Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gıcık mısınız?

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Sizden bi gıcık olmaz. Sonuç bu çıktı ama çözene kadar gıcık oldum.net hızı çok fena
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Motosikleti
    Seyhan 125
    Net sürünüyor..Gıcık telekom..

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    yaw iyide ben tras olmayi kendim ogrendim bu test uymadi bana bi cok celiski va test sorularinda benim uydugum cvp yok sonuc hatali olcak diyim bak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:55 PM ----------

Sevgilinizle güzel bir akşam geçirdiniz, biraz da televizyon seyredeceksiniz… O da ne sevdiğiniz program başlıyor, ama aynı zamanda onunki de…
    Benim evdeysek sevgilimin dediği olur
    Benim evdeysek benim dediğim olur
    Onunkini seyrederiz, benimkini kaydederiz
    Sevgilim var niye televizyon seyrediyorum

yahu iyide bende 3 tv var hayret bisey...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:57 PM ----------

bak ne cikti bana:

Cici bile sayılabilirsiniz
    Arada bir gıcıklık yaptığınız doğru. Huysuzlanıyor, insanlara karşı samimiyetinizi yitiriveriyorsunuz. Çünkü karşınızda gıcık insanlar olduğunu keşfediyorsunuz. Aslında siz gıcıkla gıcık oluyorsunuz. Kendi halinize bırakıldığınızda ise pekala cici bir insansınız. Yeter ki keyfiniz yerinde olsun. İnsanların özellikle arkanızdan konuşmayacaklarını, size yalan söylemeyeceklerini bilin... İşte böyle kendinizi iyi hissettiğiniz zamanlarda bir bebeğin samimi gülümsemesiyle etrafınıza neşe saçıyorsunuz.
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

AYGÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sizden bi gıcık olmaz
    Size bir tür uyum kumkuması teşhisi koymaktayız. Gıcıklık bir yana, çevreme uyum sağlayacağım, insanları güldüreceğim, sevimlilik yapacağım diye adeta kendinizi paralıyorsunuz. Nadiren gıcıklık yaptığınızda da "Ay ben ne yaptım?" diye anında pişman olup, sevimlilik derecenizi artırıyorsunuz. Çok arkadşınız var, ama aynı zamanda çok da yoruluyorsunuz. Birazcık gıcıklıktan kimseye zarar gelmez diyor, size sıkı bir gıcıktan ders almayı öneriyoruz... Bir süre sonra bu testi yeniden çözüm, düşündüğünüz şıkların tersini işaretleyin... Bakın hayat nasıl da farklılaşacak!...

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Kapasiteniz var
    Gıcıklık kapasiteniz var, ama pek kullanmıyorsunuz. Keşfedilmeyi bekleyen bir cevher gibi içinizde bir yerde parlayıp duruyor gıcıklıklarınız. Aklınıza dahiyane gıcıklık fikirleri geliyor ama anında unutmayı tercih ediyorsunuz. Çünkü gıcıkları sevmiyorsunuz. Oysa yaratıcı gıcıklık diye bir şey var. Mesela Kötü Kedi Şerafettin, Garfield, Gargamel'in kedisi Azman da gıcıklardı. Azman gibi değil, Garfield gibi gıcık olmanın kime ne zararı var deyip, ufak ufak kapasitenizi açığa çıkarmaya başlasanız hem siz hem dünya çok eğlenir.
    www.sahildenturkiye.com

Motosikleti
    keeway150 sl
    ben sorulara gıcık oldum rock konseri kokteyl şık restoran one yaaa
    [COLOR="red"]bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri dolaşıyorsa orada güneş batıyor demektir.[/COLOR]

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ahah ben gıcığım

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arada bir gıcıklık yaptığınız doğru. Huysuzlanıyor, insanlara karşı samimiyetinizi yitiriveriyorsunuz. Çünkü karşınızda gıcık insanlar olduğunu keşfediyorsunuz. Aslında siz gıcıkla gıcık oluyorsunuz. Kendi halinize bırakıldığınızda ise pekala cici bir insansınız. Yeter ki keyfiniz yerinde olsun. İnsanların özellikle arkanızdan konuşmayacaklarını, size yalan söylemeyeceklerini bilin... İşte böyle kendinizi iyi hissettiğiniz zamanlarda bir bebeğin samimi gülümsemesiyle etrafınıza neşe saçıyorsunuz.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    neye gıcık oluyoruz tamam tamam BBRR size katılıyorum aslında bız cici insanlarız ama bazen oğlum diye sevdiğimiz o şeker varlıklar bıle bizi gıcık ettıkleri oluyor tabii onlar tatlı gıcıklarama tanıdığınız yada tanımadığınız insanlar bile sizi gıcık edebılıyor aslında bu gıcık olmanın tarifi de bi acaip yani gıcıkmı olmalıyız sinirmi olmalıyız gıcık olduğumuzda sınırlenıyormuyuz yoksa sinirlendiğimizdemi gıcık oluyoruz yada kendı sinirlerımıze hakım olamadiğimizda kendimize gıcık oluyormuyuz galıba ben bunların hepsini oluyorum

ben konuya dırek drek daldım şimdi etrafımda 3 oğlum var gıcık ettıler bı rahat bırakmadılar

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    hale bak ya
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hale bak ya

Fazla vurma..

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazla vurma..
    erkek adama bişi olmaz merak etme sen

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erkek adama bişi olmaz merak etme sen
    Benden söylemesi ..

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benden söylemesi ..
    rahat ol canım benim

Cici bile sayılabilirsiniz...

Yahu bu traş sorunun ne ilgisi var ki?

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sendemi brutusssss
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

[COLOR="Red"][B]Başının değeri ne ise kaskının ki de odur.!![/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler