Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

15.000 tl ile nasıl bi dükkan açılır.

Motovento
    REKLAM ALANI
    STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    en az sermaye ile kirala bi dukkan online fatura kontör satışı fax fotokopi gibi bşyler olabilir kanımca ...
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Oto lastik işinde maliyet çok az iş çok,sanayideki esnafın tek özendiği ve önerdiği meslek lastikçiliktir.
    Şimdilik lastik sökme makineni alır sonra balansıdır,rot ayarıdır işi büyütürsün.
    http://www.sahibinden.com/beissbarth...XQQdisplayitem
    http://www.sahibinden.com/8_ton_alca...XQQdisplayitem
    http://www.sahibinden.com/kampanya_b...XQQdisplayitem

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motoru satma,cep harçlıklarınla bir sandık limon al,aldığın fiyattan satıp da kazancını hesaplayabiliyorsan bir sandık daha al.

sonra bana özel mesaj at.
    erkanzdemir bunu beğendi.

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru satma,cep harçlıklarınla bir sandık limon al,aldığın fiyattan satıp da kazancını hesaplayabiliyorsan bir sandık daha al.

abi bu ne yahu bilmece gibi aldığın fiyatdan satabiliyorsan ...!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:29 ----------

satarken yediği simit içtiği çay kadar daha ilk günden zarar eder sanırım
    iptaluyelik02 bunu beğendi.
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Bir ara benim aklıma şöyle fantastik bir fikir gelmişti.. Tabii olur yanı yoktur muhakkak. Sonuçta ülkemizde 2 kuruş kazanmak için varını yoğunu prosedürlere vergilere veriyorsun.

Şöyle güçlü kuvvetli bir motorum olsa. Yanına da bağlasam bi sepet. Onu da taksi renklerine boyasam. Belki turistlere yönelik güzel bir ücret karışılığında ufak tefek turlar attırılabilir. İlginçlik seven yurdum insanı da eğer normal taksiden ucuz olacaksa ilgi duyabilir.

Ancaaakk.. Bunu resmiyete bağlamaya kalksan altından kalkılacağını sanmıyorum. Bir de böyle bir durumda taksici kardeşler levyeyle bize ayar çekmeye kalkışabilir

Alıntı alkadras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ara benim aklıma şöyle fantastik bir fikir gelmişti.. Tabii olur yanı yoktur muhakkak. Sonuçta ülkemizde 2 kuruş kazanmak için varını yoğunu prosedürlere vergilere veriyorsun.

Şöyle güçlü kuvvetli bir motorum olsa. Yanına da bağlasam bi sepet. Onu da taksi renklerine boyasam. Belki turistlere yönelik güzel bir ücret karışılığında ufak tefek turlar attırılabilir. İlginçlik seven yurdum insanı da eğer normal taksiden ucuz olacaksa ilgi duyabilir.

Ancaaakk.. Bunu resmiyete bağlamaya kalksan altından kalkılacağını sanmıyorum. Bir de böyle bir durumda taksici kardeşler levyeyle bize ayar çekmeye kalkışabilir
    Şüphen var mı(taksici esnafı)

Lamborghini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birinci Önerim;
    Bencede uygun. Marketlerin bulunmadığı semtlerde mahalle bakkalı gibi birşey sizi rahatça geçindirecek parayı bırakır. Zaten toptancılar verdikleri malzemeyi sattıkça geri ödeme alırlar. Fakat anlaşmayı baştan yaparsan tabi...

İkinci önerim; Yine oto yıkama servisi açılabilir. Tabiki cadde üzeri tercihtir.
    Malzemelerin BAUHAUS fiyatları; Kaliteli bir yıkama makinası Sıcak ve soğuk su sistemli) 3-3,500 TL. Bir hava komprösörü 500 TL, Bir fıçasız yıkama köpük atma makinası, 500 TL, İç temizleme için bir adet (Gayet güçlü ve kalıteli) elektrık sürüpgesi Herküles marka 100 TL, 20 litrelik köpük 100 araba yıkama deterjanı (Alman malı Förçh marka )105 TL, Cİla atma polisaj makinası 100 TL, Oto cilası ce uygulama malzemesi 100 TL. Toplam 4900 TL.
    Dükkan açılış masrafleri da 3000-5000 TL. olursa cebine de para kaldı. Sende kendi İşinin sahibi olursun.

Danışmanlık ve akıl ücretimi tesisi kurup ilk kirayı ödedikten sonraki kazançlarından 24 ay vadeli tahsil ediyorum...
    Not ; aksı halde topal bırakırım..
    2. öneri gerçekten iyiymiş kuruşu kuruşuna yazmışsın

Hiç araba yıkadın mı oto yıkamada iç-dış ,hayır ise baştan çalış en az 2 hafta parasını önemseme.

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Tanıdığın ve kalitesine ve lezzetine inandığın bi çiğköfteci varsa o para ile çiğ köfte bayisi açılabilir ve güzel çiğ köfte işi yapılabilir ; Esenyurt,Hadımköy,Beylikdüzü tarzı yerlerde potansiyel olduğunu düşünüyorum...

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Dükkan= Kira, kira stopajı, vergi, muhasebeci, elektrik, su vesaire ilk önce bunların hesabını yap. Ondan sonra işyapacağın yerin iş potansiyeli nedir çevre esnaftanda fikir al, kararını ver.
    Orhan KÖNİ

gokhan150zat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fiddle
    arkadasım bende çok yakın bi zamanda abime sormustum abi ne iş yapıcaz artık çalış çalış nereye kadar dedim başkasının yanında oda bana dediki ; en iyi iş , iş yapmamak bu devirde maaşlı işci olmak en iyisi dedi sen devam et calısmaya ogün bugundür düşünüyorum bnde kara kara
    ancak oto yıkama işi gercekten başarılı olabilir , mevsimi geliyor hatta işin ehli bi yıkamacın olursada sen araç içini süpürürsün oda yıkar ayrıca haftada 2-3 tane cilalama işi gelse güzel olur..tabi bunun yanında halı yıkamasıda var sonucta artık sokakta arac ve halı yıkama cezası var

arkadaş sen öyle limonla falan uğraşama demogoje bunlar motor kullanıyorum diyosun 1500 tl'lik braz küçült motorunu yani ucuzunu al braz sonra da onu da satıp başkasını al bu güzel bir iş bazı arkadaşlarım sadece bu işi yapıolar sahibinden.com a girip takip ediyolar kazlı alıp yaotırıp satıyolar sende dene benım işim olmasa inan ben öyle yaparım mesele sermayede değil kafada biter yolun acık olsun faydam olduysa:D

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA

Limonu aldığın fiyattan satarsın ama kasası sana kar kalır demek istiyor. Yahudilerin ticaret kurnazlığını vurgulamak için anlatılan bir hikayedir.

Bence gir bir işe çalış.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Ben internet cafe işletiyorum bi 25000 tl ye güzel bi cafe açabilirsiniz... Ama bilgisayardan anlamak gerekli her bakımda bilgisayarcı sokarsanız dükkana kazandığınız parayı oraya yatırmış olursunuz... Bu işte önemli olan müşterileri tutmanız sevecen olucaksınız yeri gelicek oturup beraber oyun oynicaksınız ama çokta samimi olmak tavsiye edilmez =) Ispartanın bi ucuna taşınıpta hala benim cafeye gelen müşterilerim var...
    [B]Yamaha YBR-Air Brush-Xenon-Mini Sinyal-İridyum Buji-Slikon elcik sankim RACİNG =) [/B]

http://www.sahibinden.com/sankim_racing_!_air_brush_-30WQQaXQQ22719971WQQpXQQdisplayitem

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Valla bu dunya ne yapacaksan kadınlar üzerine yada cocuklar üzerine yapacaksın. Bence bir dükkanda kadın iç camasırcısı aç 2 haftada paranı cıkarırsın. Bakırköyde ki peş peşe çamaşırcılar herzaman full dolu sanırsın milllet donsuz geziyor
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Prova,kayıt stüdyosu açabilirsin

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    bende aynı durumdayım benim biraz psikolojik kararsızım birde bana ters bir hareket yapıldımı karşılığını çıkarak veririm öyle ya orası benim mekanım değil zaten beni sevse dur der adam bana burdan anlıyorum beni istemediğini , altındaki motor çok lüks senin için durumunu bilmiyorum ama ben bile motorumu satıyım diyorum bazen ama borcu bitti artık satmam büyük ihtimal çok kişi seninle aynı durumda veya kötü durumda ....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:52 ----------

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bu dunya ne yapacaksan kadınlar üzerine yada cocuklar üzerine yapacaksın. Bence bir dükkanda kadın iç camasırcısı aç 2 haftada paranı cıkarırsın. Bakırköyde ki peş peşe çamaşırcılar herzaman full dolu sanırsın milllet donsuz geziyor
    cidden bu iş olabilir mi bilmiyorum
    ...

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlısı olsun hocam
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    ben senin yerinde olsam giderim süper marketlerde yada ihçi çalıştıran bu tip yerlerde iş ararım çalışırım .maşı az olur ama sigorta yatsın yeterki bişiyini satma sakın eldekindende olma
    Mustafa Kemal Atatürk

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hic bir meslegin yok, elinde nakite donecegini dusundugun bir motorun var. Oncelikle onun dusunden degerden %30 daha edecegini kabullen. O fiyata satilmasini bekleyerek kendini yorarsin. Ikincisi benim tavsiyem , bir meslek edinme adina bir yerde calis 1 - 2 sene, isi ogren sonra elindeki sermaye ile isini ac. Bu bilincsizlik ile hem motorundan olursun hemde ekmeginden. Benim kendi isimi kurmam calisma hayatimdan tam 10 sene sonra oldu. Artik gerisini sen tahmin et.
    katııyorum...gir işçi ol..motorunu garaja çek sana masraf cıkartmasın..böylece motorunda da olma..
    hade bol şans..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler