Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Cildiye ile ilgili . .

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar benim yüzümde, ve belimde çok ben var vede çıkmaya devam ediyor, bunları aldırmak istiyorum fakat en ufak bir bilgiye sahip değilim, Aldırınca iz kalırmı, fiyat olarak ne gibi bir rakam çıkar, Birde anadolu yakasında bu alan ile ilgili hastane önerisi istiyorum ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Kaç yaşındasın?
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

16 yaşındayım.

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı hız delisii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16 yaşındayım.
    Tahmin ettiğim gibi.
    Bi süre daha bekle kardeşim.
    Bi süre dediysem bir kaç yıl.
    Ondan sonra tekrar bu konuyu ailenle değerlendirirsin.

Senin yaşlarında bi yegenim var.
    O dediklerine benzer şeyler geçen yıl yegenimde de görülmüştü.
    Şuan hiç bi iz kalmadı...

Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tahmin ettiğim gibi.
    Bi süre daha bekle kardeşim.
    Bi süre dediysem bir kaç yıl.
    Ondan sonra tekrar bu konuyu ailenle değerlendirirsin.

Senin yaşlarında bi yegenim var.
    O dediklerine benzer şeyler geçen yıl yegenimde de görülmüştü.
    Şuan hiç bi iz kalmadı...
    mm peki beklememim sebebi nedir ?

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı hız delisii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mm peki beklememim sebebi nedir ?
    Ergenlik döneminden yeni yeni çıkıyorsun.

peki teşekkür ederim.

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Rica ederim kardeşim.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    onun haricinde bir ekleme bende yapiyim. işim gereği son 4 aydır 10a yakın ildeki yüzlerce okula gidip öğrencilere bu konuyuda kapsayan seminer verdim. ve bu tip soruları sıkça aldım, yani bunu kafaya takan tek sen değilsin, zaten insan ergenlik döneminde görünüşüyle ilgili kusurları yada kusur sandığı şeyleri daha bi fazla kafaya takar, ayrıca bende ergenlik döneminde bazı yerlerimi kusurlu buluyodum, ileride kesin bi ameliyat olurum diyodum, yani olmama gibi bi ihtimalim yoktu, feci takıntı halindeydim yani ama yaş ilerleyince insan kendiyle barışık oluyor, kusur olarak gördüğü şeylerin kusur olmadığı farkediyor. yani sende şimdilik ertele bu isteğini, belkide bu düşünceni ileride unutmuş olacaksın ve emin ol daha mutlu olacaksın(:
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama yaş ilerleyince insan kendiyle barışık oluyor, kusur olarak gördüğü şeylerin kusur olmadığı farkediyor. yani sende şimdilik ertele bu isteğini, belkide bu düşünceni ileride unutmuş olacaksın ve emin ol daha mutlu olacaksın(:
    Evet bu çok doğru bi tez.
    2 yıl önce saçlarım dökülmeye başlamıştı, o zamanlar çok sorun etmiştim bunu.
    Fakat şimdi hiç dert etmiyorum, hatta bu durumun bana yakıştıgını bile söyleyenler oldu çevremde, artık saçlarımın dökülmesini beklemeden ben kendim usturaya vuruyorum kafayi

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300 - 30th Anniversary Special Edit
    ben 18 yaşındayım benim saçlarda geçen yaz bayağı dökülüyordu saçlarda uzundu doktor stresten dedi bi de çinko eksikliği varmış hapları kullandım saçları vurdum makinayla 3 numaraya yazın şimdi hiç dökülme yok

Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onun haricinde bir ekleme bende yapiyim. işim gereği son 4 aydır 10a yakın ildeki yüzlerce okula gidip öğrencilere bu konuyuda kapsayan seminer verdim. ve bu tip soruları sıkça aldım, yani bunu kafaya takan tek sen değilsin, zaten insan ergenlik döneminde görünüşüyle ilgili kusurları yada kusur sandığı şeyleri daha bi fazla kafaya takar, ayrıca bende ergenlik döneminde bazı yerlerimi kusurlu buluyodum, ileride kesin bi ameliyat olurum diyodum, yani olmama gibi bi ihtimalim yoktu, feci takıntı halindeydim yani ama yaş ilerleyince insan kendiyle barışık oluyor, kusur olarak gördüğü şeylerin kusur olmadığı farkediyor. yani sende şimdilik ertele bu isteğini, belkide bu düşünceni ileride unutmuş olacaksın ve emin ol daha mutlu olacaksın(:
    Bilemiyorum ama çok canımı sıkıyor, bir doktora görünücem ama bakalım doktor ne diyecek,

Motosikleti
    ybr 125 esd
    merhabalar...

dostum sen estetik görünüşten önce sağlığından endişe etsen daha iyi olur. bir an evvel bir cildiye hekimine görün ve neden benlerinin sayısının arttığını araştırsınlar. benlerinin karakterinin bilmediğim için bir yorum yapamayacapım ama yabana atma sakın ve ciddi birşey de olabileceğini unutma!!!! moralini bozmak istemiyorum ama hekime bir an önce görünmende fayda var...
    [COLOR="#DAA520"][/COLOR][B]Deveye sormuşlar neren eğri diye,bir türlü öğrenemediniz ALLAH sizi bildiği gibi yapsın demiş[/B]

Alıntı dr_lunata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar...

dostum sen estetik görünüşten önce sağlığından endişe etsen daha iyi olur. bir an evvel bir cildiye hekimine görün ve neden benlerinin sayısının arttığını araştırsınlar. benlerinin karakterinin bilmediğim için bir yorum yapamayacapım ama yabana atma sakın ve ciddi birşey de olabileceğini unutma!!!! moralini bozmak istemiyorum ama hekime bir an önce görünmende fayda var...
    Kanser tehlikesi varmış internetten araştırdığıma göre . .

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    seninkiler kırmızı değil umarım allah korusunda sen bunu yazınca linkteki haber geldi aklıma

http://sosyalmedya.co/facebook-uzerinden-teshis/

koysana bir resim sende oldukça fazla Dr. var sitede biri birşeyler karalar elbette ...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

yok kırmızı değil. Önümüzdeki günlerde doktora gidicem bu duruma açıklık gelir o zaman.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı dr_lunata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar...

öncelikle geçmiş olsun
    bir sağlıkçı olarak hocama katılmamak elde değil.
    bizi sonuçtan haberdar et lütfen
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle geçmiş olsun
    bir sağlıkçı olarak hocama katılmamak elde değil.
    bizi sonuçtan haberdar et lütfen
    Bir doktara gideyimde haberdar edicem arkadaşlar .

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benlerin çoğalması bu yaşta normal bir durum olmayabilir.
    ben zannettiğin şeyler ben olmayabilir. veya oladabilir.
    lakin ben aldırmak çok basit bir operasyondur evet sırf takıntılı olduğun için de aldırabilirsin yani aldırmak varken neden aldırmayasın.

Lazerle yakıyorlar ya da Keserek alıyorlar . Kesim de dikiş atılıyor ve 1 hafta sonra dikişleri aldırıyorsun iz falan kalmıyor . yani ben büyük ise tabi dikiş birkaç tane atıldıysa da çok az iz kalıyor .

aldırmışken vücudundaki tüm benleri aldırabilirsin en küçüğünden en büyüğüne kadar aldırabilirsin. lakin bu çoğalma olayı garip normalde çoğalmazlar ya da çok ileri yaşlarda çoğalma eğilimi gösterirler.

mutlaka bir Dermatoloğa git. zaten alınca patolojiye yollanacak benler nedir değildir orda çıkıyor sonucu .

Alıntı emocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benlerin çoğalması bu yaşta normal bir durum olmayabilir.
    ben zannettiğin şeyler ben olmayabilir. veya oladabilir.
    lakin ben aldırmak çok basit bir operasyondur evet sırf takıntılı olduğun için de aldırabilirsin yani aldırmak varken neden aldırmayasın.

Lazerle yakıyorlar ya da Keserek alıyorlar . Kesim de dikiş atılıyor ve 1 hafta sonra dikişleri aldırıyorsun iz falan kalmıyor . yani ben büyük ise tabi dikiş birkaç tane atıldıysa da çok az iz kalıyor .

aldırmışken vücudundaki tüm benleri aldırabilirsin en küçüğünden en büyüğüne kadar aldırabilirsin. lakin bu çoğalma olayı garip normalde çoğalmazlar ya da çok ileri yaşlarda çoğalma eğilimi gösterirler.

mutlaka bir Dermatoloğa git. zaten alınca patolojiye yollanacak benler nedir değildir orda çıkıyor sonucu .
    Fiyat olarak ne çıkıyor peki çokmu masraflı olur

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)