Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Cüzdanı düşürdüm :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı y.infernal adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Durum yukarıdaki resimdeki gibi düşünce büyük ihtimal cüzdan toprağın içine gömülecek bu yüzden pek umudum yok

Durumuna üzüldüm ama yine de bu espriyi yapmak istiyorum müsadenle.
    Ne ekersen onu biçersin inşallah.

Tarlaya gitmeden önce traktörün üzerini ve pulluğu aramanı tavsiye ederim.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    y.infernal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VW Polo
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.
    Nufus cüzdanı olmadan resmi makamlardan hizmet alman zor...
    Ayrıca zai ettiğin resmi belgelerin ileride başına ciddi belalar açabileceğini düşünerek, bağlı olduğun polis merkezine zabıt tutturman ve yerel bir gazeteye kayıp-hükümsüzdür ilanı vermen çok iyi olur.
    Kötü niyetli biri cüzdanı bulur ve her hangi bir suç mahallinde bırakırsa aklına gelmeyecek problemler yaşaya bilirsin.
    Yarın ilk işim bu işlemleri yapmak olacak cüzdan domuzların kol gezdiği bir yerde kayboldu . Bizden başka kimse gitmez oraya ama yinede işi garantiye almak lazım.

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önemli olan ehliyet ve nufuz cüzdanı. Adına firma kurup milleti dolandırabilirler ve sen de karakol ve mahkemelerde sürünebilirsin. Hemen vergi dairesine gidip dilekçe veriyorsun ve " tc kimlik numaram ile mükellefiyet tahsis edilmemesini " talep eden dilekçeyi veriyorsun. Böylece adına firma kuramazlar. Ekli yazıyı oku lütfen. http://www.muhasebetr.com/ulusalbasi...?haber_id=5357
    Geçmiş olsun
    Teşekkürler peki yeni nüfüs cüzdanı çıkartıldıktan sonra , kaybolan nüfus cüzdanını bulan kişi bir işlem yapabilir mi ? Sonuçta çıkarılma tarihi var , tabii yarına kadar bir şey olmazsa

Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durumuna üzüldüm ama yine de bu espriyi yapmak istiyorum müsadenle.
    Ne ekersen onu biçersin inşallah.

Tarlaya gitmeden önce traktörün üzerini ve pulluğu aramanı tavsiye ederim.
    Deli danalar gibi aradım yok , cinci hocalarla konuştum "cüzdan toprağın altındaymış" onu bende biliyorum zaten artık hiçbir ümidim yok başa gelen çekilir . Bugünlerde çok başıma iş geliyor bakalım inşallah dediğiniz gibi olur

-Kesinlikle hocalarla işim olmaz , inanmam böyle şeylere ama insanın başka çaresi kalmayınca inanası geliyor.

Motosikleti
    Regal Raptor
    Cüzdandan ümidi kestinde konuyu açalı yada şöyle söylim cüzdanını kaybedeli henüz gerekli yerlere bildirmediysen çok geçkalmış olabilirsin biran önce gerekli yerlere konuyu bildir arayacaksanda yine aramaya devam et

y.infernal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VW Polo
    Nüfüs Cüzdanı 53 TL
    Ehliyet 62 TL
    Vesikalık 8 TL
    Fotokopi 2 TL
    Adli Sicil 5 TL
    Kimlik Kartı 10 TL

Merak edenler için cüzdan kaybetme sonunda yapılan masraf 140 TL. Siz siz olun sakın düşürmeyin! Sağlık olsun

Motosikleti
    CRF
    geçmiş olsun.nufüs cüzdanı kayıp cezası var gecen hafta cıkarttırdım 62 lira(15 gün icinde odenirse indirim oluyormus yetistiremedigim icin bilmiyorum).bi kaç kişidende çalıntı ihbarı verirsen ceza ödemene gerek kalmaz gibisinden birşeyler duydum ama kesin bir bilgim yok.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)