Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sizin Doğumunuz

Motovento
    REKLAM ALANI
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    http://www.hediyedenizi.com/DogumGunu/dogum_gunu.php

Siz doğduğunuz gün acaba AY dünyadan nasıl görünüyordu
    Doğduğunuz gün dolar kaç paraydı mark kaç paraydı.
    Doğduğunuz günkü hürriyet gazetesi ilk sayfası nasıldı.
    O yılın hit parçaları neydi.
    Asgari ücret kaç paraydı gibi
    işinize yaramayacak ama okumak isteyeceğiniz bir sürü bilgiyi bir
    araya topladık.
    Niye mi sırf dostlarınıza duyurun diye
    teşekkürler.
    yukarıdaki link açılınca hemen sayfanın üst ortasına doğum günü
    tarihinizi girin
    size özel ilginç bilgiler sayfanızı görün
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    korkut canım bak iyi değilsen bi doktora gidelim?
    ateşin filan mı çıktı havalemi geçirdinde bugün böyle oldun sen anlamadım

kafanı biyeremi çarptın yoksa ambulans gönderiyim mi?
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok yok kesin virüs kaptı bu çocukkkkk

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Niyekine beğenmedinizmi.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niyekine beğenmedinizmi.
    nekadar çok meziyetim varmış haberik yoktu ilgiç bir site
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korkut canım bak iyi değilsen bi doktora gidelim?
    ateşin filan mı çıktı havalemi geçirdinde bugün böyle oldun sen anlamadım

kafanı biyeremi çarptın yoksa ambulans gönderiyim mi?
    bi doktor arkadaşa sordum 3 gün devam ederse hemen bana getirin dedi
    doktorun ismi dilaver şahin
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence hemen götürelim böyle bir arkadaşı kaybetmek istemiyoruz....
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    hımm güzel bir site sagol.

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Abi geçmiş olsun ne grıbı oluyor bu
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    hanginiz hanginizsiniz bilmiyom ama geçmiş olsun korkut abimle 250 abime
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    benim dogum günümden alıntı

Kova burcuna uygun meslekler;
    Doktorluk, bilim, elçilik, yazarlık, yayıncılık, matbaacılık, muhasebecilik, çevirmenlik, din adamliği, astronomi, astroloji, denizcilik, tüccarlik, ithalatçılık, sanatın her dalı, yöneticilik, organizatörlük

Kova burcunun gök cismi: Üranüs: Değişiklik, Ani Başlangıç ve Sonuçlar temsilcisi

Kader Sayın 7 (Mistik)
    Tersine merakinizi korukluyor. Mistik konulari, yeni ve eski ilim alanlari lginizi fazla cekiyor. Tipki bir doktor gibisiniz.Sorunlu insanlar aradiklari huzuru sizde buluyor. Sizin elinizde adeta sihirli bir guc var.Mesafeli tavriniz sizi diger insanlardan ayiriyor.Ancak yasamin derinliklerine inenler sizi anlayabilir,suskun donemlerinize bir anlam verebilir.Nitekim zaman zaman boyle manasizca icinize kapandiginiz oluyor. Insanlar ilk tanisdiklarinda sizden cekiniyor. Dogustan itibarlisiniz adeta. Yeriniz ne olursa olsun daima ilgi uyandiriyorsunuz. Felsefi ve kulturel konulara ilginiz buyuk. Ancak tam olarak cozebilmis degilsiniz. Muzik yazmak, kesifler yapmak yaraticiliginizi kullanabileceginiz alanlardan. Sizin icin sanatcilarin eserlerinden yararlanmadan yasamak yasamak degil. Bazen yasam sizin icin bir dus kirikligi olsada daha ogreneceginiz cok sey var. Genelde karamsar ve suskun bir yapiya sahipsiniz.Yalniz da yasamayi basarabilecek nadir kisilerdensiniz. Hayat konusunda bazen umutsuzluga dustugunuz de oluyor. Ancak felsefi bakis aciniz yasamin nereden kaynakladigini ortaya cikaracak kudrette.

Dogum gününüze göre hangi hayvansın? (Kaplumbağa)
    Uyumlu, sicakkanlı birisiniz. Size nasıl davranılmasını istiyorsanız siz de herkese öyle davranıyorsunuz.
    Sadık ve dürüstsünüz, yapmacık insanlara ve dedikoduya karşısınız.

Burcunuza göre tatil seçeneğin;
    Sıradan turistik bir tatil, maceracı ve bağımsız ruhlu Kova burcunu sıkacaktır.
    Dünya kültürlerine, toplumların sosyal yapılarına ilgi duyan, entelektüel Kova, büyük sosyal değişimlerin olduğu Rusya, Çin, Hong Kong ya da Berlin gibi yerlere gitmelidir.
    Kova burcu bilgisayarı olmadan yaşayamaz, tatilde iken aklı bilgisayarındadır. Diz üstü bilgisayarı varsa her yere taşır, yoksa mutlaka birisi onun için e-mail'ini kontrol ediyordur. Bağımsız ruhlu Kova insanının açık alanlara ihtiyacı vardır. Doğa harikası ıssız yerlerde özgürlük ve keşif duygusunu yaşayacaktır.
    Her dakikası planlanmış turlar ona göre değildir. Kendi programını kendi yapacağı bir tatili tercih eder. Esintili bir karakteri olduğu için hiç bir gezinin katı kuralları ya da günlük programı olmamalıdır. Sürprizlere ve değişikliklere açık bir tatil düşünmelisiniz.

Burcunuza göre şarkı; Şimdi Sezen aksudan dinle bakalım "şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler" diye.
    Doğum günlerinde dünyadaki hit şarkıları öğrenmek istiyorsan tıkla

Burcunuza göre internet alışkanlıkların; Kova burcunu sanal alemde tanımak çok zordur. Gizemli bir havası vardır. Bu burcun asla ne dinlediğini öğrenemezsiniz. Açmaz. İletisi kısa ve özdür artı sosyaldir. Burç genelde geceleri onlıne olur sabah ezanıyla kendini resetler.

Burcunuza göre giyim tercihlerin; Bu burcun kadınları için en önemli şey rahat edebilmeleridir. Modadan çok kendi rahatlarını düşünürler. Onlar için önemli olan içinde sıkılmayacakları bir giysidir. Genellikle bol kıyafetleri tercih ederler. Alışverişte acelecidirler.

Korkuların; Yalnız kalma korkusu. Sıradanlaşma korkusu.

ben dogdugumda neler olmuş yaw
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık

Doktorluk, bilim, elçilik, yazarlık, yayıncılık, matbaacılık, muhasebecilik, çevirmenlik, din adamliği, astronomi, astroloji, denizcilik, tüccarlik, ithalatçılık, sanatın her dalı, yöneticilik, organizatörlük

Kova burcunun gök cismi: Üranüs: Değişiklik, Ani Başlangıç ve Sonuçlar temsilcisi

Kader Sayın 7 (Mistik)
    Tersine merakinizi korukluyor. Mistik konulari, yeni ve eski ilim alanlari lginizi fazla cekiyor. Tipki bir doktor gibisiniz.Sorunlu insanlar aradiklari huzuru sizde buluyor. Sizin elinizde adeta sihirli bir guc var.Mesafeli tavriniz sizi diger insanlardan ayiriyor.Ancak yasamin derinliklerine inenler sizi anlayabilir,suskun donemlerinize bir anlam verebilir.Nitekim zaman zaman boyle manasizca icinize kapandiginiz oluyor. Insanlar ilk tanisdiklarinda sizden cekiniyor. Dogustan itibarlisiniz adeta. Yeriniz ne olursa olsun daima ilgi uyandiriyorsunuz. Felsefi ve kulturel konulara ilginiz buyuk. Ancak tam olarak cozebilmis degilsiniz. Muzik yazmak, kesifler yapmak yaraticiliginizi kullanabileceginiz alanlardan. Sizin icin sanatcilarin eserlerinden yararlanmadan yasamak yasamak degil. Bazen yasam sizin icin bir dus kirikligi olsada daha ogreneceginiz cok sey var. Genelde karamsar ve suskun bir yapiya sahipsiniz.Yalniz da yasamayi basarabilecek nadir kisilerdensiniz. Hayat konusunda bazen umutsuzluga dustugunuz de oluyor. Ancak felsefi bakis aciniz yasamin nereden kaynakladigini ortaya cikaracak kudrette.

Uyumlu, sicakkanlı birisiniz. Size nasıl davranılmasını istiyorsanız siz de herkese öyle davranıyorsunuz.

Dünya kültürlerine, toplumların sosyal yapılarına ilgi duyan, entelektüel Kova, büyük sosyal değişimlerin olduğu Rusya, Çin, Hong Kong ya da Berlin gibi yerlere gitmelidir.
    Kova burcu bilgisayarı olmadan yaşayamaz, tatilde iken aklı bilgisayarındadır. Diz üstü bilgisayarı varsa her yere taşır, yoksa mutlaka birisi onun için e-mail'ini kontrol ediyordur. Bağımsız ruhlu Kova insanının açık alanlara ihtiyacı vardır. Doğa harikası ıssız yerlerde özgürlük ve keşif duygusunu yaşayacaktır.
    Her dakikası planlanmış turlar ona göre değildir. Kendi programını kendi yapacağı bir tatili tercih eder. Esintili bir karakteri olduğu için hiç bir gezinin katı kuralları ya da günlük programı olmamalıdır. Sürprizlere ve değişikliklere açık bir tatil düşünmelisiniz.

Burcunuza göre şarkı; Şimdi Sezen aksudan dinle bakalım "şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler" diye.

Burcunuza göre internet alışkanlıkların; Kova burcunu sanal alemde tanımak çok zordur. Gizemli bir havası vardır. Bu burcun asla ne dinlediğini öğrenemezsiniz. Açmaz. İletisi kısa ve özdür artı sosyaldir. Burç genelde geceleri onlıne olur sabah ezanıyla kendini resetler.

Burcunuza göre giyim tercihlerin; Bu burcun kadınları için en önemli şey rahat edebilmeleridir. Modadan çok kendi rahatlarını düşünürler. Onlar için önemli olan içinde sıkılmayacakları bir giysidir. Genellikle bol kıyafetleri tercih ederler. Alışverişte acelecidirler.

dünyanın dengesini bozmuşsun sanırım
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Süpermiş,Paylasım için tesekkurler.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Böyle birşeymiş ;

Motosikleti
    S&T GV250
    monica lewinsky'yle aynı gün doğmuşum ya...vay anasını...
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

Doğduğum gün Neron Roma'yı yakmış,intihar etmiş
    [COLOR="Navy"][B][I]Am I, a part of the cure?
    Or am I part of the disease? [/I][/B][/COLOR] :silent:

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    hava sıcak o0ndandır .

Motosikleti
    TvS ApAcHe

Kader Sayın 7 (Mistik)

oturup okudun mu bukadar şeyi
    [B][I]iki teker hastalığında bünye tedaviyi reddediyor.. !!![/I][/B]

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    abi sıcak başınamı vurdu yoksa schhweeps mi içtin gene neyaptın ??
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)