Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Canlı yayında uçmaya çalışan adam...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Verilmişti ve izlenmişti
    Yine de sağol
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Bu adam resmen MAL.. Kendini rezil ederek prim yapacağını sanıyor..

Motosikleti
    Fz6 satıldı
    Evet çok verildi ama

O kadar ilginçki dün CNBCE de Jay Leno tonight show programında adam bu görüntüyü izletti.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Bu olay aylar önce olmuştu.

Esra Ceyhan'ın programı gibi ipe sapa gelmez daha nice programlarla kanallarda cirit atmış olan bu adamlar, çok iyi prim yaptılar. Mal olan bunlar değil, başkaları.

Program yapımcılarına sorsak, rating kaygısını es geçerek "e biz adamın foyasını ortaya çıkarmak için programa aldık" derler. Oysa o adamın "şahitlerim var" demesi ve kendini yerlere atması müşteri sayısını kimbilir kaça katladı. Mal değil, insanını çok iyi tanıyan bir uyanık kendisi.

Şimdi biz bu satırları yazarken, bunlar okuyup üflemeye ve akşama çil çil paralarını saymaya devam ediyorlar.

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam mal değil , bilakis haddinden fazla uyanık.

Türkiyede, akıl zeka yeteneğin yanı sıra, sansasyon yaratarak veya bir şekilde gündeme gelerek de meşhur olunabileceğine uyanıp, şansını denemiş ama tutturamamış birisi.

Semra kaynana, Tülin ile Caner, Ajdar, Sadettin TEKSOY ,Savaş AY ,birde sirius derneği başkanı (adını hatırlayamadım),hiç bir özel yetenekleri olmadığı halde , hasbelkader bir şekilde ekranlarda yer edinmiş olup, medyanında dayatmasıyla ,ne zaman alakalı alakasız bir konu olsa hemmen ekranda bitip , kabuslar görmeme neden olmuşlardır.

Yanlız bu uçtuğunu iddia eden adam hakikaten çok uçmuş. Daha basit bir bir şey dese belki bir şansı olabilirdi.

Zamanında bana gelen film ve reklam filmi teklifini değerlendirseydim , ben bile şöhret olabilirdim. ( liseli gençlere uyuştucu madde satan, kötü adam rolü önerildi.ama reddettim. hoş bende bu surat varken , jön telkifi gelecek değil ya neyse )

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı Deli Çerkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam mal değil , bilakis haddinden fazla uyanık.

Türkiyede, akıl zeka yeteneğin yanı sıra, sansasyon yaratarak veya bir şekilde gündeme gelerek de meşhur olunabileceğine uyanıp, şansını denemiş ama tutturamamış birisi.

Semra kaynana, Tülin ile Caner, Ajdar, Sadettin TEKSOY ,Savaş AY ,birde sirius derneği başkanı (adını hatırlayamadım),hiç bir özel yetenekleri olmadığı halde , hasbelkader bir şekilde ekranlarda yer edinmiş olup, medyanında dayatmasıyla ,ne zaman alakalı alakasız bir konu olsa hemmen ekranda bitip , kabuslar görmeme neden olmuşlardır.

Yanlız bu uçtuğunu iddia eden adam hakikaten çok uçmuş. Daha basit bir bir şey dese belki bir şansı olabilirdi.

Zamanında bana gelen film ve reklam filmi teklifini değerlendirseydim , ben bile şöhret olabilirdim. ( liseli gençlere uyuştucu madde satan, kötü adam rolü önerildi.ama reddettim. hoş bende bu surat varken , jön telkifi gelecek değil ya neyse )

Vay çerkes abimm,densizler demek torbacılık teklifinde bulundular heee,yumru koyunca gözünü patlatsaydın
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    video açılmadı ama sabrimi bu

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Allah'ın salağı
    adamın UÇAMAMASINA değilde asıl ben yanındakilerin o bağırmadan dolayı korkup kaçmalarına gülerken altıma kaçıracaktım...
    birden bağırınca no olduğunu şaşırdı zavallılar..adam da korktu ya alın bunu dışarı demeye başladı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı muhozo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet çok verildi ama

O kadar ilginçki dün CNBCE de Jay Leno tonight show programında adam bu görüntüyü izletti.
    Ben de seyrettim
    Reklamın kötüsü olmaz.
    biz hep uçan milletiz.
    Bu ne ki?
    Bir kaç gün de ayağımız yere bassa benzin zamlarına tepki koyacağız belki.

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaş

Tamamen Başarısız Bir Performans

Bir kere adam uçamadı. Ha belki önceden uçmuştu ama şovunu yapamadı. Uçamadı. Oy sa, ben o programda olsa idim (defalarca aradım ama telefonda yanlışlıla ''Tavuklar lumbarağazına yumurtlamış'' dediğim için mi bilemiyorum, telefonu yüzüme kaptma terbiyesizliğinde bulundular) bu talihsiz arkadaş gibi yerlerde sürünmez, doğrudan ve hiç şüpheye mahal bırakmaksızın havalanırdım. 3-5 santimden bahsetmiyorum elbette, direkman uçuş.

Programı yapanlar da acemiler ya da bu adamdan rüşvet almışlar, bilemiyorum kimsenin günahını almayalım, ne yapmaları gerektiğini bilmiyorlar hazır her zaman uçanı varken bu çeşit maceralara girmemeleri gerekirdi. Maceraya ne gerek var Aslı varken suretine tamah etmek biraz da star yaratmaya çalışmak gibi...

Olmamış, beğenmedim

Uçamadı.
    Poturdak

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Köpek adamı ısırırsa değil adam köpeği ısırırsa haberdir...

Şimdi bir muhabir gizli kamerayla bu adamın yanına gidip hayatına bir şekilde girmeli...nedir necidir öğrenmeli...işte haber budur...çokda ilgi çeker...gerçekten psikolojik olarak rahatsızda olabilir...olaya felsefik açıdan bakmak yerine bu adamın ruh sağlığıyla ilgilenilmeli...şöhret olmak için bunu yaptıysa mahle gencleri tarafından zopalanmalı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    adam da ne uçmuş beeee. aylardır hala yere konmadı. baksanıza hala konuşuluyor...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bu degerlere sahip cıkalım
    bi tane de burada var

http://www.kontratv.com/229569/biz-firildak-degiliz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)