Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Üyelik İptali başvurusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik Iptali: Siteden zaman içerisinde, site ile uyum sağlayamayıp anlaşamadığını düşünen yada bir sorunu olup ayrılmak isteyen arkadaşlarımız ;
    Site üyeliginizi dilediginiz an iptal edebilirsiniz. Üyeliginizi iptal ettiginizde tarafimizda bulunan size ait kisisel bilgiler silinecektir. Ancak üyelik iptali o güne kadar yazdiginiz mesajlarin ve forumdaki icraatlerinizin sona erdigi anlamina gelmez ve bunlardan dogacak hertürlü kanuni sorumlulugunuz devam eder.
    En fazla, sitede Konu Dışı bölümüne, "Ayrıldığını belirten bir kısa metin yazabilir" ve bu metinden sonra sitede, ne başka başlık açabilir nede nickiyle hala dolaşmaya, çarpıcı mesajlar yazmaya devam edebilir.
    "Siteden tamamen ayrılıyorum" üzücü kararını veren üyeler, siteden tamamen banlanırlar ve birdaha o nickle giriş yapamazlar.
    Ayrıldıktan sonra fake nickle girildiği herhangi bir yolla teşhis edilmesi durumunda fake nick de banlanacaktır.
    Arkadaşlar özelden aldığım son uyarıları keyfi olarak nitelendirdiğim ve son olarak 'her mesajında seviyeni belli ediyorsun' lafını eden yetkili kişiyle özel sorunumdan sonra burada sürekli üvey evlat muamelesi görüp yanlı davranılacağı düşündüğümden forumdan ayrılmaya karar verdim. Forumu seviyordum ama bir kişinin yönetimini, düşüncelerini kesinlikle tasvip etmiyorum. Kişiliğim değişmeyeceğine göre bu kişiye istediği bahaneyi vereceğim zamanın gelmesini beklemeden kendi isteğimle ayrılmaya karar verdim. Başka hiçbir motosiklet sitesine üyeliğim olmamıştı, olacağını da sanmıyorum. Pekçok insan tanıdım geçirdiğim vakitten asla pişman değilim çoğunuzu hoş hatırlayacağım. Uzakta olduğum ve maddi imkansızlığımdan ötürü gerçek hayatta görüşemediğim arkadaşlarıma son olarak selam ederim. Tüm motorcu arkadaşlarımın yolu açık olsun. Eyvallah.

(İlginçtir bu konuyu tam açacakken site cevap vermedi ve Kenan (egeknn) arkadaşımla msn de konuşurken mevzu açıldı, rica etti ve malum kişiyle görüşmemiz oldu kendisi aynı diktatör tavrı ve sohbet! sonundaki aşağılayıcı, faydan yok, motorun yok, sen kimsin tarzındaki mesajlarıyla hiç anlaşamayacağımızı tekrar bana gösterdi. Kenan'a iyi niyetinden ötürü hepiniz önünde teşekkür ederim.)
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyenin istifası kabul edilmemiştir...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Başlığımı niye değiştiriyorsun yönetici.

Konuştuk, anlaştık kuyruk acılarımızı dağladık baltalarımızı gömdük. Sayın yönetici gitme gitme diyen arkadaşlarımın mesajlarını silmişti ama ben üç tanesini gördüm. Sorunumuz halolduğuna göre gitmenin anlamı kalmamıştır. Artık kafamın üstünde ekmek felan kırarım.

Tekrar merhaba ey forum...
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Heh abi işte böyle...Ne gitmesiymişBaşlığı ilk gördüğümde (kitliydi)hoba bu nerden çıktı dedim.Aranızdaki muhabbeti biliyorum ama gitmeye değmez diye düşünmüştüm ki zaten sorun kalmamış.Tekrar hoşgeldin ey bıyıklı

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    sevindim buna.tekrar hoşgeldin o zaman.
    sorunlar çözülmeden nereye gidebilir insan.
    kendi hayatımdan biliyorum kaçmak hiç bişeyi değiştirmez sadece geciktirir.
    aranızdaki anlaşmazlıkların giderilmesi dileğiyle.
    unutma ki: BBRR aynı tip topiklerde üyelik iptali yaptı ve gördüğüm kadarıyla bu ilk oluyor.burdan çok şey çıkartmışındır sende...
    saygılar.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    İKİ ÜYEYE (DOSTANE) UYARI....

Sevgili BBRR ve BIYIKLI ...Olaylara bakış açınız gayet sert ve birbirinize olan tahammülsüzlüğünüz had safhada...Fikirleriniz bazen eski yüzyıllardan kalma olabiliyor... Hedeflerinize ulaşmak için her şeyi yapabileceğinizi düşündüğüm(üz)den yara almamak için mütevazı olmak zorunda kalabiliyor(uz)...Fikir çatışmalarınız hep kırıcı ve agresif üslupda oluyor...Yaş olarak benden büyük olmanıza rağmen bazen küçük çocuklar gibi oluyorsunuz...Ki agresif üyeleri kimse sevmez...Sizlere sunulan bu sevginin...verilen ehemmiyetin kıymetini bilin...

(Sayemde belki birbirinize kenetlenirsiniz...Bu misyonu yükleniyorum)
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    Herkes herkesin fikrine saygı duyduğu sürece(kabul etmese bile)hiç bir sorun olacağını sanmıyorum.Bıyıklı dostum bu kadar çabuk gitme kararı alma.Savunduğun fikirleri tırsmadan savunacak çok fazla adam yok zaten,bir de sen yok olma ortadan.Hoşgeldin tekrar...

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    beter olun

Hepinize teşekkürler arkadaşlar ne çok sevenim varmış (nefret edenler daha fazladır herhalde )

Geçmiş yüzyıl dimi geçmiş yüzyıl tabi biz örümcek kafalı adamlarız hatta çatlak ihtiyarlarız, Mete sen cezalısın yüz kere söyletme bana fikir beyan etme sus bir süre.

Musti sakin ol güzelim, keskin sirke bilgisayara zarar, değil mi?
    Mustafa Kemal ATATÜRK

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    pişt biyikli nereye ya?
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Motosikleti
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Geçmiş yüzyıl dimi geçmiş yüzyıl tabi biz örümcek kafalı adamlarız hatta çatlak ihtiyarlarız, Mete sen cezalısın yüz kere söyletme bana fikir beyan etme sus bir süre.

Herşeyin aşırısı zararlıdır...Fikir fanatizmi demek istedim ben...Yani bir fikir var ve ikinizde iki ucundasınız...ortası sanki hiç olmayacak gibi...Biraz relaks be kızancıklar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Ben aşırıyım, düşüncelerimi sert savunuyorum kardeşim beni böyle kabul edeceksin sen mi değiştireceksin beni ikide bir eleştiriyorsun beni ayrıca benimle konuşurken Türkçe kelimeler kullanmaya çalış. Böyle yaparak iyice gıcık ediyorsun beni biliyorsun değil mi? Adamlara söz verdim kişisel tartışmalardan elimden geldiğince uzak durmaya ama yok illaki gazlayacaksınız. Bak sende sevildiğini bil beni o kokuşmuş yasaklı listeme seni yollamak zorunda bırakma. İstemiyorum ama buna mecbur bırakma beni.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Pek uyuşmasak da geri dönmen iyi oldu

Sağol kütük seni hiç sevmiyorum kütük ağaçkende sevmezdim zaten.

Şaka, ne oldu nokia konusu aldın mı malumatını müşteri hizmetlerinden.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Biji Şalom Abi...Biji Şalom...

Gogıla bakmadan ben yazıvereyim...Yaşasın Barış...Yaşasın Kardeşlik...Hem kürtçe hemde İbranice...Atatürk bunu emretti bunu aşıladı bize...

Sen hani gidiyodun...Abi yanlış anlamada BBRR de sende kocaman bebeklersiniz...Birbirinizi seviyorsunuz ama çaktırmıyorsunuz...Yok o misketimi aldı vs.diye yiyip bitirdiniz kendinizi...güldürmeyin kendinize koca koca adamlar ya...

Sağol kütük seni hiç sevmiyorum kütük ağaçkende sevmezdim zaten.

Şaka, ne oldu nokia konusu aldın mı malumatını müşteri hizmetlerinden.

Bak bide elin gavur finlileriyle uğraşıyolar ya...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Aramadım ki Yakında gider yerleşirim Finlandiya'ya, o zaman öğrenirim

Şansını zorlama Mete, Atatürk bize bebek katili teröristleri, emparyalistleri bağrınıza basın demedi ben sorun yok demiyorum sorun var ama çözümü dağa çıkmak değil. Bana terör örgütünün bayrağı altında şarkı söyleyen adamı savunamazsın her türlü tepkiyi yersin. Daha fazla konuşma, bunun savunulacak tarafı yok iyice geriliyorum çünkü. Böyle beni gıcık ettikçe cezan artacak hiçbir konuna, hiçbir görüşüne fikir beyan etmeyeceğim.

Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pişt biyikli nereye ya?
    Bir hava alayım dedim cezerye, buradayım sağol. Yahu eskiden İst. iken ne yerdim be ciddiyim hep alırdım cezerye çok hoşuma giderdi içinde havuç vardı değil mi? Ben havucu tazeykende severim zaten, bizim burada var mıdır acaba?
    Mustafa Kemal ATATÜRK

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Bir hava alayım dedim cezerye, buradayım sağol. Yahu eskiden İst. iken ne yerdim be ciddiyim hep alırdım cezerye çok hoşuma giderdi içinde havuç vardı değil mi? Ben havucu tazeykende severim zaten, bizim burada var mıdır acaba?
    valla umarim vardir. benim de en sevdigim tatlilardan biri. ye ye, disin kamasmio massallak:D hele bir de balliysa..uff... dadundan yinmes..istanbul' da bi tek yer biliyorum, cezerye'yi mersinden getirten. o da eski gima marketleri. cezeryenin yeri mersin...
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    yeri gelmişken bir iki şeyde ben yazmak isterim...

Forum içerisinde tüm üyeler bizler için birdir ve arkadaşımızdır bizlerde birer üyeyiz sonuçta ( metehan bu ara buna fazlasıyla takmış ) her fırsatta yazıp bildiğimiz bişeyi hatırlatmaya çalışıyo ama kompleks derecesine varmış biraz...!!!

Forum kuralları neyi gerektiriyorsa yöneticiler uygulamaya forumun düzenini sağlamaya çalışırlar.. yapılan moderasyonlar da kişisel davranılmaz hiç kimse hedef alınmaz.. Her kişi birbirinden karakter olarak ayrıdır elbette.. Kimileri düşüncelerini sert bir dille ifade eder ancak karşılıklı saygı ve kişilik haklarını ezmeden belli bir seviyede olmalıdır..

Her üye bizim için değerlidir Bıyıklı ( barış ) arkadaşımız forumda bir yönetici arkadaşımızla sorun yaşasa da sonuç olarak bizlerde duyarlı anlayışlı ve bu işe gönül veren kişiler olarak elbette birşeyleri aydınlatmak ve bizler için değerli olan her üyeyi kazanabilmek için gerekeni yapmak isteriz..

Bıyıklı arkadaşımıza forum da iyi vakit geçirmesi dileklerimle sakin olmasını bir kez daha hatırlatırım

Sen sen beni uyardın mı şimdi, ha beni uyardın mı yok öyle espriyle uyaramazsın anladın mı hayır hayır kabul etmiyorum.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler