Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

en büyük pişmanlığınız

Motovento
    REKLAM ALANI
    puma007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt 250R,Kawa er6F
    öyle bi an vardır ki keşke geri dönüp düzeltebilsem dediğiniz ama artık geri dönüş yok!!
    kendinizi affetmediğiniz pişmanlığın en büyüğü...hadi bakalım dökülsün kirli motorlar yağlıyalım
    motor-suzluk su-suzluktur. harley davidson..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayatım boyunca çok fazla yanlış karar vermişimdir ama hiç birini değiştirmek istemezdim beni ben yapan o kararlardı.Yanlışta olsa doğruda olsa benim kararım. Hayatta en sinir olduğum şey birinin benim adıma karar vermesi......Kısacası geri dönseydim yaptıklarımın aynısını yapardım.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

TrueWolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorla Gezinti Uzun-Kısa
    zamanında askere gitmeyip kazık kadar olunca çoluğa çocuğa hazırol çekmek.Çok gücüme gitmişti.
    :pr: TrueWolf :pr:

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    Alıntı TrueWolf adlı üyeden alıntı
    zamanında askere gitmeyip kazık kadar olunca çoluğa çocuğa hazırol çekmek.Çok gücüme gitmişti.
    valla benimkide aynı olcak,yaşıtlarım askerden geldi bile.ama napalım bizimde geç gitmemize sebepler var.belki askerde birazdaha zorluk çekecem ama dönüşünde daha rahat olucam (yani öyle olmasını umuyorum)
    ya bu saatte yaptığımdan büyük pişmanlık duyduğum bişe hatırlamıyorum,hatırlarsam yazarım

nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    şu anda sakarya tarihde ikinci üniversitemi okuyorum.öğretmen olmak için
    birinci üniversitem istanbul gazetecilikdi.geriye dönsem şimdi gazeteciliği tercih etmezdim gazetecilik için okul gerekmiyor alaydan yetişiyorsun yazık oldu 4 yılıma o zaman öğretmenliğe burun kıvırmasaydım şimdi tarih 2.sınıfta degil de öğretmen olacaktım.ama hiçbir şey için geç değil insallah 2 yıl içinde de öğretmen olacağım allah daha büyük pişmanlıklardan korusun

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    Metehan'a bilgisayarı bağlamak herhalde
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    pişmanlık duyduğum hiç bi zamanım olmadı, ama zamanı geriye alma gibi bir şansımız olsaydı 4 hafta önceki alisemiyen'deki 0-1'lik g.s-f.b maçına geri döndürmek isterdim malum maç bir kez daha oynansın,bakalım o zaman ne olacak.
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    valla hangisinden başlasam acaba
    çok varmış yaaa şöyle bi düşündüm de ama zamanı geri getiremediğim için fazla düşünmemek lazım
    keşke insanlara ederinden fazla değer vermeyip güvenmeseydim.çoğunun başında bu var herhalde.

King_Onur_71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilk bisikletle tek teker denediğim gündür.hiç tahmin etmemiştim geri aşcağmı

Motosikleti
    ilk çıktığım kız dünyalar harikası BİR MELEKTİ..keşke diyorum onunla geçirdiğim her anı daha iyi ona daha layık geçirseydim...

Duncan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattım:(-
    En büyük pişmanlıgım kıbrısa gelmek vede hala bitirememek.
    Daha çok var aklımda bazen düşüncelere dalınca öfkeleniyorum.Keşke söyle böyle yapsamıyşım dediklerim çoookk oluyor.

Ama genede her işte hayır vardır derler telafimiz bu oluyor.

free01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vn 800
    "piman olurda birgün
    dönersen bana geri
    gönül kapım açıktır
    sormadan gir içeri"

Diyemiyorum çok üzgünüm sana verdiğim yıllara. çok yazık oldu çokkk.....

Motosikleti
    kawasaki vn 800
    Alıntı puma007 adlı üyeden alıntı
    en büyük pişmanlığım eski manitamı aldatmamak inanın bunu hakediyodu
    kızlar sakın üstünüze alınmayın ama;

verilen degerini anlayan kaçtane hemcinsiniz var lütfen ciddi olarak degerlendirimisiniz.daha önce sevgilimi sevgililer günün de güllere boğmuştum ama gelen cevap çok komikti(zahmet olmuş).şimdi bu sözleri yazarken ben haksızmıyım.puma dostum sen eski manitanı aldatamamaktan bahsetmişsin ama degermiydi sence o insan aldatılmayı bile haketmemiş bence ona bile degmezmiş sen rahat ol hep iki teker üstünde ollll

Motosikleti
    kawasaki vn 800
    Alıntı free01 adlı üyeden alıntı
    "piman olurda birgün
    dönersen bana geri
    gönül kapım açıktır
    sormadan gir içeri"

Diyemiyorum çok üzgünüm sana verdiğim yıllara. çok yazık oldu çokkk.....
    Pişmanlık degilde iyiki yapmışım dediğim bir şey var.

Ve şuan düşünüyorumda iyiki yapmışım yoksa hala içime batıcaktı.

Sevgililer gününde gül demetlerine boğduğum sevgilimden gelen şu cevabın "zahmet olmuş" la kalmış olması bana çok koymuştu.

ve kendimi yenemedim bende ona "çok basit bir insanmışsın "demiştim ve yürüyüp gittim.

5 dakka sonra geri döndüm

"senden özür diliyorum sana çok basitmişsin dediğim için"dedim
    hafifçe gülümsedi özrüm karşısında

ama " SEN BASİT BİLE DEĞİLSİN"dedim tekrar ve çıkıp gittim.

o anki o yüz ifadesi beni öyle keyiflendirdi kiiiii şuan çok huzurluyum iyiki yapmışım.....

Motosikleti
    kardeşim abim free01 pişmanlığımı değiştirdim hayatımda ilk ve son sevdiğim aşkımla daha daha doyasıya yaşayamamak pişmanlığım! günümüzde kaç kız sevginin değerini biliyorki ve görüyorsun kim YÜCE kim CÜCE! ALLAHIM ilk sevdiğime baktıkça onun değerini daha iyi anlıyorum ve asla onun gibisi gelemez diyorum çok mu zor onun gibi doyasıya ve içten sevmek! free abi sen inan bana sevgiyi hakediyorsun ve mutlaka bulacaksın..dünyada yanlız değiliz ve biliyorumki MELEKLER ARAMIZDA BİZİ İZLİYORLAR SADECE KENDİ SESİMİZİ DİNLEYELİM ONLAR BİZİ BULACAK

Motosikleti
    kawasaki vn 800
    kardeşim abim free01 pişmanlığımı değiştirdim hayatımda ilk ve son sevdiğim aşkımla daha daha doyasıya yaşayamamak pişmanlığım! günümüzde kaç kız sevginin değerini biliyorki ve görüyorsun kim YÜCE kim CÜCE! ALLAHIM ilk sevdiğime baktıkça onun değerini daha iyi anlıyorum ve asla onun gibisi gelemez diyorum çok mu zor onun gibi doyasıya ve içten sevmek! free abi sen inan bana sevgiyi hakediyorsun ve mutlaka bulacaksın..dünyada yanlız değiliz ve biliyorumki MELEKLER ARAMIZDA BİZİ İZLİYORLAR SADECE KENDİ SESİMİZİ DİNLEYELİM ONLAR BİZİ BULACAK
    Hayırlısı neyse o olsun dostum ya.eger kısmetimizde o sevgiyi yaşamak varsa yaşarız kısmet degilse zaten olmaz.Ben herzaman allahtan herşeyin hayırlısını diledim hayırlı olacaksa olsun dedim.ama senin yaşadıkların okuduğum andan itibaren tüm dünyamı alt üst etti.senin sevgini kıskanmadım asla ama "keşke beide böyle seven olsaydı "diye düşünmedim desen yalan olur .;))

Dostum bak ikimiz nekadar zıt duygular yaşıyoruz farkettinmi

sen sevdiğin taptığın insan için "pardon o bir melek" neler hissediyosunnnnn

ben neler söylüyorum arkasından beni sevdiğini sandığım o insan için....

asıl üzülmesi kahrolması gereken benim

sen mutlu olmalısın hernekadar yanında olamasada

o melek yanında degil ama tüm ruhunda şimdi

önemli olan fiziksek duygular sevgiler degilki

önemli olan görmeden dokunmadan sevebilmek

nekadar huzurlu o melek şuan hissedebiliyomusun senden sonra bizleri bile mutlu etti sana yaptıklarını ögrendiğimiz andan itibaren.sanki çok iyi tanıyomuşum gibi sanki o kardeşimle uzun yıllar dostluk yapmışım gibi moda soktu hepimizi .... nemutlu sana ne mutlu ona

iyiki gelmiş yeryüzüne bak bukadar insanı üzmedi aslında aksine mutlu olmanın yollarını gösterdi hepimize dimi

sen rahat huzurlu ve sevginin arkasında ol dostumm.....

motomonster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    benim en buyuk pismanligım cbr600f almaktir
    ama yakında kurtulcam insallah bundan

Duncan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattım:(-
    Alıntı motomonster adlı üyeden alıntı
    benim en buyuk pismanligım cbr600f almaktir
    ama yakında kurtulcam insallah bundan
    Neden ya?Millet cbr almak için yarışır.Bende sahip olmak isterim.Sen niye pişmansın merak ettim şimdi.

Motosikleti
    free 01 baba..baba diyorum çünkü beni çok iyi anladın ve aşkımın mesajının sana ulaşması bile beni öyle mutlu ettiki..aslında zıt durumlar yaşamışız ama zıt duygularda değiliz.kim bilir meleğim gibi nice melekler var ama çoğu zaman onları görmezden geliyoruz aslında onlar hep içimizdeler

patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Babamla honda 125cc cross un yanındayken ''alalım mı?'' dediğinde hayır demem .O gün bu gündür motorsikletim yok napayım ben vitessiz istiyordum olsun elbet bir gün olacakinşallah

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler