Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

anadolu cetelem-tüketici kredisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    merkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 600cc
    ben dedim arkadaşlar en uygun krediyi ak bank veriyor 1.3 faiz oranı çok güzel uygunbundan daha uygun kredi veren banka yok araştırın sorun bankalara

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    superkaos1300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    veriyoda ben öğrenciyim öğrenciye anadolu cetelem harici veeren yokki maaş bordrosu istiyo her banaka öle kalıyosun

superkaos1300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu arada mondial125kt alıcam kulalna arklar varmı

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım en düşük faiz oranın ı 0,93 ile borusan otomotiv finans veriyor.Al bir BMW paşa paşa kullan.

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı superkaos1300 adlı üyeden alıntı
    slm 1 milyar kredi alırsam anadolu çetelemden 12 ay faiz oranı ne kadar olur..
    yıllık %20'ye tekabül ediyor.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    içine ediyim ben o çeteleminn pislikler 19 yaşındaım die ....................
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Arkadaşlar. Motosikleti alırken kredi çekmeyin. Kredi çektikten sonra gidip peşin parayla motorunuzu alın!
    Biz motosikleti satan firma aracılığı ile kredi çekince , motosikleti rehinli gösterdiler , bana birçok defa takas teklifi geldi! Ama maalesef motosiklet rehinli olduğu için satamadım , elden çıkaramadım...

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Bende çetelemi düşünüyorum aklıma takılan birşey var motorcuya gittim bana çetelemden bahsetti kefilsiz anında kredi diye ve 2500 ytl için 380 ytl peşin vermem gerekiyormuş varmı böyle birşey bunun içinde plaka filan da var dedi galiba tam hatırlamıyorum ama 380 ytl peşin istediğini hatırlıyorum şimdi ben 2500 ytl için 380 ytl peşin vermem gerekiyormu yoksa bu krediyi peşinatsız kullanabiliyormuyum. (380 ytl şuan için yokta ondan panik oldum )

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    arkadaşlar bişey soracakdım benim ruhsatta anadolu cetelem tarafından rehinlidir satılamaz diyor bu yazıyı nasıl kaldırabilirim

cevap ltfn

iyi günler ben 2006 da motor aldım hala rehini kaldırmadım bunu nasıl yapıcam ve yapmadıgım için ceza olabilir mi??cevaplarsanız sevinirim,,,,

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    evet arkdaşlar rehin yazısı geldi eve kargoylan aldım bi kaç gün içinde sultanbeyli trafiğe çıkıp halletcem sizlere sorum olacak ruhsat sahibinin gitmesi şartmıdır bide kaç para veriyoruz trafiğe daha başka bişi götürcekmiiz?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler