Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

2-2 Anonsu!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paylaşma diyen yok ama tadında bırakın olayı.konuyu açtın tamam.kimse neden açtı demedi.ama uzatınca insanların da bir sınırı var.
    Ve ayrıca daha önce de oldu böyle bir olay.seneye yine şampiyonluk son haftaya kalırsa yine olabilir.
    Benim arkadaşım başka bir zamanda başka maçta radyodan diğer maçı dinlerken bi anda reklam girmiş ve goooll diye ses gelince o da gol sanmış bağırmış.bi gol diyen oldu mu zaten millet hemen gol diye bağırıp yayılıyor.
    2 sene önce fener denizlide kaybettiğinde gs lilerin sevinçlerini hatırlıyorsunuzdur.ne kadar streslilerdi ve gol haberi gelince maçın ortasında maçı bırakıp nasıl sevindiler.
    Kısacası demek istediğim orda insanların en zayıf olduğu andı ve mutluluktan kendileri kaybedip sevindiler sormadan kaç kaç diye.
    Bu herkesin başına gelebilir.Böyle bir konu için kaç hafta geçmesine rağmen hala rencide edici paylaşımlar yapmak saygısızlıktır
    Bilader kusura bakma ama klasik bir fenerlisin.Sayfalarca savunmussun gs ye laf etmisin basari yakalayin da gelin diye..Senelerce ancak televizyondan izleyebildiginiz basarilara imza atti o basarisiz takim.Senden once 3 yildiz aldi o takim.Turkiye kupasi ve 2-2 gibi nice olaylarla ti'ye alindi ve aliniyor fenerbahce senelerdir.Tamam bu topikteki her yazi sinirden ziplamana neden oluyor anliyorum fakat insanlar istedigi zaman istedigi seyi paylasmakta serbest degiller mi ? Haftalar gecmis hala paylasmak saygisizliktir demissin.6-0 in uzerinden ne kadar zaman gecti hesaplayabiliyor musun ? Ama gel gor ki hala isitip isitip onune koyuyorsunuz insanlarin.Belki zor birsey isticem ama az biraz saygi insanlara lutfen
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı alkadras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazıları tadında bırakın falan gibi saçma yorumlar yapmış. Ben Galatasaraylıyım ve daha ölene kadar bu 2-2 muhabbetiyle makara yapacağım. 16 dk'lık denizli faciası gibi bu da devam edip gidecek. Hiçbir fenerliye 6-0 muhabbeti yapma artık tadında bırak da demedim. Çünkü saçma. Ben bile artık gülüyorum o günü hatırladıkça. Maç izlediğimiz kahvede olay çıkarmıştım : ) Bence siz de artık bu gerçekten kaçmaya çalışmayı bırakın ve olayın komikliğini kabul edip eğlenmeye bakın
    Fenerli 6-0 ı kendi yaptığı için övünür ve hatırlar.
    Sen mi yendin bizi de ölene kadar unutmayacan?Niye unutmayacan çünkü kendin bir zafer elde edemeyeceğin için fener üstünde anca başkasının yaptığıyla böyle bir duyguya sahip olabilirsin!

Neyse sen devam et eğlenmene.Biz zaferlerimizle ve size geçirdiğimiz maçlarla övünürken sen başkasının zaferiyle eğlen.Bu da yeter size fazlası aşar sizi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:32 ----------

Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilader kusura bakma ama klasik bir fenerlisin.Sayfalarca savunmussun gs ye laf etmisin basari yakalayin da gelin diye..Senelerce ancak televizyondan izleyebildiginiz basarilara imza atti o basarisiz takim.Senden once 3 yildiz aldi o takim.Turkiye kupasi ve 2-2 gibi nice olaylarla ti'ye alindi ve aliniyor fenerbahce senelerdir.Tamam bu topikteki her yazi sinirden ziplamana neden oluyor anliyorum fakat insanlar istedigi zaman istedigi seyi paylasmakta serbest degiller mi ? Haftalar gecmis hala paylasmak saygisizliktir demissin.6-0 in uzerinden ne kadar zaman gecti hesaplayabiliyor musun ? Ama gel gor ki hala isitip isitip onune koyuyorsunuz insanlarin.Belki zor birsey isticem ama az biraz saygi insanlara lutfen
    Benim galatasaraya lafım yok kardeş.ben bu sene atletico maçında arkadaşlarımla beraber gs gol attığında sevindim.ben avrupada her takımı tutarım çünkü orda türk bayrağını temsil ederiz.orda tüm renkler benim için kırmızı beyazdır.
    Ama iş lig e gelince ezeli rekabet uğruna her türlü yorumu yaparım.sonuçta ligde birbirimizle mücadele ediyoruz.Ve bu mücadelede yenmek de var yenilmekte.
    yenildiğimize tebrik ederiz,yendiğimizde tebrik bekler seviniriz.Spor bunun için vardır.kırmak dökmek kavga etmek için değil.
    Ayrıca yendiğinde de karşı tarafı kızdırmak işin ayrı bir güzel tarafıdır.
    Ama böyle stresli zamanda taraftarların sevinçleriyle dalga geçmek ayıptır.Tamam dalga geçilir bir hafta falan.ama hala dalga geçmek ayıp.
    Ayrıca sanki kendilerinin bir zaferiymiş gibi böbürlene böbürlene dalga geçmek daha da ezik bir olay.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:36 ----------

Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6-0 sahada futbolla kazanılmış bir zafer.
    2-2 lafı yüzünden taraftarın sevinmesi ile bağdaştırmak anlamsız.Galatasaray uefayı kazandığını hala söler.ben diyo muyum üstünden zaman geçti sölemeyin diye.Zaferler ölümsüzdür unutulmaz .keşke bir daha bi türk takımı kazansa da yine yıllarca bahsetsek.
    Siz benim demek istediğimi anlamak yerine olayı laf söleyip olgun gözükmek için bişiler yazma peşindesiniz.
    Ben diyorum ki 34 hafta boyunca şampiyonluk için mücadele eden takımın taraftarına son hafta kaybedilen şampiyonluğun üzüntüsünü yaşayan taraftara bir anlık yanlış anlaşılma sonucu sevinen(ki bu olayın rengi olmaz öyle bir durumda hangi takım taraftarı olsa sevinirdi) o taraftara anlayış gösterip susmak yerine başarı elde edememiş takımın taraftarı olarak anca mutluluğu gücü yetmediği takımın başarısızlığıyla sağlamaya çalışan insanların bu olayı haftalar sonra hala gündeme getirirse ben tepkimi koyarım sonuna kadar da savunurum.
    Gel yen Feneri konuş nasıl yendik nasıl koyduk falan diye.ama kendi başaramadığın bir olay için fakir avuntusu şeylere girmeyin.
    O yüzden herşey tadında kalmalı dedim.herkes sevindi fener şampiyon olamadı diye.tabi ki sevinsin.1 2 hafta herkes dalga geçti.tabi ki geçsin.sonuşta bu bir oyun. ama uzatıp ta rencide etmek oluyor bu saatten sonra devam ettirmek.
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

DNGe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    Beykurt kardeşim ne kadar feneri savunmaya çalışsanda ortada bir gerçek var...

Bataklığa saplanmış birisi ne kadar çırpınırsa okadar dibe batar misali...

Biz fenerin şampiyon olup olamadığını tartışmıyoruz gayet tabiki son maçta şampiyonluk kaçabilir çok normaldir...

İşin enteresan olan tarafı ezeli rakibiniz beşiktaşın bir golüyle gelecek olan bu şampiyonluğa (kaldıki rakibimin olası bir golüyle şampiyon olsam bile şampiyonluk sevinci yaşamam) sahaya dökülüp futbolcuları omuzlarınza alarak, bursayı ti ye alıp timsah yürüyüşü yapmak, golden sonra ağlama hareketi yapmak, penaltıda çukur açmak, hakem odası basmak ve daha sayamadığ bir sürü şey...

Veee 2-2 olmadığı anlaşılınca fenerin gerçek yüzü ortaya çıktı... Futbolcular omuzlardan indi, yönetim istifa dendi, daumu bize verin dendi, sahaya sandalyeler atıldı, tribünler ateşe verildi, dükkanların camlarını indirdiniz ve daha bir çok olay saha dışında yaşandı...

Bunların hepsi bjknin atacağı bir gole bağlıydı işte... Anons doğru olsaydı sahaya atlayıp sevinen taraftar gibi herşey güllük gülüstanlık olacaktı... Anons doğru olmadığını anlaşılınca neler olduğunuda görmüş olduk...

İşte bu olaylar sizi her takımın gözünde antipatik duruma düşürdü işte oyüzdendir ki ts,gs,bjk,bursa ve diğer kulüpler size cephe aldı yoksa fenerin büyüklüğünden değil...

Yani kısaca özetlemek gerekirse fener taraftarının iki yüzünüde aynı günde görmüş olduk ve bu olay kolay kolay unutulmaz... Yani bjk nin 1 golüne kadar küçülmektense... Babalar gibi 2.liğimi kutlarım daha iyi...
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    şimdi bu söylediklerine ne kadar inandın?
    Şampiyonluk son haftaya kalsa ve başkasının gölüyle gelecek olsa sevinmem diyorsun.Bırak böyle yüceymiş gibi edebiyat yapmayı.Sevinmezmiş...Şurda nelere seviniyosun ona mı sevinmeyeceksin.
    Maçtan sonra olanları destekliyor değilim bende haz duymadım yapılanlardan.Fakat fenerin iki yüzlülüğü dediğin şeye anlam veremedim?Bu sene hangi büyük takımın taraftası yönetimine rest çekmedi? Siz ki sene ortası yaptınız böyle tribünlerden proterstoları.sadece maç kaybettikleri zaman yönetim istifa diye bağırmadı mı diğer takımların taraftarları bana bunu söyle.Biz ise şampiyonluk kaçmış tabi ki yönetimi istifaya çağıracağız.Bundan doğal bir şey yok futbolda zaten.Her takım tarafarı yapıyor bunu.
    "İşte bu olaylar sizi her takımın gözünde antipatik duruma düşürdü işte oyüzdendir ki ts,gs,bjk,bursa ve diğer kulüpler size cephe aldı yoksa fenerin büyüklüğünden değil..." demişsin.geçen senelerde de diğer takımlar antipatik görüyordu bizi o zamanda mı böyle sevindik diye?
    Ayrıca Fener taraftarı dediğin kavram sadece futbol taraftarı değildir.biz orda şampiyonluğu kaybettik protesto ettik ama gittik basket branşındaki maçlarda sonuna kadar bağırdık.Fenerbahçe sadece futbol değil çünkü.
    Fenerbahçe büyüklüğünü yanlış anonsla sevinmekle anlaşılmaz.Tüm branşlardaki başarıya bak kim büyük görürsün!
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    bu futbol tartışmasıda pek saçma oluyomuş yau
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    amma fanatik çıktınız yahu. para mı alıyorsunuz, karnınızı mı doyuruyorlar nedir? elalemin paraları götürdüğü kıytırıktan dünyalık bir şey için birbirinizin hakkını alın üzerinize, aferin...

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu iş sıktı artık yahu.
    Ne zamana kadar devam edicek bu 2-2 muhabbeti.
    Oldu bitti,bu kadar yaygaraya gerek yok.
    ben şahsen fanatik değilim ama bu fnrliler bu eski gs 6-0 lık MUHABBETİ ÖNCE KAPATSINLAR

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:07 ----------

evet şöyleki şu söylem fenerbahçeyi sürekli aşağıya çekiyor " herkes bir gün fenerbahçeli olacak MIŞ " böle söz olmaz çok salakça bir deyim bu ...
    ...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)