Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Saryer de oturan arkadaşların dikkatine...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    İstanbullu arkadaşlar yardıma ihtiyacım var. Alttaki ilanı inceleyip beni biliglendirirseniz sevinirim. Pazarlık aşamasındayım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-klimali/detay
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brs3417 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    Araç gayet temiz gözüküyor. LPG' nin ruhsata işli olup olmadığını öğren.

Motosikleti
    ybr 125
    İşli diye hatırlıyorum.
    İçimzden arabadan anlayan biri inceleyip gerekirse satıcısı ile görüşüp bilgi alabilir mi? Yani İstanbula kadar gelipte aracın kusurlu çıkma ihtimali olursa her ihtimale karşı ... yani bir kusur olursa oraya kadar boşu boşuna 2 günümden olmayayım.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    bu 2000 toyota 14.000 ediyor mu ?
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    SATILDI
    Ben düzcede galericiyim bu araç stw olduğu için biraz ağır satılan bir araçtır ama alıcının takdirinde aracı kullanım amacı ile stw gereksimimi duyuyorsa fiyatta pazarlık yapılıp alınır ve cok memnun kalacagınızA eminim.şöle bir örnek vereyim 96 model sedan 1.6 xei klimasız ı 12500 e yeni sattım.bu araç ste kullanıcıları için cok güzel bir araçtır şiddetle tavsiye ederim 2000 model olması kliması olması da artısıdır.
    eksi tarafı aracın arka kısmındaki kaporta parçaları pahalıdır aracınızın arkasına dikkat edin geri kalan bütün parçaları diğer sedan modelleri ile aynıdır.ve birde aracın altı yere çok yakındır kasislerde araç yüklü olduğunda aracınızın altı sürter dağa bayıra köy yolarında altını vurmamak için biraz gayret gösterdikten sonra hiç bir sıkıntı cıkaracağını sanmıyorum.
    Aracın evveliyatında ağır bir kazası yoksa ufak tefek sürtmeler hariç alınıp kullanılabilinir.
    [B][COLOR="Red"][/COLOR][/B]Dikkat Önemli Not : [COLOR="Blue"][/COLOR]Beyninizin Değerinde Kask Kullanın!!!

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu 2000 toyota 14.000 ediyor mu ?
    aynı arabanın 1993 modeline gittim bu gün

6950 tl ye satılmış
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    ybr 125
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı arabanın 1993 modeline gittim bu gün

6950 tl ye satılmış
    Muhtemelen 1300 cc motor vardır onlar ucuz.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı Su Silahı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhtemelen 1300 cc motor vardır onlar ucuz.
    evet 1.3 idi,yakıt konusunda pek tasarruflu olmazdı zaten

ben genel olarak 93 model toyotanın kaporta aksamının ne durumda olduğunu görmek istedim.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    bu fiyat edermi o konuda bilgim yok ama 2000 model ve 120bin km olması aracın aşırı kullanılmadığını gösteriyor ayrıca fotolardan çok temiz görünüyor. sw bir araca ihtiyaç varsa gayet uygun gibi
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    araç gayet temiz görünüyor sadece bir konuda yalan sölemiş aşikar şekilde şehir içinde lpg olsa dahi 20 kuruş yakmaz burda sallamış

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    5 yıl kadar 2000(ön farın iç kısmı karartılmış çift farlı ilandakinden sonraki kasa) model sedan 1.6 vvti motorlu corolla kullandık. Normal bakımları dışında her hangi masraf çıkmarmamışı. Düzgün klullanıldığı taktirde masraf çıkarmayan bir model olduğunu söyleyebilirim.

Motosikleti
    ybr 125
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 yıl kadar 2000(ön farın iç kısmı karartılmış çift farlı ilandakinden sonraki kasa) model sedan 1.6 vvti motorlu corolla kullandık. Normal bakımları dışında her hangi masraf çıkmarmamışı. Düzgün klullanıldığı taktirde masraf çıkarmayan bir model olduğunu söyleyebilirim.
    Üç yıldır xei binek kullandım 1 hafta önce sattım. ste düşünüyorum Toyota her zaman kaliteli ve sorunsuzdur. Bu 3 sene zarfında en ufak bir vidası dahi değişmedi. O yüzden ömrümün geri kalnında toyota dan başka araç kullanmam heralde.

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı Su Silahı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üç yıldır xei binek kullandım 1 hafta önce sattım. ste düşünüyorum Toyota her zaman kaliteli ve sorunsuzdur. Bu 3 sene zarfında en ufak bir vidası dahi değişmedi. O yüzden ömrümün geri kalnında toyota dan başka araç kullanmam heralde.
    Şuan toyota auris kullanıyoruz Yine bir toyota. Corolla'nın da tek bir masrafı çıkmış oda benzin ile ilgili elektronik bir kart yanmış. Bundan sonraki aracımızda Toyota olucak gibi.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araç gayet temiz görünüyor sadece bir konuda yalan sölemiş aşikar şekilde şehir içinde lpg olsa dahi 20 kuruş yakmaz burda sallamış
    beni arkadaşta vardı aynı bu corolla, 20 kuruş yakıyodu, doğrudur yani
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)