Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Datça'da kiralık motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI
    omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    Herkese merhaba,

Haziran'ın 20'sinden sonra Datça'ya tatile gideceğim. Çorlu/İstanbul'dan motosikletle gitmeyi eşim kabul etmediği için motosikletle gidemeyeceğiz maalesef. Datça'da motosiklet kiralayabileceğim bir yer veya kiralayabileceğim motosiklet bulabilir miyim? Bu konuda yardımlarınızı bekliyor olacağım. Teşekkür ederim.
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı omersirin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,

Haziran'ın 20'sinden sonra Datça'ya tatile gideceğim. Çorlu/İstanbul'dan motosikletle gitmeyi eşim kabul etmediği için motosikletle gidemeyeceğiz maalesef. Datça'da motosiklet kiralayabileceğim bir yer veya kiralayabileceğim motosiklet bulabilir miyim? Bu konuda yardımlarınızı bekliyor olacağım. Teşekkür ederim.
    Ayıpsın kanka,
    benim galeri dururken,niye arıyorsun
    Seç,beğen bir iki tane,koy bavula istediğin yere git

Haha :D

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Datçada motosiklet kiralayan yerler var. Scooter kiralayabilirsiniz. 2 ya da 3 yer vardı geçen yaz. Şu an durumları nedir bilmiyorum. Şehre indiğinizde, limana giderken, kaya marketin orda 1 tane, biraz geçince 80-100metre ilerde bitane, birde limana girerken vardı sanki. Motorlar genelde beat, bitanesinde piaggio da olması lazım.

Bir soru da ben sorayım. Banditi Datça'dan mı aldınız?

omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Datçada motosiklet kiralayan yerler var. Scooter kiralayabilirsiniz. 2 ya da 3 yer vardı geçen yaz. Şu an durumları nedir bilmiyorum. Şehre indiğinizde, limana giderken, kaya marketin orda 1 tane, biraz geçince 80-100metre ilerde bitane, birde limana girerken vardı sanki. Motorlar genelde beat, bitanesinde piaggio da olması lazım.

Bir soru da ben sorayım. Banditi Datça'dan mı aldınız?
    Oradan almadım, hatta oradaki satıcıya dedim ki "hem oraya tatili geleyim hem de motosikletinizi alayım" dedim.piyasanın çok üstünde istediği için kabul etmedim..ABSli bir bandit arıyorum bu arada.teşekkür ederim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:23 ----------

savaş abi, abiliği sezon açıldığı halde kullanmadığın f 650 ile bana bir tur ver de görelim.bi direkten dönüp gelcem be aga..benzini neyse vercem;)
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı omersirin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oradan almadım, hatta oradaki satıcıya dedim ki "hem oraya tatili geleyim hem de motosikletinizi alayım" dedim.piyasanın çok üstünde istediği için kabul etmedim..ABSli bir bandit arıyorum bu arada.teşekkür ederim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:23 ----------

savaş abi, abiliği sezon açıldığı halde kullanmadığın f 650 ile bana bir tur ver de görelim.bi direkten dönüp gelcem be aga..benzini neyse vercem;)
    motordan vazgeçtim bi de direk mi ödeyeceğim?

Evet arkadaşlar google dayıya sordum. Direk bu konu çıktı. Ama 7 sene olmuş güncellenmesi lazım bilgilerin.
    Bende konuyu açan arkadaşla benzer durumdayım benim motorla o yol cok zor gidilir ve tatil kısa olacağı için dinlenme zamanindan gider.
    Soruya gelecek olursak Datça'da motosiklet kiralayan yerler hala var mı modeller fiyatlar nasıldır?

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    otobüse koyun, benzin parasına götürüp getirirsiniz.

Öneriniz için teşekkür ederim ama dediğinizi yapmak çok zor birşeymiş gibi geliyor etrafımda daha önce yapan olmadığı için de gözümde büyüyor.

Var mı bilen deneyen arkadaşlar motosiklet kiralamayı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler