Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motorsiklet ustası aranıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @savaskayan

böyle bir konu hakkında yazılabilecek en güzel cevap
    ciddi olarakta vakit ayırmışsın
    ne mutlu anlayabilene
    eline koluna sağlık
    katıldım.
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yetişmiş ve kendi tükkanını açmamış adam bulman zor. zaten kalifiye adamın az bulunduğu bi sektör. tutunursan iyi para kazanırsın. meslekte bikaç senesini yemiş bi genci alacan, eğitimlere kurslara gönderecen, bi taraftan yetişecek. başka türlü zor. hele bi motorcuyla pek girme bu işlere. ticaret hayatı motosiklet kardeşliğine benzemez, 2 günde papaz olursunuz. maaşlı adam çalıştır derim. en güzeli senin hakim olman mevzuya. metinin yanında staj yapmak gerek
    Metinin yanında 2 sene durdum..... Adamın eli hızlı..Göremiyorsun ki bişiy....

Vel hasıl kelam öğrendiğim tek şey Fazer in TPS ayarları....
    tetik_usta bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Ustaya güvenip iş yapmayı düşünüyorsan çok zor günler seni bekliyor demektir. Tecrübe ile sabittir. En güvendiğin adam birgün seni yüzüstü bırakırsa sakın şaşırma.
    Tırnağın varsa başını kaşıyacaksın..
    Umarım gönlündeki usta ile gönlündeki işi yapabilirsin. Allah yolunu açık etsin
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

slm arkadaşlar bu siteye yeni üye oldum ..dikkatimi çeken savaşkayan arkadaşımızın düşünceleri oldu ..ben ona katılmıyorum ..arkadaşlar bu işi öğrenmek okadarda kolay değil ..ben bu işe yıllarımı verdim 38 yaşındayım ,tam 10 yaşından bu tarafa bu işle uğraşıyorum ..allahın izniyle içinden çıkamayacağım motorsiklet yok her türünü kolaylıkla yaparım ..ama bazen düşünüyorum kendimde bile bazı eksiklikler buluyorum ..bu işi öğrenmek o kadar kolay değil çekirdekten yeişmedikten sonra çok zor ..xterkan arkadaşımızın allah yardımcısı olsun ...

arkadaslar sırf sıze cevap yazabımek ıcın uye oldum bu bahsettıgınız meslegı ben 9 yasından berı yapıyorum su an 33 yasındayım aradakı zamanı sız hesaplayın su zamanakadar yapamadıgım motor olmadı 50 cc den 1800 cc ne kadar bu meslek dısardan cok kolay gozukur ama içine gırdıgın zaman anlarsın zorlugunu meslegı ogenmek bı derttır en onemlısı insanlarla ograsması bır derttır adamın sanzımanını yaparsın yarın gelır usta motor buraya gelmeden once farım yanıyordu sanzıman yaptıktan sonra far sondu der ne dersın sen bu adama.yıllardır yapmama ragmen benim bile zorlandıgım arızalar cıkıyor bu ısı bılmıyorsan hıc elını bulastırma cok arkadasım bu sekılde dukkan kapattı ve zararla iyi dusun kardes bıldıgın ısı yapmak herzaman en ıyısıdır
    ( HE SAKIN YALNIŞ ANLAMA

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Geçmişte açılmış konu ama anlam ve onemı buyuk
    Çıraklığını yapmadığın işin ustalığı olmaz
    Takım işine gelirsek, lift 1000 liradan başlar yukarı doğru artar, vb vb
    İyi bir usta ileride açacağı dükkanın hesabını yaparak müşterisini toplar
    Davulun uzaktan hoş gelir, küçük bir dükkanda çırak olarak başla baktın hoşuna giderse devamı gelir
    YAMAHA

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katıldım.
    bende...
    image is nothing without power, power is nothing without control.

slm herkese arkadaşlar tesadüf girdim buraya ve sırf size yorum yapmak için kaydoldum yaşım 26 antalyadan.öle şeyler yazmışınızki bütünnn motor ustalarını sahtekar üşkagıtcı yapmışınız ya ankaradaki ustaların hepsimi yaramaz ben bilmiyorum ankarayı ama çogul konuşmusunuz 15 yıldır motor ustasıyım 100/1 dürüst olmayan ustaya dekkeldim önce kendinizi yargılayın bu ustaların hepsimi bozuk 7 yıl antalyada dükkan işlettim ve bu 7 yılıda ortak olarak devam ettik dükkanı açarkende serme ondan ustalık bendendi 7 yıl boyunca hiçbir sorun yaşamadık ve tanıdıgım bizimgibi büsürü insan var kapatma nedenimizin sebebide ortagımın vefat etmesinden dolayı oldu bu şekilde yorumlar bence yanlış ankarada degilim diyie beni etkilemez belki ama dürüst ustalarada saygınız olsun lütfen..yazdıklarımdan dolayı hakkınızıda helal edin.ALPER MOTOR.

selam hala motorsıklet ustası arıyorsan sana kefıllı ıkı usta bulabılırım ankaradan bana ulasmak ıstersen numaram 0545 204 58 14 murat ben

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sponsor bulunursa bende usta olabilirim

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Sana sponsor olurum
    Sen dağıt ben toplarım

Zaten internette her modelin motorunu yardım yaydım ortaya
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler