Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anıtkabir Hatıra Defteri..

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125

Hep o deftere yazmak istemişimdir eminim aranızdada vardır yazmak isteyenler bu konuyu bu amaçla açtım fazla siyasete kaymadan yazmanız dileği ile..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:06 ----------

Atam geçtiğimiz günlerde bir yaşına daha girdin günden güne daha yakışıklı oluyorsun yalnız suratın asık biraz e hakkın biz senin anlattığın istediğin gibi bir millet olamadık hala seni kötü bilenler sana düşman olanlar var ama emin ol sana inanan milyonlarca insan var genci yaşlısı erkeği kadını ve günden güne çoğalıyor sayımız emanetini koruyorlar canla başla , taa o yıllarda o günlerde anlattıkların bugün daha iyi anlaşılıyor en azından anlıyorum biz gençlere bir hitabe yazmışsın resmen bugünü anlatmışsın bazen dedikodunu ediyoruz arkadaşlarımla ya diyoruz bi insan nasıl bu kadar şeyi bilir nasıl bir özveridir askerine komutanlık gencine öğretmenlik ülkesine liderlik yapabiliyor biz senin milyonda birin olamadık...Değerin dediklerin ilkelerin hedeflerin çözümlerin günden güne daha iyi anlaşılıyor ve sayıca çoğalıyoruz , bu milletin gözlerine bakınca geleceği gördüğü yakışıklı prensi rahat uyu seni seviyoruz...

Mehmet Mustafa Arslan..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Üzülme Ata'm ....

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    ÖYle değildi aykan abim herneyse millet iki cümleyi bir araya getirememiş boş kalmış bu konu..

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    "Yüce önder. Ulu ve büyük Atam! Dogru Yol Partisi'nin 14'üncü yilini idrak ediyoruz. (Sonra 14'ün üzerini karalamis, 15 yapmis) Laik Türkiye Cumhuriyeti'nin ve demokrasinin bekçileri olarak 16'inci yilimizda huzurundayiz.. Davamiz yarim asirlik yani 65 yillik bir davadir.Milliyetçilik ve çagdaslik yolunda yarim asirdir yani tam 40 yildir yürüyoruz. Bu ülkenin çimentosu olmanin sevinci içindeyiz. Biz bu ülkenin çimentosuyuz. Bizimle tuglalari yapistiracaklar, duvar örecekler, bina yapacaklar, içimize girecekler. Ilkelerinin isigi altinda partimizin 17'inci yilini kutluyor, saygilar sunuyorum.
    Görüsmek üzere...."

Eski başbakanlardan Tansu Çiller'in yazdığı bir yazı, uydurma yada efsane değildir. Bizzat Ali Poyrazoğlu tarafından hatıra defterinden alınmış ve konu ile ilgili bir kitapda yayınlanmıştır.

"normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    benim idrakında zorlandığım konu Atatürk neden üzgün gibi düşünüyorsunuz ki ?
    adamın illa benim istediğim gibi yaşayın derdi mi vardı ?
    her kafası çalışan insan gibi cumhuriyet rejiminin bir devlet ve halkı için en medeni yönetim biçimi olduğunu görmüş ve bu yolda çalışmış, nihayetinde bu sistemi getirmiştir.
    ardılları bu işi anlayamamış, becerememiş, halk sahip çıkmamış olabilir.
    nihayetinde bu halkın sorunu.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim idrakında zorlandığım konu Atatürk neden üzgün gibi düşünüyorsunuz ki ?
    adamın illa benim istediğim gibi yaşayın derdi mi vardı ?
    her kafası çalışan insan gibi cumhuriyet rejiminin bir devlet ve halkı için en medeni yönetim biçimi olduğunu görmüş ve bu yolda çalışmış, nihayetinde bu sistemi getirmiştir.
    ardılları bu işi anlayamamış, becerememiş, halk sahip çıkmamış olabilir.
    nihayetinde bu halkın sorunu.
    katılıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler