Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

taksimde park sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    wermeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    arkadaşlar dün akşam motorumu galatasaray lisesi karşısına ,yapı kredi yayınlarının önüne park ettim. akşam geldiğimde bütün motorlara ceza kesildiğini gördüm. bende payımı altım tabiki.. ceza 69 tl, sebebi de yayaların geçişlerine araçla mani olmak !!!! ne yazayım devamına !! birşey kalmıyor söyleyecek ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam gideceğin mekanın önüne kadar motoru götürmende fayda var.İstiklal caddesi üzerinde polis veya zabıta hiç acımıyor.Ben hep ara sokaklarda ve işlek bir yere bırakıyorum.Ayrıca heryerede motor bırakmanı tavsiye etmiyorum.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Pttsiklet :D
    Dün Bu konuda Bi Topic daha vardı keşke okumuş olsaydn

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyoğlu İstiklal caddesi, araç trafiğine kapalı olduğu için ,cadde üzerinde özel izinli araç veya resmi araç haricinde hiç bir araç zaten giremiyor.

Ayrıca belediyenin , trafiği kontrol etmek ve idari para cezası kesmek gibi bir yetkiside var.bu durumda belediye memurları istiklal caddesi üzerinde park halinde her araca ceza kesebilir. buraya kadar herşey normal.

Anormal olan Belediye memurunun ceza tutanağına yazdığı madde. park yasağını ihlal gibi bir şey yazsa kimse bir şey diyemez. ama yaya geçişlerine araçla mani olmak yazması hakikaten manidar. o kadar cafe , büfe sokaklara karşılıklı masa atarken , 7-8 metrelik sokaklarda yaya için 1 metrelik geçiş yolu bırakırken sorun olmuyor. motorsiklet park edince büyük sorun oluyor.ceza üstüne ceza yağıyor.Bu durumda Beyoğlu belediye başkanına madalya takmak lazım , muthiş bir icraat yapıyor. aferin ona.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)