Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ve goooooll!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    yaklasik 1 saat once esimle beraber lefkosada (kktc dekiler icin: lefkosa giristeki radardan sonraki ilk isiklar) ilk kibris kazamizi yasamis bulunuyoruz..
    zaten burasi istatistiki olarak istisnasiz hergun 2 kazanin oldugu bir yer ve dolayisiyla bende oradan yaklasik 50 ile gecerken soldaki ara yoldan yola dalan ve beni gorunce yolun ortasinda panik ile duran bir araca girmemek icin motoru yatirarak terk etmek suretiyle asfalti optum.. esim benim kadar samimi olmamis asfaltla, o sadece biraz kaymis o kadar.. :D
    kirik bir dikiz aynasi, parcalanmis takoz ve yamulmus fren kollari ile atlattik, kayarak serit degistirmemize ragmen gelis yoluna kirmizi isik yaniyor olmasi sebebi ile aslinda ucuz atlattik.. korumalarimiz ve kaskimiz ise bize aslinda cok da ucuz atlatmadigimizi soyluyorlar, sikistirilmis plastik bu sekle geldiyse derimiz ne olurdu diye dusunuyorum..KKTC deki arkadaslar, bu adamlar bir garip suruyorlar burada, insan, acaba gelen var mi diye girecegi yolun yarisina kadar burnunu sokuyorsa isimiz var demektir.. aman dikkat lutfen!
    Wildgoose Rider - Transalp 650

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Cruiseratom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Coming Soon:::.. Meslek: Barmen
    gelmiş geçmiş olsun
    Her akşam yatmadan önce Tanri' ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanri'nin çalişma tarzinin bu olmadiğini anladim. Ertesi gün gittim ve kendime yeni bir bisiklet çaldim ve her akşam yatmadan önce Tanri'ya günahlarimi affetmesi için dua ettim...

Motosikleti
    eksik olma, tesekkur ederiz!

Secking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILIA RST1000 FUTURA / SYM GTS 250
    Geçmiş olsun arkadaşım.

Trafikte ters alışık değilsen oda zorlar adamı.

Şahsen ben zorlanırım
    [FONT="Times New Roman"][B][COLOR="DarkOrchid"]KULLANMADIĞINI KAYBEDERSİN[SIZE="4"][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT]

Motosikleti
    yok ona alistim 1 aydir buradayim ama buradakilerin surus tekniklerine alisamadim :D
    hani bak, gor, gec kurali vardir ya burada o da ters, once geciyorlar sonra gorup aaa ben ne gordum oyle diye durup bakiyorlar..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)