Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Her erkeğin söylediği 5 yalan :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Her erkeğin söylediği 5 yalan

Güzel giden bazı ilişkilerde doğruları söylemenin bazen kötü etkileri olabiliyor. Diğer yandan da, pek çok erkek,hayatını kolaylaştırmak için sevgilisine karşı bir ya da iki gerçeği çarptırır.

1-"Özge'yi çok seviyorum ya!"

En yakın arkadaşınızın adının özge olduğunu düşünürsek, sevgilinizin bu cümleyi kurması hiç de şaşırtıcı olmamalı. Onunla olmadığınız zamanın çoğunu beraber geçirdiğiniz arkadaşınız hakkında kötü konuşabilmesi tabii ki mümkün olamaz. Siz, Özge'nin muhteşem bir insan olduğunu düşünüyor olabilirsiniz ama muhteşem kelimesinin anlamı, sevgilinizin kafasında başka çağrışımlar yapabilir. Arkadaşınız sizin deli gibi güldüğünüz o esprileri yaparken, erkek arkadaşınız gülmek için kendini zorluyor olabilir. Ama yine de onu sevmek için çabalaması, hatta bu cümleyi kurması bile size ne kadar değer verdiğinin işareti

2-"Üzgünüm..."
    Bir erkek bu kelimeyi kullandığında, kafasının karışık olmasından çok pişmanlık yaşıyor demektir. Çoğu erkek, neyi yanlış yaptığını bilmeden pek çok kadından özür dilemiştir. Bunun sebebi ise. karşısındaki kadının verdiği tepkiden korkması olabilir. Eğer sevgilisi kızıyorsa, özür dilemesinin beklendiğini düşünür ve istenileni verir. Bir erkek size "Üzgünüm" dediğinde, ne için üzgün olduğunu ona sorun. Eğer "Yaptığım her şey için" gibi garip bir cevap verirse. neyi yanlış yaptığını bilmiyor demektir

3-"Emre'yle görüşmem lazım."
    Bir erkeğin, en samimi erkek arkadaşıyla bir konu üzerine görüşmek istemesi garip olabilir çünkü erkekler genel olarak pek konuşma sevdalısı değildir. Yani erkek arkadaşınız size Emre'yle konuşması gerektiğini söylediğinde bu, karşılıklı oturup dertleşmek yerine oturup maç izlemek veya PlayStation oynamak anlamına gelebilir. Gerçekten konuşacakları zaman ise, genelde sohbetleri “Ya boşver takma kafana. Gel bir oyun oynayalım da kafan dağılsın" şeklinde sonlanır.

4-"Telefonum her an kapanabilir."

Erkekler bu cümleyi kurduklarında bilin ki telefonu bir an önce kapatmak istiyorlardır. Ne telefonunun şarjı bitiyordur, ne de çekmeme durumu vardır ve gerçekte evinde televizyonun karşısında oturuyordur. Bu, sizinle konuşmaktan sıkıldığı anlamına gelmez. Aslında o ana kadar sergilediği performanstan çok memnundur ve telefonu bir an önce kapatmayı istemesinin sebebi de o seviyeyi korumak istemesindendir.

5-"Köpeğini/kedini çok seviyorum."

Özellikle erkek arkadaşınızla beraber yaşadığınız durumlarda, onun bu cümleyi kuruyor olması çok da şaşırtıcı olmamalı. Çünkü eve geldiğiniz anda eğer sevgiliniz de evdeyse, kedinize veya köpeğinize gösterdiğiniz ilgi onu kıskandırır. Sanki beslediğiniz hayvan size yanıt verebilecekmiş gibi "Acıktı mı benim aşkım?" demeniz bile onu sinirlendirir ve "Benim de canım yok mu!" gibi düşünmesine neden olabilir. Rekabete katlanamazlar ama yine de uyumlu gözükürler ki istedikleri ilgiye kavuşabilsinler.

NOT: Konu eğlence amaçlı açılmıştır, yorum yapın ama lütfen şiddetini artırmadan. Ben baştan söyleyim de...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    ne yalan söyleyeyim kadınları mutlu etmek için onlara tatlı yalan söyleme yaşını geçtim
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Serpico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250

Konu başlığında 7, alttaki yazıda 5 rakamı var!!!

Alıntı Ofelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Güzel giden bazı ilişkilerde doğruları söylemenin bazen kötü etkileri olabiliyor. Diğer yandan da, pek çok erkek,hayatını kolaylaştırmak için sevgilisine karşı bir ya da iki gerçeği çarptırır.

En yakın arkadaşınızın adının özge olduğunu düşünürsek, sevgilinizin bu cümleyi kurması hiç de şaşırtıcı olmamalı. Onunla olmadığınız zamanın çoğunu beraber geçirdiğiniz arkadaşınız hakkında kötü konuşabilmesi tabii ki mümkün olamaz. Siz, Özge'nin muhteşem bir insan olduğunu düşünüyor olabilirsiniz ama muhteşem kelimesinin anlamı, sevgilinizin kafasında başka çağrışımlar yapabilir. Arkadaşınız sizin deli gibi güldüğünüz o esprileri yaparken, erkek arkadaşınız gülmek için kendini zorluyor olabilir. Ama yine de onu sevmek için çabalaması, hatta bu cümleyi kurması bile size ne kadar değer verdiğinin işareti

2-"Üzgünüm..."
    Bir erkek bu kelimeyi kullandığında, kafasının karışık olmasından çok pişmanlık yaşıyor demektir. Çoğu erkek, neyi yanlış yaptığını bilmeden pek çok kadından özür dilemiştir. Bunun sebebi ise. karşısındaki kadının verdiği tepkiden korkması olabilir. Eğer sevgilisi kızıyorsa, özür dilemesinin beklendiğini düşünür ve istenileni verir. Bir erkek size "Üzgünüm" dediğinde, ne için üzgün olduğunu ona sorun. Eğer "Yaptığım her şey için" gibi garip bir cevap verirse. neyi yanlış yaptığını bilmiyor demektir

Bir erkeğin, en samimi erkek arkadaşıyla bir konu üzerine görüşmek istemesi garip olabilir çünkü erkekler genel olarak pek konuşma sevdalısı değildir. Yani erkek arkadaşınız size Emre'yle konuşması gerektiğini söylediğinde bu, karşılıklı oturup dertleşmek yerine oturup maç izlemek veya PlayStation oynamak anlamına gelebilir. Gerçekten konuşacakları zaman ise, genelde sohbetleri “Ya boşver takma kafana. Gel bir oyun oynayalım da kafan dağılsın" şeklinde sonlanır.

Erkekler bu cümleyi kurduklarında bilin ki telefonu bir an önce kapatmak istiyorlardır. Ne telefonunun şarjı bitiyordur, ne de çekmeme durumu vardır ve gerçekte evinde televizyonun karşısında oturuyordur. Bu, sizinle konuşmaktan sıkıldığı anlamına gelmez. Aslında o ana kadar sergilediği performanstan çok memnundur ve telefonu bir an önce kapatmayı istemesinin sebebi de o seviyeyi korumak istemesindendir.

Özellikle erkek arkadaşınızla beraber yaşadığınız durumlarda, onun bu cümleyi kuruyor olması çok da şaşırtıcı olmamalı. Çünkü eve geldiğiniz anda eğer sevgiliniz de evdeyse, kedinize veya köpeğinize gösterdiğiniz ilgi onu kıskandırır. Sanki beslediğiniz hayvan size yanıt verebilecekmiş gibi "Acıktı mı benim aşkım?" demeniz bile onu sinirlendirir ve "Benim de canım yok mu!" gibi düşünmesine neden olabilir. Rekabete katlanamazlar ama yine de uyumlu gözükürler ki istedikleri ilgiye kavuşabilsinler.

NOT: Konu eğlence amaçlı açılmıştır, yorum yapın ama lütfen şiddetini artırmadan. Ben baştan söyleyim de...
    Erkeklerin kaç yalan söylemesi lazım ki, Erkek olsunlar.
    Sen bir karar ver, gerisine bakarız.
    OK?
    İNSANOĞLUNUN İCAT ETTİĞİ EN GÜZEL ŞEY MOTORSİKLETTİR...........

Serpico yine bana sataşmaya başladın....

erkekler için,yalanda sınır yoktur, burdakiler sadece hepsinin söylediği kesin yalanlardan 5 tanesi...

matematikçi olarak cevap verim bizde sonsuz işareti şöyle gösterilir = ''∞''

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:32 ----------

Yalan sadece erkeklere has bi duygu değildir, Yalanın erkeği bayanımı olur? Erkekte bayanda yalan söyler kimse kendini kandırmasın şimdi
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Serpico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Sana sataşmıyorum. Çünkü bu gibi şeyler tarzım değildir.
    Sadece sormak istediğim şuydu (yazdığımı doğru akumamışsınız veya gözden kaçırmışsınız)
    Konu başlığında 7 RAKAMI, içeriğindeki Haber başlığında 5 RAKAMI var.
    Dikkatini bu iki farklılığa çekmek istedim.
    Siz ise "sataşmaktan" bahsediyorsunuz. teessüf ederim.
    bu arada size bir nasihatvari söz; her insan kendi adını söyler.
    ---
    Konu ile ilgili de son birşey yazayım: Lugatımda yalana ve yalan söyleyene yer yoktur.
    Çok güzel bir söz vardır; Kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapma.
    İNSANOĞLUNUN İCAT ETTİĞİ EN GÜZEL ŞEY MOTORSİKLETTİR...........

Motosikleti
    onda bunda şundadır , şunda bunda HONDADIR
    diğer 2 yalan nedir?

1. çok güzelsin olabilir :D
    Son celsede boşadım aşkımı , tadilatta kalbimin boş beyaz sarayları !!

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:32 ----------

Yalan sadece erkeklere has bi duygu değildir, Yalanın erkeği bayanımı olur? Erkekte bayanda yalan söyler kimse kendini kandırmasın şimdi
    yalan erkeklere has değildir, sadece bizimkiler daha basit mantıkla kurulduğundan çabuk afişe olur.. yoksa alasını hatunlar söylüyorlardır, hatta bire on fark vardır emnim. biz anlayamıyoruz sadece.

lakin ailenin yetiştiriş tarzının önemi büyük.
    ben küçükken komşunun kömürlüğünü yaktığım da olmuştu, kim dediklerinde ben yaktım demiştim. ne yaparsam yapayım sevildiğimi hissettirildi, hatalı olduğum zaman hatam gösterildi. zaten sanıyorum kişiliğin temel taşları da ilk altı yaş içinde atılıyor. Büyükanneden Allah razı olsun.
    peder ise daha sıkı bir rejim uygulardı, yalan söylediysek sofraya bile çağrılmazdık bir müddet. sonra baktım ki bizimkilerin yetiştiriliş tarzı bu. yalana çok tenezzül edeni erkekler sofraya buyur etmiyorlar.
    valide ise yalan söyleyeceğine doğru söyle, canın çıkacaksa doğru çıksın derdi.
    çok tenezzül etmedim o yüzden.

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    en azından erkeklerin yalanları liste yapılabiliyor ...

Sayın Serpico, şu ufak açıklamayı yapim, sonra artık senin sorduğun şeylere cevap vermicem ,evet başlık 7 idi,zaten konuda zaten 7 yalan vardı ama ben 5 e indirdim çünkü diğer ikisi cinsellkle ilgiliydi,kalitesiz esprilerin yapılmaması için o kısımları ben makasladım. zaten konu başlığının düzeltilmesi içinde modlara mesaj atmıştım gereğini de yapmışlar sağolsunlar,umarım merakın gtmiştir

kendi yorumuma da gelince tabiki her iki tarafta yalan söylüyor ama sinanaksu nun örneğinde de olduğu gibi erkeklerin inanılmaz değişimi su götürmez bir gerçek, tabi kadınlarda değişiklik oluyordur ama o kadar fazla deil bence.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Telefon işinde yalan söylemem ''tamam tamam hadi kapatıyorum'' derim ve suratına kaparım.

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Sayın Serpico, şu ufak açıklamayı yapim, sonra artık senin sorduğun şeylere cevap vermicem ,evet başlık 7 idi,zaten konuda zaten 7 yalan vardı ama ben 5 e indirdim çünkü diğer ikisi cinsellkle ilgiliydi,kalitesiz esprilerin yapılmaması için o kısımları ben makasladım. zaten konu başlığının düzeltilmesi içinde modlara mesaj atmıştım gereğini de yapmışlar sağolsunlar,umarım merakın gtmiştir

kendi yorumuma da gelince tabiki her iki tarafta yalan söylüyor ama sinanaksu nun örneğinde de olduğu gibi erkeklerin inanılmaz değişimi su götürmez bir gerçek, tabi kadınlarda değişiklik oluyordur ama o kadar fazla deil bence.

Sende bana sinan de artık..
    sinanaksu demene gerek yok annem!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    en azından erkeklerin yalanları liste yapılabiliyor

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı snrsimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en azından erkeklerin yalanları liste yapılabiliyor
    kesinlikle.. kaldı ki, hiç bir erkek konu yalan olduğunda sıradan bir kadının eline bile su dökemez

ama kadınların yalanları çok komplike ve erkek zekasını zorlayıcı yalanlar oluyor. ama erkeklerinki herkes tarafından bilinen genel geçer yalanlardır, burda da devreye zeka ve akıl giriyor

(yalan söylemeyi beceremeyen benim gibi kadınlar da var bence,herkesin hakkını yemeyin şimdi )

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    erkeklerın attıgı yalanlar kadınların en cok istedıklari yalanlardır,mesela evlı degılım,sen istedıgın zaman görusebılırız gibi....

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Yalan söylemek hoştur..zararsız olduğu sürece..Çok laf yalansız,,,çok servet haramsız olmaz..olur diyen kesinlikle yalan söyler..Yalan hayatın gerçeği,,tuzu,, karabiberidir.

Forumdan Uzaklaştırıldı

2-"Üzgünüm..."

Sayfaları dolduramayacak kadar niteliksiz medyanın yabancı kaynaklardan yürütürken tüy diktiği bir konu daha.
    Bi kere Türk Erkeklerinin yalanları bunlardan farklıdır.

1-Özge iyi kız ama çok banal yaa,"
    Anlamı"şimdi çaktırmayalım,hatun beni terkederse intikam için Özgeye yazılacağım.Hatunda fizik de fena değil hani
    2-Ne üzülcem lan terkedersen
    Anlamı"elimden gelse ağzını burnunu kırarım kızım ama abinden tırsıyorum,
    kala kala eşek gibi içip sokağa kusmak kalıyor elde.Belki telefonda da ağlarım
    kapınızın önünde pati çekerim benim 131 le.

3-İşyerinden arıyorlar,çağırıyorlar

Anlamı,"Okey keyfimi kaçırdın lan,zaten kuponu da yatıramadım senin yüzünden.kaçayım bari kurtulayım dırdırından"
    4-Ben seni sonra arayayım.
    Anlamı"diğer manitayla takılıyorum meşgul etme ya da kontor yok ,uzatma"
    5-Var ya annen çok şeker kadın,Baban acaip kafa dengi
    "anlamı:umarım iyi yemek yapıyordur,yoksa bu kadar dırdır çekilecek dert değil.Kayınpederde de ekonomi sağlammış haa.

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    K: Saatlerce öpüşsem BiLe sıkılmıyorum.
    aramızda kuvvetli bir elektirik var
    E:ULan saatlerdir öpüşüyoruz
    daha ikinci sahneye bile geçemedik.

K:Kendini benim yanımda iyi hissediyor olmalı
    benimle uyumak istiyor.
    E:Nerden geldim buraya yahu.
    öylece yatıyoruz eve gidip zıbarsam.

K:Onu iki dakika görmek bile bana mutluluk veriyor.
    E:Şimdi iki dakika için dışarı çıkgiyin işmi ya bu ?

K:Onun için üzülüyorum çok çalışıp yoruluyor.
    E:Yorgunum demek en iyi çözüm o zaman bana kıyamaz

K:Ona her baktıgımda kalbim dışarı çıkacakmış gibi oluyor.
    E:Daha ne kadar daha baygın bakmalıyım. Yetmedimi ya .artık sevişsek.

K:Ona sarılmak çok hoşuma gidiyor.
    iyi hissediyorum.
    E:Sarılmaktan başka bişiy bilmezmi bu.
    benim daha ne marifetlerim var.

K:Söz vermişti bu gün benimle olacaktı.
    başına bişiymi geldi acaba.
    E:Ya bundan kurtulamadım
    bide git öbür kızlan ugraş.

K:Onunla ay ışıgında oturmak ne kadar romantik.
    E:Burası yeterince sotemi acaba ? gelen giden olurmu ki.

K:Bütün hafta bugünü bekledim
    çok güzel bir gece olacak
    E:Yemekler iyimidir acaba daha sevişecegiz.

K:Aslında duygularını belli etmiyor ama
    benden çok hoşlanıyor.
    E:Bana baglanırsa vay halime hiç ugraşamam.

K:Beni güzel buldugunu söledi.
    E:Acaba vücududa gözleri kadar güzelmidir?
    ya degilse yagla filan ıyykkk!

K:O beni çok istiyor bende onu .
    daha fazla görüşebilsek keşke.
    E:Bir an önce şu işi sonuçlandırsakta
    bende bir sonraki hedefine ilerlesem

K:Onu şımartmak çok hoşuma gidiyor.
    E:Hayda şaklavan olduk iyimi

K:Neden bir den bire benden uzaklaştı
    sıkıntılı bir dönemde herhalde.
    E:Artık anlamıştır
    beni umarum bir daha aramaz.

K:Aslında onun farklı oldugunu zannetmiştim.
    gözümde fazla büyütmüşümen iyisi boş vermek
    erkekler hep böle.
    E:Yaa bir hata yaptık galiba
    ondan çok hoşlanmıştım. içimde tuhaf bir his var.
    Tekrar olurmu acaba ???????

Motosikleti
    Regal Raptor 150dd
    BAYANLAR:
    1.
    -O civit sarisi saçlı yapay goz renkli , solaryum çıkış ciltli , liposakşın baldırlı kız kimdi yanındaki hıııııı
    -hiç çocukluk arkadaşım. ne o sevgilim kıskandın mı
    -yoo benim hiç kıskandığımı gördün mü?

2. sen ikincisin

3. son bi kez bana gel seni bir daha aramayacagim.

4. telefonumun sarjı bitti..

5. aylinle kunusuyodum canım...

6. şu anda konuşaman; ben seni birazdan ararım...

7. sana asla yalan soylemedim ama ben niye iftira atiyosun ki bana?!

8. bu gece olmaz basim arıyo...

9. bana guvenmiyomusun. guven bana, soz senin guvenine layik olacagim.

10. -hayir hayatim evdeydim. annem telefonun kablosuna takilmiş kablo cikmiş sabah farkettik.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler