Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motosıklet ıcın garaj

Motovento
    REKLAM ALANI
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağmuru yiyince şişme yapmaz mı o tahtalar hacı abi?
    oldu olacak kalasların üzerine inşaat brandasıda gersin olsun gecekondu

Şaka bir yana kalas işine branda harici çözüm var ise mantıklı geldi bir an düşündüm de..
    Şuanda yerim de müsait bu tür bir garaj işine..
    Acaba zift mi attırsak dışarıdan kalasların üstüne
    Osb üzerine rulo ile 2 kat polyester sürebilirsin. Veya su kontrası kullanabilirsin ama pahalı olur. Polyester daha ucuza gelir. Polyester boyanabilir ve guzel durur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suzukı hayabusa-jawa 350
    arkadaşlar bende motorumu sıte ıcıne koysamda yenı aldıgım hayabusamı koyduktan sonra guvensız oldugunu dusunerek uykularım kacmaya baslamıştı ve motor garaj arayışına gırdım epey aramama ragmen kafama yatan nıtelıkte b urun bulamadım ve işim geregi kendim yapmaya karar verdım amısorlu kaldırma sistemı bulunan catı profılden dıs kaplama malzemesı ıc dıs alımınyum ortası sert plastık olan reklamcıların kullandıgı borbent adı verılen malzeme kendım kasacıyım arkadaslar ve urunu bıtırdıkten sonra beklentımın cok ustunde kaliteli saglam ve guzel gorunumlu bişi ortaya cıktı begenılerınıze sunarım.https://www.facebook.com/photo.php?f...pcb.4160057418
    73607&type=1&theater

Motosikleti
    DERBI ETX
    Valla bende dusundum,ben cihaz ureten bir firmada calısyorum fabrıkamızda profil ,sac boyanahane hepsi var ustalarlada ara iyi scooterı gecen getırdim baktım yuk asansorune koyup yukarı ofıse yanıma cıkartmıslar :D asagıda carpalardiye o an aklıma bizimkiler motoru buraya kadar cıkarttıysa hırsız içinde cocuk oyuncagıdır urettiğimiz cihazlar 2 metre genişlik 3 metre yukseklıgınde.Aklıma gelen su 40x40mm profilleri alıp yagmur suyundan etkilenmesin diye epoxy boya ile boyatıp ciplak bir kasa yapıp uzerini koctas veya bahaus tan alma catı izalasyon malzemeleri ile kaplamak tahmımce 500-600 liraya maal ederim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler