Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dostluk kazansın.....

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu gün bir derby var ezeli rakibimiz ebedi dostumuz galatasaray ile bir maç yapacağız çok önemli bir maç değil yüzlerce defa karşılaştık yüzlerce defa daha karşılaşacağız....gs alır fb alır sonuçta 3 puan ama dostluklar kalıcı ne galatasaraysız fener olur ne fenersiz galatasaray bunu hiç unutmayalım
    yıllarca hep özendim yurt dışında başbakanlar tuttukları takımın maçlarına vip den değil normal tribünden bir taraftar gibi gider takımının atkısını takar ve bir başbakan gibi değil de bir taraftar gibi maç seyreder bu bizde olmaz çünki siyaset spor üzerinde etkilidir maçlara hakem atanır hakemlere bazı telkinler verilirdi sn Mesut YILMAZ bu geleneği bozdu ve galatasaraylı olduğunu açıkladı ve bu devam etti Recep Tayyip ERDOĞAN da bu geleneği devam ettirdi sanki yavaş yavaş bir değişim başladı ama ne zaman ki hükümetin eli tamamen bu sporun üstünden çekilir işte o zaman başbakanlar bakanlarda takımlarının atkısı ile tribünlerde yerlerini alır ve bizde hiç bir soru işareti aklımızda kalmadan zevkle seyrederiz maçtan hemen önce galatasaraya bir fenerli olarak başarılar diliyorum kim oynarsa o kazansın akıtttığı terin hakkını alsın bizde zevkle seyredelim
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dvorak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125
    Ben çok zevkli bir maç olacağına inanıyorum koyu bir FenerBahçeli olarak seninde dedigin gibi BBRR başarılı olan terinin hakkını alsın

bu maçı izlerken çok büyük keyif alacağıma inanıyorum iki takımada başarılar
    Dvorak << O Bir Idol !

serhat_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 olacak
    bence fenerbahçe kazansın o kadar iddaya girdik

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler