Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi Hattı Kullanıyorsunuz..

Katılımcı sayısı
22. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Turkcell

13 59.09%
  • Avea

5 22.73%
  • Vodafone

4 18.18%
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Hangi Hattı Kullanıyorsunuz Ne İçin Kullanıyorsunuz..

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Soru açık hangi hattı hangi tarifeyi kullanıyorsunuz ne için kullanıyorsunuz..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:29 ----------

Ben vodafone kullanıyorum tek tarife tarifesi kullanıyorum iş gereği her operatörü aramam gerekiyor..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    ben avea kullanıyorum...
    sebebi de
    ilk turkcell ile basladım...
    sonra vodafone aldım
    kendi kendime dedim:bi kullanmadığın avea kaldı olum...
    haziran 2009 da avea ya geçtim
    belli bi sebebi yok...millet bana ulassın yeter...
    ha bi sevgilim olursa o zaman duruma göre değistirebilirim...

Motosikleti
    Seyhan 125
    Benim ilk kuponla aldığım telsim hat ve motorola telefon vardı sonra faturalıya geçtim sonraları türksele 8 sene kullandım ama baktım konuşulmuyor vodafone vardı eski onu aktif ettirdim memnunum 150 kontör alırım 75 beleş gelir arada bir 50 yollarlar dışarıdan arandımı kontör kazanırım iyi hat..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    turkcell kullanıyorum , babam bu hattı aldığı için kullanıyorum babamın hattına bağlı aynı zamanda ,onun alt kümesi gibi bişi yani ve nereyi aradığım kimle görüştüğüm vs vs hepsi her ay sonu döküman olarak babamın eline ulaşıyor

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turkcell kullanıyorum , babam bu hattı aldığı için kullanıyorum babamın hattına bağlı aynı zamanda ,onun alt kümesi gibi bişi yani ve nereyi aradığım kimle görüştüğüm vs vs hepsi her ay sonu döküman olarak babamın eline ulaşıyor
    Yaşın tutmuyor değilmi hat almaya..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    döküman ona gidiyorsa...parasıda ona gidiyor ellam...
    ekmek elden su gölden konus gitsin bee...

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    döküman ona gidiyorsa...parasıda ona gidiyor ellam...
    ekmek elden su gölden konus gitsin bee...
    İstediğin kişiyle konuşamadıktan sonra..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yoo telefonla çok konusmuyorum aslında ama çok mesajlaşıyorum , mesaj trafiği durmuyo açıp konuşsam daha az yazar ama babam ödediği için pek sorun olmuyor

Motosikleti
    Seyhan 125
    yoo telefonla çok konusmuyorum aslında ama çok mesajlaşıyorum , mesaj trafiği durmuyo açıp konuşsam daha az yazar ama babam ödediği için pek sorun olmuyor
    Kesin 15 bin smsçilerden bu..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstediğin kişiyle konuşamadıktan sonra..
    istediği kisiyle konussun abi...pederin,dökümandaki her numarayı teker teker arayıp sn kimsin kızımın nesi oluyon diyecek hali yokya...
    ararsa bi de öyle fatura.... olur....

maxx75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    çoğunluk turkcell...e o zaman bende turkcell...yıllar boyu avea kullandım pek işim olmazdı öyle mesajla falan.gerekirse arardım aranırdım...ama 8 aydır turkcelliyim...kız arkadaşımın hattı turkcell olduğu için...ama bi ayrılırsak çok yanarım giden avea ma. olsun genelde arkadaşlarım turkcelli bi problemimde yok memnunum...
    2 W H E E L S R I D E R

Motosikleti
    Zat150 gitti MCT250 geldi :)
    avea + turkcell kullanıyorum türkcelli aile ve arkadaslarla konusmak icin , aveayı kız arkadasımla mesajlasmak ıcın kullanıyorum yapıyorum 5.000 mesaj 1 ay kafam rahat :D
    Mondial zat 150 ' ımı sattım , Suan MCT250 :)

Motosikleti
    -
    turkcell, cunku heryerde yerin altında bile çekiyor..
    ayrıca diğer operatörler gibi cekmeyip, bazı mesajlarda 12 saat sonra gelmiyor..
    ayrıca pahalı olduğunuda kabul etmiyorum, gold müşterisiyseniz ödediğiniz paranın hakkını gercekten veriyor. Bence diğer operatörler 3 liraysa turkcelin 5 lira olması cok normal..
    Üç operatörüde aynı anda kullanmıslıgım vardır, buna dayanarak yaptım yorumumu. Ancak son 1 senedir vodafone kullanmadım, suan ne seviyededir bilmiyorum..

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vodafone kullanıyorum avea ve turkcelle bedava mesaj atıyom millet beni arayıncada kontör kazanıyom ballı kaymak valla

Tabiki de TURKCELL.. Genç Tarife.. ;)

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Cep telefonu aldığımdan beri hattım hep Turkcell oldu ve çok memnunum.

Sadece benim değil eşim oğlum kızım hepimiz aile boyu Turkcell'liyiz.

Bazen balığa göletlere veya en ücra köşelere gezmeye giderim ve oralarda çok güzel çeker daha ne olsun.
    Çeşit çeşit kampanyaları var ve bana göre yeterli.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Telsimin ilk abonelerindenim...ik numaram 542 285 20 56 idi hiç unutmam...

sonra sürünün bir parçası psikolojisiyle Turkcele geçiş yapmak zorunda kaldım...bu arada avea ve arıa olmadan önce Türk Telekomun ik abonelerindende biriydim...0555 200 50 52 gibi bi numaram vardı...bir zamanlar takıntıdyı bilirsiniz seksi numara almak...

sonra geçiş olayı başladı çok şükür...Turkcelin sürüsünden ayrıldım...Turkcel bizi yıllarca kazıkladı...bu hususta Aveaya minnettarım...77 tl ye 3000 dakika her yöne 75 kişiyle sınırlı tarife bana fazlasıyla yetiyor...bundan önce aldığım kontörlere yanarım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Turkcell kullanıyorum..Genç tarifeliyim..memnunum..
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istediği kisiyle konussun abi...pederin,dökümandaki her numarayı teker teker arayıp sn kimsin kızımın nesi oluyon diyecek hali yokya...
    ararsa bi de öyle fatura.... olur....

babam bütün arkadaslarımı tek tek tanıyor zaten şimdi onun elindeki dökümanda hangi tarihte , saat kaçta , kaç dakika , hangi numarayla konstuğum fln yazıyor , babam konusma süresine bakıyor mesela , işte şu şu numarayla 30 saniye konuşmuşum , başka bi numarayla 1 dakika konuşmuşum , sonra bakıyo bi numarayla 20 dakika konuşmuşum , o zaman sorguya çekiliyorum işte ama babam öyle çok sıkmaz da sorar işte ... birde telden bana ulaşamazsa bütün arkadaslarımı tek tek arar beni bulana kadar

Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesin 15 bin smsçilerden bu..
    tarifelerden hiç anlamıyorum valla , bu senin dediğinde bi tarife ln galiba : )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    babam bütün arkadaslarımı tek tek tanıyor zaten şimdi onun elindeki dökümanda hangi tarihte , saat kaçta , kaç dakika , hangi numarayla konstuğum fln yazıyor , babam konusma süresine bakıyor mesela , işte şu şu numarayla 30 saniye konuşmuşum , başka bi numarayla 1 dakika konuşmuşum , sonra bakıyo bi numarayla 20 dakika konuşmuşum , o zaman sorguya çekiliyorum işte ama babam öyle çok sıkmaz da sorar işte ... birde telden bana ulaşamazsa bütün arkadaslarımı tek tek arar beni bulana kadar
    sende niye 20 dak konusuyon...parça parça konus...2 dak konus kapat..baskasiyla konus...sonra geri ona dön...2 dak daha...

hem senin turkcell kullanman daha iyi kayboldugunda en azından dünya ile bağlantın kesilmez...
    dağcılık baslıklı topikten biliyom

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler