Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu doktorlara nasıl güveneceğiz....

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tabanvay
    Merhaba arkadaşlar.

8 Nisan günü iş yerinde çalışırken ufak bi kazadan dolayı ayaktaki tarak kemiğinden ufak parmağa giden kemik kırıldı. Olay akşam saatlerinde olduğundan Devlet hastanesi acile gittik. Hemen röntgen çekildi. Hemşire bana ortopedisyen ***** ***** (ismini unuttum) çağıracağız dedi. Neyse doktor geldi baktı, alçıya alındı. 4 haftaya tamamen geçmiş olur dedi. Rapor aldım eve geldim. Raporu veren doktor uzman hekim. Yani alçı için karar verip alçıya alan kişi ortopedisyen değil.

Bu iş beni azcık kıllandırdı. Tekrar doktora gittim. Hatta özel bi hastaneye gittim. Röntgen çekildi. Doktor bunu neden alçıya almışlar ya, gerek yok ki filan dedi. Ama sen yinede üstüne filan basma, alçıda dursun 4 Mayıs ta gel çıkaralım dedi. Bugün doktora gittim, hastanede öyle bir sıra var ki inanılmaz.

Başka bi özel hastaneye gittim. Röntgen çektirdim. Daha doktorun odasına gitmeden filme baktığımda kırığın halen iyileşmediğini görmek için doktorun bakmasına gerek yoktu. Bugün tekrar alçıya alındı. Doktorun dediğine göre 20 günde iyileşirsin dedi.

Allahım çıldırıcam ya...Motora binme hayali, hafta sonu balığa gidecektik onun hayali hepsi suya düştü. En önemlisi halen daha yürüyememek

Çok uzattım.. .Canım çok sıkıldı. Eğer bi gün ayağınız filan kırılırsa inşallah kırılmaz. İşin hakkını veren iyi bi doktora gidin...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Devlet hastaneleri o kadar dalavereli ki geçen gün sadece sivilcelerime 2 tane ilaç yazdırmak için gittim hadi sıra beklemeyi anlarım devlet hastanesi ama sıradan bir görevli bile bir imza atmak için kıvranıyor doktorlardan bahsetmiyorum bile çayını yudumluyor işim var diyor sırada 30 kişi bekletiyor en son bir imza attırmak için sevk kağıdıma 15 dakika bekledim hemde sırada kimse yoktu canıma tak etti yani demem o ki Allah düşürmesin.

Kumsal41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 2008
    kusura bakmayın ama sizin kendinize verdiğiniz önemi karşınızdakine iletmeniz gerek baktınki çayını yudumluyor bi cingar çıkart yakasına yapış bak ne oluyor... en son babamı baş dönmesi için hastaneye götürdüğümüzde doktor hemşire fazla ilgilenmedi bi bağırdım orada noluyo lan die bi baktım ne kadar doktor hemşire varsa hepsi babamla ilgilendi.... unutmayalımki burası TÜRKİYE... burada işler böyle yürüyor...
    Yatakta ve Batakta eşi iyi olmayan eline mahkumdur...

thelastninja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun.
    Yazık bu ülkede yaşamaya çalışana. Pekii ya parası olmayan garibanlara ne demeli. Kim onları insan yerine koyar, ilgilenir. Pek çok kimse aile Türk yapısının iyi olduğunu söyler ama iyi olan ailede yetişse insanlar (saygıyı, sevgiyi, karşısındakinin insan olduğunu, can taşıdığını vs. ailesinde öğrenebilse) sanırım çok farklı olurdu ülkemiz. Belirli mevkilere gelenler sonuçta Türk ailesinde yetişen insanlar ve işler düzeleceğine kötüye gidiyorsa orada çok sıkıntı vardır göze görünen ve de görünmeyen.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    ben daha saç baş yoldurtan bişey anlatayım; 2006 kasım ayında yaptığım kazadan sonra gece devlet hastanesi aciline gittik. Oradaki doktor röngen çektirdi. Sonra baktı bişeyin yok dedi. Ama ben kolumu yukarı kaldıramıyordum. Çareswiz eve gittik. Sabaha kadar ağrı çektim. Sonra özel hastaneye gittim. Aynı röngene doktor bir baktı dediki "omzun kırık askıya almamız lazım" Ve sonra röntgene bende baktım, hakikaten kırıkmış

Alıntı Kumsal41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakmayın ama sizin kendinize verdiğiniz önemi karşınızdakine iletmeniz gerek baktınki çayını yudumluyor bi cingar çıkart yakasına yapış bak ne oluyor... en son babamı baş dönmesi için hastaneye götürdüğümüzde doktor hemşire fazla ilgilenmedi bi bağırdım orada noluyo lan die bi baktım ne kadar doktor hemşire varsa hepsi babamla ilgilendi.... unutmayalımki burası TÜRKİYE... burada işler böyle yürüyor...
    La ömer bu senmisin
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    Alıntı Kumsal41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gel bizim hastaneye bağırsana
    en son bağıranı kapalı otoparka götürdüler sonra acilde görüldüğü söyleniyor.
    unutma bizde insanız. 9 saatte 2400 kişiyle yetiyorsa sen cevap verde bir hafta göreyim sonra seni
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    takma kafana böyle şeyleri elbet geçer...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Kumsal41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 2008
    Alıntı yt_servan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gel bizim hastaneye bağırsana
    en son bağıranı kapalı otoparka götürdüler sonra acilde görüldüğü söyleniyor.
    unutma bizde insanız. 9 saatte 2400 kişiyle yetiyorsa sen cevap verde bir hafta göreyim sonra seni
    sen beni tanımıyorsun ondan öyle konuşuyorsun.......

Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben daha saç baş yoldurtan bişey anlatayım; 2006 kasım ayında yaptığım kazadan sonra gece devlet hastanesi aciline gittik. Oradaki doktor röngen çektirdi. Sonra baktı bişeyin yok dedi. Ama ben kolumu yukarı kaldıramıyordum. Çareswiz eve gittik. Sabaha kadar ağrı çektim. Sonra özel hastaneye gittim. Aynı röngene doktor bir baktı dediki "omzun kırık askıya almamız lazım" Ve sonra röntgene bende baktım, hakikaten kırıkmış

La ömer bu senmisin
    hee benim ne olcak :D
    Yatakta ve Batakta eşi iyi olmayan eline mahkumdur...

Motosikleti
    Tabanvay
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sende benim gibi şansızlardansın. Bunca dr un içinde muhakkak çürük yumurtalar vardır. Senle ben bunlara denk gelmişiz sanırım.

Ama şunuda unutmamak lazım. Bu zamanda aile geçindiren birinin yok yere 20 gün evde yatması kötü bişey.

hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    abi ben kaza yaptığımda sadece ayak serçe parmağın kırık dediler yanındaki parmağa bağladılar sardılar.. sonra bütün tırnaklarım kanlar içindeydi ama siz evde pansuman yaparsınız artık dediler bıraktılar...
    pansuman falan yaptık ama 4 gün geçmesine rağmen baş parmağım ve ayağım komple şiş durumdaydı kızılaya gittim doktor sadece uzaktan baktı ve bazı röntgenler istedi sonra röntgende ortaya çıktı ki baş parmakta kırıkmış devle hastaneleri böyle abi adam ne pansuman yapar ne de adam gibi kontrol eder yapılacak birşey yok
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)