Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İran Kedisi arıyoruummmmm!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Sevgili arkadaşlar çok afedersiniz ama dişi iran kedimle baş edebilecek bi erkek kedi ariyorum. Mümkünse iranlı olsun ama iranlı olacak diye yobaz felanda olmasın sakın... Tamam benim kızımda iranlı ama gayet modern bi iranlı... Evin içinde salına salına geziyor, bir görseniz dersiniz ki brezilyalı sambacı sanki!

Neyse kızımın resimlerine geçelim. Çevrenizde tanıdık bildik, işi sağlam ssk'sı mevcut mart ayı sendromunu atlatamamış bi erkek iran kedisi bulursanız lütfen kızımı gösteriniz...

Ah benim canım kızım seni ellerimle vermekte varmış yaban ellere.. Oy zalım oy derdo...

Buradada terbiyesizce uzanmış yatıyor. Ahlaksız kedi...
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Çok tatlı bişey bu yaa

buarada damat adayına öyle hemen kız vermeyiz biz (hemen kız tarafı oldum yalnız hehe )

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Ofelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok tatlı bişey bu yaa

buarada damat adayına öyle hemen kız vermeyiz biz (hemen kız tarafı oldum yalnız hehe )
    e tabi kiz tarafı olucan, yok bide erkek tarafi olsaydin
    Şunu hayırlısıyla bi baş göz etseydik. Artık torunlarımı kucaklamak istiyorum )

Motosikleti
    Presto Texas HS200
    Bende yavru iran kedisi arıyorum elinde fazla olan ve vermek isteyen varsa iletişime geçerse sevinirim.
    0536 355 63 20
    Efkan TOKER
    Mesaj atın ben size dönerim
    Saygılarımla.
    Sonsuza kadar yatabilen ölü değildir,
    Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elimde çok güzel 1.85 boylu poslu bir kangal var ?
    Ne dersin abi uygunsa size gelelim istemeye
    Valla benimkide erkek dişi bulmam lazım ama safkan İNŞ buluruz ikimizde
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende safkan golden var.

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende safkan golden var.
    Boy kilo söleyin lütfen
    Sonuçta kız veriyor ne mama yer ne iş yapar oturup kalkmasını bilmirmi:
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Eğer ısrarcı değilsen aciliyeti varsa cıkım sokaktan yakalayım ne kadar kedı varsa kargoyla yollayım

Kedi çok tatlı duruyo

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Bende Brahma aramıştım bu başlık altında polimik konusu olmuştu seninki apayrı ahlaksız teklif diye banlanırsın valla
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bizim arka bahcede devasal bir erkek kedi var, mahallenin uremesinden sorumlu. Iran Turk Amerikan pek ayirt etmiyor calismasi hayli verimli , istersen bir konisiyim kendisi ile
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı abbath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende yavru iran kedisi arıyorum elinde fazla olan ve vermek isteyen varsa iletişime geçerse sevinirim.
    0536 355 63 20
    Efkan TOKER
    Mesaj atın ben size dönerim
    Saygılarımla.

Değerli dostum inanki yavru kedim yok, hem olsa bile yavruları biribirinden ayırmayı düşünmüyorum açıkçası Zaten ben böyle birşey yapmaya kalkarsam bile annem müsade etmez sanırım Yahu ben hayatımda bu kadar hayvan sever bir kadın görmedim, mahallede karga,martı,kuş,güvercin,kedi,köpek, ne bulursa besliyor. Birde konuşuyor onlarla a benim kuzum a benim canım diye

Ama bu konuda çevrem geniştir, annesiz kalmış bir yavru iran kedisi bulursam söz ilk sana haber vereceğim, çünkü artık benim bakacak gücüm kalmadı...

Saygilar dostum...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:59 ----------

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim arka bahcede devasal bir erkek kedi var, mahallenin uremesinden sorumlu. Iran Turk Amerikan pek ayirt etmiyor calismasi hayli verimli , istersen bir konisiyim kendisi ile
    ahahahah.
    Abi bu durum iran kedilerinin nesli açısından tehlikeli olur sanırım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:01 ----------

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Brahma aramıştım bu başlık altında polimik konusu olmuştu seninki apayrı ahlaksız teklif diye banlanırsın valla
    Valla üstadim açıkçası bu konuyu açmadan önce baya tereddüt ettim. Acaba banlanırmıyım diye o yüzden bu topic'i ''Konu Dışı'' bölümünde açmayı uygun gördüm. Moderatör arkadaşlarında hayvan sever olduklarını bildiğim için bu konuda inşallah bana istisna gösterirler

bütün yorumlara çok güldüm ya,muhabbete sarmışsınız hemen konuda müsait olunca

sinanaksu,yavruları vermicem diorsun da, o kadar yavrunun hepsine bakacakmısın evde

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    bütün yorumlara çok güldüm ya,muhabbete sarmışsınız hemen konuda müsait olunca

sinanaksu,yavruları vermicem diorsun da, o kadar yavrunun hepsine bakacakmısın evde

Çaresiz bakacağız artık. En azından büyüyene kadar kardeşlerinden ayırmayı düşünmüyorum. Hiç bir canliya ailesinden daha güzel kimse bakamaz.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Ya aslinda evde 6.5 kg lik kaplan bozmasi bir Norvec orman kedimiz var. Hayli hasin bir erkektir kendisi. Fakat kendisi 6 aylik sonrasi kisirlastirildigindan bu konular ile pek ilgilenmiyor Cok pis fare avlar kendisi

[COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    sınan sakın kedıyı evden falan cıkarayım deme.gecenlerde yasanan at vakasına maruz kalabılır kedı babası bellı olmayan yavrularla ugrasmak zoruna gıdebılır

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya aslinda evde 6.5 kg lik kaplan bozmasi bir Norvec orman kedimiz var. Hayli hasin bir erkektir kendisi. Fakat kendisi 6 aylik sonrasi kisirlastirildigindan bu konular ile pek ilgilenmiyor Cok pis fare avlar kendisi

Çok yakışıklıymış kerata.. Kısırlaştırılmamış olsaydı bizim zilli bunu görür görmez hiç naz yapmadan direk odaya çekerdi herhalde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:59 ----------

Alıntı huska adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sınan sakın kedıyı evden falan cıkarayım deme.gecenlerde yasanan at vakasına maruz kalabılır kedı babası bellı olmayan yavrularla ugrasmak zoruna gıdebılır
    Valla abi evden çıkmak istiyor aslında. Ama evden çıksa yoldan çıkıcak haberinde yok

zeda3000, gerçekten çok güzelmiş kedin sinanaksu nun kedisiyle de güzel bir evlilikleri olabilirmiş aslında. ben kız tarafı olaraktan bu delikanlıyı beğendim ama yavru işi yatar ozaman

ya bişey dicem, sinanaksu,belki kız kariyer yapmak istiyor,çocuk yapmak istemiyor ozaman zeda3000 nin kedisiyle tanıştırılabilir.

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    zeda3000, gerçekten çok güzelmiş kedin sinanaksu nun kedisiyle de güzel bir evlilikleri olabilirmiş aslında. ben kız tarafı olaraktan bu delikanlıyı beğendim ama yavru işi yatar ozaman

ya bişey dicem, sinanaksu,belki kız kariyer yapmak istiyor,çocuk yapmak istemiyor ozaman zeda3000 nin kedisiyle tanıştırılabilir.

Ben konuştum onunla, baba yaşım kemale erdi geldik gidiyoruz dedi, artık anne olmak istiyorum dedi

Kasımda 8 yaşını dolduracak kendileri

oooo maşallah,evde kalmış zaten kalacağı kadar

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    oooo maşallah,evde kalmış zaten kalacağı kadar

Yediği önünde yemediği arkasinda, ekmek derdi yok su derdi yok, artık torun istiyorum abi torun torun!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler