Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dijital Foto. Makinesinden anlayan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dİjital Fotoğraf Makinesi almak istiyorum..ama hangisi daha kaliteli,benim için daha iyi bilmiyorum..
    Ne amaçla kullanacağıma gelince;gittiğim yerlerde fotoğraf çekmek,birazda fotoğrafçılığımı geliştirmek ve doğa resimleri çekmek istiyorum..
    Bu 4'ü gözüme çarptı;
    http://www.teknosa.com/Cultures/tr-T...__VIDEO_KAMERA
    http://www.teknosa.com/Cultures/tr-T...AF_MAKINESI873
    http://www.teknosa.com/Cultures/tr-T..._VIDEO_KAMERA#
    http://www.teknosa.com/Cultures/tr-T...__VIDEO_KAMERA

Teknosa'dan daha iyi bi yer bilen varsa yazabilir..
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    teknosada çalıştım 1 sene DSCS930 olsun tercihin derim

Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tşk...

Alıntı fireblade1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sony ile arasında bir tercih yapmanı tavsiye ederim ama bu makine sony e göre daha hesaplı.Sonyde + olarak 6x dijitl zom var dieerinde ise 3,3 djtll zoom var.Dijital zom bi işine yaramaz bence...

Yer olarakta canon için ERKAYALAR a bak .Sirkecide ve o piyasayı gez dahha uyguna bulabilrsin.Yalçınalara da bk bazen çok gzl kmpanyalar oluyor bn makine aldığımda aynı makineyi 300 küsür lira indirimli aldım ve tknosada 690 liradan indirimli satılmaya devam ediodu...

espri kutusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gsr600 gitti :'( er6n geldi :D
    hocam 2.seçenekteki canon güzeldir, ama tercihlerinin arasında nikon markasını göremedim, bence nikondan şaşma. birde şunu unutma, sony,canon,nikon bu makinaların 8mp si bile, o samsung vs. gibi markaların 10mp sinden daha kaliteli ve canlı çekiyor. aklında bulunsun. ama ille tercihlerimin arasından seç dersen, önce 2.sıradaki canon, sonra da 4.sıradaki sony.
    yeni ufuklara yeni motorla devam... ;)

Alıntı karasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sony ile arasında bir tercih yapmanı tavsiye ederim ama bu makine sony e göre daha hesaplı.Sonyde + olarak 6x dijitl zom var dieerinde ise 3,3 djtll zoom var.Dijital zom bi işine yaramaz bence...

Yer olarakta canon için ERKAYALAR a bak .Sirkecide ve o piyasayı gez dahha uyguna bulabilrsin.Yalçınalara da bk bazen çok gzl kmpanyalar oluyor bn makine aldığımda aynı makineyi 300 küsür lira indirimli aldım ve tknosada 690 liradan indirimli satılmaya devam ediodu...
    Erkayalar'a baktım Canon A480 orada biraz daha pahalı..Yalçınlarda ise profosyoneller için olan makineler ön planda..zamanım olursa Sirkeci taraflarına da bakıcam..önerilerin için saol

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:32 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:26 PM ----------

Alıntı espri kutusu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam 2.seçenekteki canon güzeldir, ama tercihlerinin arasında nikon markasını göremedim, bence nikondan şaşma. birde şunu unutma, sony,canon,nikon bu makinaların 8mp si bile, o samsung vs. gibi markaların 10mp sinden daha kaliteli ve canlı çekiyor. aklında bulunsun. ama ille tercihlerimin arasından seç dersen, önce 2.sıradaki canon, sonra da 4.sıradaki sony.
    canon A480 benim de aklıma diğerlerinden daha fazla yattı..öneriler için teşekkürler..

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ben sony DSC s 930 kullanıyorum memnunum

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Piksele bakma muazzam fark olmuyor aralarında...
    Zoom daha önemli..
    Fiyat-performans olarak CANON A590 8MP CDD öneririm
    Aslında ilk olarak emektar makinamı önereyim çok memnundum sony w110 .Ama piyasada sıfırını bulmak zor .

Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Evet bende senin gibi arastirdim ve son olarak NIKON'a karar verdim iyiki buna karar vermisim acaip makine 12.1 pixel muhtesem birsey normal kullanici gibi kullaniliyor yada lens aliyorsun profesyonel oluyo digerleri hiçbiri bunun gibi yapamiyo...

http://www.nikon.com.tr/productitem....203-985ad59bcd

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler