Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vınnn alıym diyorum hangisi iyidir ???

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Selamlar.
    yeni taşındığım eve telefon bağlatmadım ihtiyacım da yok. ttnet adsl istemiyorum o yüzden boşu boşuna telefon sabit ücreti ödemek anlamsız.
    şu 3g modemlerden alsam turkcell vodafone,avea hangisi iyidir hangisini tavsiye edersiniz limit hız vs. anlamında ???
    bilgi verirseniz sevinirim.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    para tuzağı

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Vodafone iyi fiyat olarak..Hizmet kaliteside iyidir..

fiyat olarak birbirlerine yakın sayılırlar ancak ben işyerinde avea kullandım ve memnun kalmadım çekme sorunu var çok yavaş bağlanıyor.bunalabilirsiniz :(
    vodafane yada turkcell olabilir ancak hangisi olursa olsun 1-3 gb tercih etmeyin turkcell 4 gb yada vodafone 5 gb yeterli olacaktır.(hem upload lar hem download lar kotaya dahildir.bu yüzden diğerleri yetmez)
    alırsanız biraz daha ileriyi düşünüp modemin bağlantı hızı 7.2/2.0 mbps den aşağı almayın bağlantı hızı 3.2 mbps olanlarıda var
    ben turkcell kullanıyorum memnunum farklı yerlerde internete bağlanmak isteyen ve şehir şehir dolaşanlara gayet uygun
    Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler. ZHUGE LİANG

Birden farklı yerde (iş ve ev gibi) internet kullanmanız gerekmiyorsa 3G çok da mantıklı değil. Hem yavaş bağlanacaksınız (merkezi yerler harici çoğu yerde 2G olarak çalışır), hem de daha fazla para ödeyeceksiniz. Kampanyalar harici limitsiz adsl'in 45 TL + 8 TL (tam bilmiyorum) sabit hat ücreti olduğunu düşünürsek bu paraya ancak kotalı ve hızı stabil olmayan bir imobil internet sahibi olabilirsiniz.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    bilgiler için teşekkürler arkadaşlar. bugün vodafone dan bilgi alayım ona göre karar vereyim en iyisi.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Evrim Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sabit hat ücreti kaldırılıyor sadece adsl abonesi olma şansımız olacak
    bir araştırın derim..
    http://arsiv.ntvmsnbc.com/news/476191.asp

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:01 ----------

http://arama.hurriyet.com.tr/arsivnews.aspx?id=13305385

bir de bu haber var..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler