Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

castrol power 1 racing 10w-50 yag satan yer arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu işyerimin yanı, aldık koyduk bile motora, bazı arkadaşlar hala bulamazsınız diyor pazarlama yapmaya çalışıyor, inanmayan gider bakar
    iş yerın nerde onuda yazssaydın alırdım en azından

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:18 ----------

yardımcı olmaya calısan tum arkadasalara tesekkurlerımı sunarım saolun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı trhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iş yerın nerde onuda yazssaydın alırdım en azından

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:18 ----------

yardımcı olmaya calısan tum arkadasalara tesekkurlerımı sunarım saolun
    İşyerim Banka maalesef
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi ben de Bostancı sanayidekini söyleyecektim, bakıyorum herkes haberdarmış en uygun fiyatlı mağazadan. Ayrıca evet, orjinal Repsol de var burada. Repsol'ün 4 litreliği 65 TL olması lazım.

Evet 4 litreliği motosiklet yağı, 4 litrelik ambalajdan alınca fiyat daha hesaplı oluyor.
    peki bu 4lt olan bidonun üzerinde 1lt deki gibi motosiklet resmi varmı ?
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    kesinlikle oto için mi moto için mi

yok hemşo 10 50 sini bulmak zor bp ıstasyonlarında bulursan sen al hesaplasırız bostancı adresındekı yer ıyıymıs 4 lt 70 canavar gıbı

kesinlikle fiyat iyi bende 10-50 kullanıyordum bahcelıevler unverdı duragının yakınındakı bp de var 10-50

elf 10-60 tavsiye ederim

http://www.sahibinden.com/elf_sport_...XQQdisplayitem
    2006BWS100-2007CBF150-2010CBF150-2007FZ6SFAZER-2006CBF600-2012CBF150-2012AGİLİTYCİTY125-2005CBF600-2006Z750S-2008GSXR600-2014CRF250L-2014JOYMAX 250-2013İNAZUMA250-2018S3 250-2014TGBX-MOTİON250

Motosikleti
    bende bi ara ybr ye koymuştum ozamanlar 6 ay önce 1 lt 24 tl civarıydı
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    bp lerin çogu bi haber bu yaglardan,ben tesadf gebze sanayi yolu üzerinde castrol bayinde buldum geçen hafta 10.50 ..16 tl di 15 e aldım param olaydı alacaktım bi kaç tane ..inş sürekli getirir..
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

Motosikleti
    Alıntı blt_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bp lerin çogu bi haber bu yaglardan,ben tesadf gebze sanayi yolu üzerinde castrol bayinde buldum geçen hafta 10.50 ..16 tl di 15 e aldım param olaydı alacaktım bi kaç tane ..inş sürekli getirir..
    valla sen bedava almışsın ist. şehir içinde fiyatlar katlıyor hele hele motosiklet yağı dedinmi zevki işe giriyor al gülüm ver gülüm

Motosikleti
    fiyatını duyunca bende şaşırdım küçük bi dükkan castrol un bütün yagları mevcut,çok bilinmeyen bi yerde ama sayemde en az on müşterisi olmuştur duyan almaya gidiyo.

Motosikleti
    Alıntı blt_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatını duyunca bende şaşırdım küçük bi dükkan castrol un bütün yagları mevcut,çok bilinmeyen bi yerde ama sayemde en az on müşterisi olmuştur duyan almaya gidiyo.
    demekki diğer yağlarla aradaki fiyat farkı istanbulda keyfi koyuluyormuş

Motosikleti
    kesinlikle keyfi ..ben shell kullanıyordum kaç senedir her istasyonda degişik fiyat,hatta bi shell de 20 tl lik vsx full sentetik yagı 12 tl ye bir sene kullandım,hatta kaşınıp sordum bu fark neden diye bizde böle dediler,gelişi neyse artık bunlara..

sezginkalkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    aynı yağdan 2 hafta önce aldım. eskişehirden. isteyen varsa göndereyim burdan..

maerhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-03
    4 litrelik yağın kalan kısmı bozulmaz mı peki? Kapağın altındaki jelatini açınca bozulmaya başlıyor diye biliyorum ben???

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tabiki var.
    Bahsedilen yağın ne olduğunu tamamen biliyorum ve bilinçli ürün alıyorum; aldığım ürünün farkındayım yani.

Alıntı aggressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle oto için mi moto için mi
    Yahu arkadaşlar, motora hiç oto yağı koyar mıyım ben, aşkolsun yani

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    arkadaşlar ilginize teşekkürler ediyorum aramış oldugum yagı sonunda buldum kadıköy hasan paşada ana bayisi var castrolun 1 litre aldım 23 tl orda calısan arkadaş bu yagların yan sanayisini cıkarıyorlar dedi dıkkat edın dedı castrolun bayılerınde orjınalını bulursunuz ama baska yerlerden alırsanız kapagına dıkkat edin yagı ters cevırın jelatını duserse yan sanayıdır dedı sizde dıkkat edın arkadaslar ucuz dıye dandık yag almayın saygılar hörmetler

Motosikleti
    Dragstar 650
    arkadaşlar ilginize teşekkürler ediyorum aramış oldugum yagı sonunda buldum kadıköy hasan paşada ana bayisi var castrolun 1 litre aldım 23 tl orda calısan arkadaş bu yagların yan sanayisini cıkarıyorlar dedi dıkkat edın dedı castrolun bayılerınde orjınalını bulursunuz ama baska yerlerden alırsanız kapagına dıkkat edin yagı ters cevırın jelatını duserse yan sanayıdır dedı sizde dıkkat edın arkadaslar ucuz dıye dandık yag almayın saygılar hörmetler
    Dediğim yer Castrol bayisi idi zaten

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Hasanpaşada nerde var castrol bayisi, gitmeyelim boşuna bostancıya?
    GKN MOTORS

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 kere gitmiştim Gökhan, hayal meyal hatırlıyorum ama, Mototal'ın karşı sırasında, çevreyoluna paralel yan yol üzerinde, Fikirtepe'ye doğruydu yanlış hatırlamıyorsam. Oradaki motorculara sorarsan tam tarif ederler zaten. Ben yanılıyor da olabilirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 kere gitmiştim Gökhan, hayal meyal hatırlıyorum ama, Mototal'ın karşı sırasında, çevreyoluna paralel yan yol üzerinde, Fikirtepe'ye doğruydu yanlış hatırlamıyorsam. Oradaki motorculara sorarsan tam tarif ederler zaten. Ben yanılıyor da olabilirim.
    dogru hatırlıyosun ben karsı tarafta oturdugum için tarif etmekte güçlük çekıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:21 ----------

Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aydın motoru bılıyomusun o sokaga gırmeden once döner kavsak var ordan yukarı cıkarken sagda 50 - bılemedın 100 mtre falan yukarda

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    http://www.otosever.com.tr/?urun-539-CASTROL-POWER-1-RACING-4T-10W-50-MOTOSiKLET-YAGI.html

Kadıköy Suzuki bayisindede bulabilirsiniz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler