Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Biraz da gülelim.

Motovento
    REKLAM ALANI
    crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Arkadaşlar bu siteyi bi uyerden alıntı yaptım.kesinlikle ismindeki gibi cinsel tercihle alakalı bişi değil.mutlaka bi bakın derim.ahanda link:

http://www.ibneyiz.biz/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    çok gezemedim ama makara bi siteye benziyo
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi şu abdullah öcalan denen yaratığın yaptığı katliamların fotolarının olduğu bölüm bana çok dokundu ya.Nasıl bir yaratıktır bu bi insan olamaz... Tamam daha öncede görmüştüm bu fotoları ama her gördüğümde daha da katlanıyor öfkem Allah bu tür yaratıkların,bebek katili vahşi hayvanların belasını versin!Başka söyleyecek söz bulamıyorum...Aslında yanıma bi verseler onu benim anlatacağım çok şey varda vermiyolar işte

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    öyle be tuncerim.bunun gibi o...ço..larını ne yapsan azdır.zaten sitede de hoşuma giden bu ve bunun yandaşı pezev....k lere yapılan hakaret,aşağılama...vs vs.ydi.bu şerefsizi hala besliyen milletvekillerine de ben sölicek bişey bulamıyorum.ne diyelim.ne desek boş.Dikkat edilmesi gereken bi nokta da bu herifler bizim yani milletin vekili (milletvekili bak adı üstünde),ve milletin çoğunluğu ne isterse onu yapmak zorundalar.ve biz millet olarak o lanet şerefsiz adamın gebertilmesini istiyoruz.hemde öyle böyle değil acı çeke çeke.daha ne kadar besleyeceğiz bu şerefsizi.bi yetkilide sesimizi duysun be

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    crazy senin bu topik kilitlenir hacım benden söylemesi...şöyle hayırlı bir siteye yönlendirsen bizi gam yemiycem...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    yalan mı be mete abim.baksana ne güzel söylemiş harfendaz abimiz.haklısın abi.ne söylesek ne yapsak azdır bu namertlere.i.bne de desek,şerefsiz de desek,oro..pu çocuğu da... desek azdır.Kilitlenmesi de mühim değil mete abi.Türkiye de bir anda hortlayan (özellikle 2004-2005 de) terör olaylarına sessiz kalmamızı beklemeyin.55 kişinin görüntülediği bu topicte neden 5 cevap var merak ederim?Saygılar.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    serdar kardeş seni seviyorum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Omega - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haklısın serdar başka diyecek bişey yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler