Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İnternetten para kazanmak!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    yucelozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aşağıda örneklerini vereceğim kişilerin beyanına ve sistemin gayet mantıklı olduğunu düşündüğümde (böyle şeylere çok ön yargılı olmama rağmen) katıldım.İlgilenirseniz,daha ayrıntılı bilgi için
    özelime mail adresinizi gönderin,bilgilendiriyim..
    Not:Bu sistem 80'li yıllardan beri uygulanmakta olup kanuni olarak bir aykırılığı bulunmamaktadır.

------------------------Bu sistemle Para kazanan İnsanlardan örnekler------------------------

"Harika bir Marketing Planı, böyle olabileceğini kesinlikle düşünmüyordum. Yaklaşık 3 hafta önce bu imkanı değerlendirmeye karar verdim. Simdiye kadar on binlerce Euro veya Dolar hesabıma gelmedi ama, ğinede şimdiden 7.340 Euro sahibi oldum."

----------------------------------------------------------------------------------------

"Ne diyeceğimi bilemiyorum, sagolun, Allah sizden razı olsun. Bu Maili aşağı yukarı 40 kişiye ulaştırdım. Doğruyu söyleyecek olursam, hiç bir beklentim yoktu, esasında unutmuştum bile. Bir hafta sonra PayPal hesabıma bakmam gerekti, eBay de birşeyler almıstım, ödeme yapacaktım. Gördüklerime inanamadım. Hesabımda 6.080 Euro vardı. 30 gün içinde topalm 23.540 Euro Para birikti hesabımda. Sizlere ne kadar dua etsem az. Sağolun, Allah razı olsun"
    -------------------------------------------------------------------------------------------

PayPal hesabımdaki Paraların birikmesini gördüğümde korktum, 25 günde hesabımda 18.620 Euro para birikmişti. Aklıma ilk gelen, „Eyvah biri benimle alay ediyor, herhalde çocuklar PayPal ın şifresini birine kaptırdı, o da benimle eğleniyor“ sanmıştım. Çok sağolun, umarım çok kişi bundan faydalanır.
    -------------------------------------------------------------------------------------------

Kardeşim, ne diyeceğimi bilmiyorum, nasıl anlatılırki bu?
    Yıllardır Avrupanın kahrını çektik, çok şükür, aç kalmadık açıkta kalmadık, ama hiç bir şey sahibi de olamadık. Yıllardır Akdeniz bölgesinde ufak bir ev almaya çalıştık, senede bir iki defa gelir dinleniriz diye. Kümes gibi ufak bir Daireden başkasını alamdık. 4 ay önce kızım, ille gel deneyelim dedi, beyin haberi bile yoktu, o zamanlar. Bir ay önce Antalya da bir Ev aldık.
    Kızım da bey de tekrar bu sisteme katıldılar. Kızım zaten işsiz, bey yakında emekli olacak. Kızım haftada iki üç saat bununla ilgileniyor. Çok sağolun, en güzel şeyler sizin olsun.
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    Netice müthiş di, 5 Ay sonra Evimi tekrar aldım, yüzde 50 sini peşin ödedim, sıfırda bir Audi A8 aldım, zamanla kimseye ve hiç bir yere bir kuruş borcum kalmadı, Schufa da ve diğer kaynaklarda hiç bir kayıt kalmadı, evimde otururken aniden bir Haciz Memuru kapıyı çalacak diye korkum kalmadı. Yaz tatilini Miami de geçirdik. Türkiyede bir Tatil evi aldım, eskiden calışarak ulaştığım yaşam kalitesine tekrar ulaştım. Tek farkı, hiç çalışmıyorum, bazı doğal şartları yerine getirerek hayatın tadını çıkarıyorum. Bir gün ilğinç bir E-Mail geldi, bu imkani ilk olarak başlatanlar olduklarını, bu yazıyı Türkceye çevirmemi ve başlangıç yazısı olarak da benim kendi anılarımı yazmamı istediklerini yazıyordu. O güne kadar bu yazı İngiliz, Alman, İtalyan, Fransız diliinde Dünyayı dolaşıyordu. Tabi artık bir Mail yazısının gücü hakkında hiç bir endişem yoktu. Gördüğünüz gibi, artık bu yazı Türkçe olarak diğer yazılar ile dünya turuna çıktı.
    -----------------------------------------------------------------------------------------

Not:Daha ayrıntılı bilgi için mailinizi bana özelden ulaştırabilirsiniz.İnandırıcı bulmayanlar olabilir,görüşlerine saygı duyarım.Bana gelen mailden alıntılar olduğu için yorum sahiplerinin ismini koymadım,ilgilenenlere göndereceğim word dosyasında hepsi anlatılıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    yucelozel, niye direk önemli kısmını buraya koymuyorsun anlamadım neden herkese tek tek göndereceksin
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    yaa hocam bu kolpalardan bıktık artık be....
    spam olayı foruma bile bulaşmış artık........!!! yok bi haftada 10000dolar , 2 haftada 20000euro , kim yer bunları be ???? yok çalışmadan para kazan!!!
    siktiriboktan hikayeler bunlar!! başka hiç bişi değil.......

bikaç dallama ,milletle eğlenmek için oturup bi mail yazıyo ve peşinden binlerce dallama buna inanıp ona buna forward ediyo......

varmı yinede buna inanmaya niyeti olan ?

azen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosikletle alakanız nedir anlayamadım?
    hiç çalışanla çalışmayan bir olur mu?

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    mertmertmert bu maili 30 kişiye yolla 1 haftada hayatın değişsin , yollamazsan çarpılırsın mazallah ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı
    mertmertmert bu maili 30 kişiye yolla 1 haftada hayatın değişsin , yollamazsan çarpılırsın mazallah ...
    vallahi öyle yaa , bıktım arkadaş ben bu denyolardan yaa, ona olla buna yolla, 50 kişiye yolla mercedes sahibi ol , 100 kişiye yolla porsche sahibi ol!!!

adam bide oturmuş bunu foruma yazmış yaa, inanmamızı bekliyo heralde

İlgilenenlere yollarım dedim,kimseye dallama denyo demedim kaldıki inanmanızıda bekliyorum falanda demedim,tartışmaya girmiyorum,hakaret edenlerin sözlerini kendilerine iade ediyorum.Word dosyası çok uzun olduğu için buraya post etmedim.

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Alıntı yucelozel adlı üyeden alıntı
    İlgilenenlere yollarım dedim,kimseye dallama denyo demedim kaldıki inanmanızıda bekliyorum falanda demedim,tartışmaya girmiyorum,hakaret edenlerin sözlerini kendilerine iade ediyorum.Word dosyası çok uzun olduğu için buraya post etmedim.
    bende ne sana nede burada kimseye dallama yada denyo demedim!
    olayları ve konuşmaları saptırmanın luzumu yok, herşey ortada...

ve hala burada savunma yapmanında gereği yok bence , olayın nekadar saçma sapan olduğuda ortada....

teşekkürler...

votka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WaLLa ÇiNLileR BiLiR
    yaw kardeşim etmede zaten, git kendini başka yerde pazarla...
    buradakilerin altına hemen motorsiklet veriyomu muhteşem saadet zincirin onu söyle...
    ÇaMuR AtMa İzi KaLMaz SanADa BuLAşıR...
    ÇiN Malı YuRDuN MaLI OnU HeRkeS KuLLanMAlı...

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    İstemiyorum 10.000 $ € filan, bana 20 YTL Havale yap 1000 kişiye mail yollarım

Dur yada biz bu başlığı kitleyelim, yada boşver kalsında geyik mi yapsak? Neyse biraz daha geyiğe saralım kitleriz (lan belki doğrudur , şimdi kitleriz başlığıda paracıklardan oluruz)
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    abimiz aklı sıra bizi kekleyip, biz zokayı yutunca -kehkehkeh şeklinde gülecekti ekran başında.... ama olmadı be dostum, kusurumuza bakma..... yiyemedik spam ını

inşallah bidahakine daha gerçekçi bi hikayeyle çıkarsın karşımızada , bakarsın yiyen olur, sende rahat rahat keyiflenirsin ....

insanoğlunun şu işten nasıl bir haz aldığını ben keşfedemedim bilen yada tahmin eden varsa bana yardımcı olsun arkadaşlar.... lütfen......

heytbecom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    -Bu olayın aynısını Nijeryalılarda denemişti.Ama sonları ne oldu herkes biliyor.
    -Bunlar hem spam mail göndererek hemde paypalın daha çok adı duyulması için açılmış reklam içerikli şeyler.
    -Tam olarak açıklamamış ama kesin ya bir program sayesinde ya da bir siteye girip bilmem kaç arama yaparsan bu kadar kazanırsın diye saçmalıktan öteye gidemeyen şeyler.
    -Ve de en son bonba tabiyki 5 dolar ödeyip her gün sitesine girip dolaşırsan 1 ay içinde sana son model laptop göndereceğini ilan ve meyan eden bir site var.
    -Bu kadar para bu kadar kısa sürede birikmesi imkansız.Birde ne yapıyorsunki bu kadar para kazanıyorsun. Yeme mazlumun ahını çıkar ..... aaheste....
    -Yasaya da aykırı değilmiş. Zaten öyle bir yasa yokki (internet te yasa mı olur.)
    -Paypalden paranıda çekle gönderiyolar ama nereye ne kadara hangi bankaya bozdurabilirsin.
    -Bu konu diğer tüm forumlarda oldugu gibi günlerce aylarca gider. Ne güzel bir ara yok olmuşlardı Nijeryalılar olayından sonra ama millet yine unutuverdi diğer önemli olaylar gibi.
    --------------------------
    -Milletimizin bu kadar zor şartlarda yaşamasını fırsat bilenler, ne diyelim loto,tot , iddaa, internetten pere kazanmak adı altında (kolay yoldan para kazanın ) elimizde ne var ne yoksa aldıyolar. Kredi kartı çılgınlığınıda unutmayalım.(Asgari ücretliye 5000YTLlik kart verirsen ne olur)
    -Ekonomik anlamdada bu olaya (yastık altında, zulada saklanan paraların) sıkı yönetim diyolar.........................(ama hiç sıkı değil.)
    ---------------------------------------------------------------------------
    -Madem bu kadar önemli bir şey , bu kadar para kazandırıyor. Buraya aktarda ya da sitesini ver (madem internetten para kazanmak) girip bakalım. Ya da dökümanı buraya koyabilirsin.(Nasıl bu kadar uzun oluyor ...Kolay para kazanmak için sayfalarca word dökümanımı okumak zorundayım.) O döküman ne kadar uzun olursa olsun buraya sığar.Zaten gereksiz bir şeyse anında modlar siler.Merak etme....
    ---------------------
    Bu konuyu takiop ediyorum. Ağustos ayından bu yana takip ediyorum bu konuları. Zırvalıktan başka bir şey diil.
    ÖNEMLİ NOT: Arkadaşa mail adresini gönderenler dikkat etmeleri gereken tek şey var oda arkadaş word dökaman diyor ama ve kesin bir site adreside gelecektir.
    1 Virüs kontrolünden geçirsinler.
    2 Verieln site adresinde referans adı ya da numarası gibi bir eklenti olursa direkt silip ana site adresine girsinler.(Çünkü o kişi size referans olarak kayderttirdim diye sizin kazandığınızın (kazandım sandığınız ama gerçekte olmayan dolarları) bir kısmı ona devrediliyor.
    www.bilmemne.com/ads?ref=nick ve ya numara varsa direkt silin www.bilmemne.com sitesine girin.Kolayın kolayı vardır.

Son olarak hiç uğraşmaya değmez ben çalışarak para kazanayım diyip hakkınızla ve gerçek YTLleri cebinize indirin.....
    -Bilgi edinmek isteyenler sakın ola bana mesaj atmasınlar.Ben hiç bir şey bilmiyorum Ve alnımın teriyle para kazanıyorum ve hiç de kolay olmuyor...
    Otomot.NET Kurucusu - Tamindir.com Çalışanı - Siyahinazuma.com sahibi

Motosikleti
    Honda NC 750X
    heytbecom, Nijerya da ki olaylar neydi dostum. Ya bilmiyorum yada hatırlamıoyrum
    Merak ettim şimdi...
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    -Özel mesaj atayım bari kimse bilmesin.Yok yok şimdi söyleyeyim.
    -İki siyahi eleman Türkiyede uzantısı Titan (sadet zinciri olarak biliniyor.) Aynı işe kalkışmışlar.
    -Olayın ayrıntıları uzun olmasına rağmen ekliyorum.
    --------------------------------------------------------------------------------------
    KadIköy ve Beşiktaş'ta 'Kağıtları özel bir sıvıyla dolar haline getiriyoruz' diyerek onlarca kişiyi dolandırdıkları öne sürülen Nijerya uyruklu biri kadın beş kişi Kadıköy Dolandırıcılık Ekipleri tarafından yakalandı. Kendini Nijerya Maliye Bakanı'nın yeğeni olarak tanıtan Prince George Michael, Samuel Ezennai, Fatma Sunat, Tim Morris ve Cemal Muhammed Nur'u suçüstü yakalayan polis zanlıların kaldıkları otelde ise çok sayıda içi sıvı dolu şişe ele geçirdi.
    http://www.gunes.com/2004/07/04/yasam/g5.html
    -------------------------------------------------------------------------------------
    Özellikle Kuzey Londra’da bulunan işyerlerini kendilerine hedef seçen Nijeryalı dolandırıcı çetesi, polis tarafında da aranıyor.

Bu adamlara dikkat!

Özellikle Kuzey Londra’da bulunan işyerlerini kendilerine hedef seçen Nijeryalı dolandırıcı çetesi, polis tarafında da aranıyor.

Londra’nın çesitli yerlerinde bulunan market, kebapçı, kafe ve benzeri yerleri işleten bazı vatandaşlarımız, Nijeryalı dolandırıcı şebekesinin ağına düştü. Kendilerini Müslüman din kardeşi, isimlerini de Süleyman, Ali, Eyüp ve Muhammed olarak söyleyen bir grup Nijeryalı, işyeri sahiplerinin binlerce sterlin’e varan paraları ile ortadan kayboldular.
    Olay, geçtiğimiz günlerde gazetemize, başından geçenleri anlatan bir mektup gönderen M.K. isimli vatandaşımızın yardımı ile ortaya çıkarıldı. Elde edilen ipuçları doğrultusunda olayı araştıran Olay, akıllara durgunluk veren sahtekarlığı gün ışığına çıkardı. Çok önceleri başlayan bu dolandırıcılık şebekesi, vatandaşlarımızın utanıp olayları örtbas etmesiyle şimdiye kadar bu kadar derinlemesine araştırılmamıştı.

İngiltere Polis Teşkilatı’nın da peşlerinde olduğu Nijeryalı dolandırıcıların yaptığı işlem, suçlar literatürüne, “sihirli para” olarak geçti. İngiltere Ciddi Suçlar İstihbarat Teşkilatı’nın (SCID) internet sayfalarında yerlerini alan Nijeryalılar’ın dolandırıcılığı, “magic money” ve “wash wash” olarak adlandırılıyor. Bugüne kadar yapılan araştırmalar sonucu, yalnızca bilinen miktar 100 bin sterlini bulmaktadır. İddialara göre, birkaç ayın içerisinde ortadan kaldırılan miktar, 100 bin sterlini defalarca katlamaktadır.
    Ponders End’de 2, Barnet’te1, Waltham Cross’ta 1, Enfield bölgesinde 2 market ile Stoke Newington’da 1, Hackney’de1, Chelmsford’ta 1, Peckham’da 1 kebapçı, ayrıca 3 kafe ve 1 fırın olarak bilinen Türk ve Kürt işletmecilerin işyerlerinin tam sayısı kesin olarak bilinmiyor.

M.K. ANLATIYOR

Ben, yedi yıldır bu ülkedeyim. Bugüne kadar her gün çalıştım. İltica talebim defalarca reddedildi. Sınırdışı edilmem söz konusu olunca ortadan kaybolup bir süre daha çalışıp para kazanmak istedim. İşyeri akrabamın ve bana sonsuz güvenleri var. Onların paraya fazla ihtiyacı olmadığı için bunca zamandır birikimim olan parayı marketin arka tarafındaki yatak odamın zeminine saklamıştım. Derken bir gün, daha sonradan adının Süleyman olduğunu söyleyen bir zenci, yanındaki başka bir zenci ile bizim markete geldi. Fazla meşgul olduğum için daha sonra gelmesini söyledim. Ertesi gün geldiler. Marketin arka tarafına geçtik ve bana elindeki çantadan çıkardığı kağıt parçalarını gösterdi. Hepsi siyah renkte ve kağıt para boyutlarındaydı. Eline aldığı bu siyah kağıt parçalarını yine aynı çantadan çıkardığı, iki ayrı yerde bulunan kimyasal maddelerin içerisine sırayla sokup çıkardı. Üzerlerine pudraya benzer bir toz ekti. Daha sonra bu kağıtları alüminyum kağıda sararak bana, “Gel, ön tarafa geçelim, bunların yarım saat burada kalması gerekiyor” dedi. Yarım saat sonra tekrar arkaya geçtik, paketi açtık ve o siyah kağıt parçalarının her biri 50’şer sterlin oluvermişti. Önce inanmamıştım. Benim inanmadığımı görünce, “Bankaya gidip bozduralım” dedi. Gittik ve bozdurduk; paralar gerçekti. Ben, “Yarın tekrar gelin, arkadaşımla görüşeyim, bir de o görsün” dedim. Ertesi gün yanımda arkadaşım da vardı. Bu kez üç kişi gelmişlerdi. Bana, “Bügün sen de para kazan” dedi ve benden iki tane 50 sterlin istedi, verdim. Aynı işlemlere tekrar başladı. Bu kez kağıtların arasına beni iki kağıt paramı da koydu.Yarım saat sonra tekrar açtık ve bana 4 tane 50 sterlin verdi. İkisi benim param, diğer ikisi de yeni para idi. Hepsi gerçekti. Benim arkadaşımın da bu işe aklı yatmıştı. Yakında Türkiye’ye geri dönecektim. Birikimimi ikiye katlayacaktım. Paralarımı alıp kaçamazlardı. Çünkü arkadaşımın evinde yapacaktık. O gün geldi, biriktirdiğim 8 bin sterlinin’in hepsini 20’lik banknot yaptırdım ve arkadaşımın evine gittik. Onlar da geldi. Üç kişiydiler. Biz tedbirliydik, paralarla kaçamazlardı. Hedefimiz, benim 8 bin sterlin’le 16 bin sterlin yapmak ve bu parayı zencilerle paylaşmaktı. Saatlerce uğraştılar ve sonunda kimyasal maddelerinin bittiğini ve işlemi ertesi gün bizim dükkanda bitireceğimizi söylediler. Bizim elimize bir çanta dolusu paketlenmiş para verdiler, bunları açmamamızı onların gelmesini beklememiz gerektiğini söylediler ve ayrıldık. Ne yazık ki, elimize para olarak verdikleri çanta kağıtlarla doluydu.

İ.F. ANLATIYOR

20 yıldır bu ülkedeyim, böyle bir şey başıma gelmemişti. Geçtiğimiz Ramazan ayıydı. Öğleden sonra dükkana temiz giyimli iki zenci girdi. Ne istediklerini sorduğumuzda kebap istemediklerini, oruç tuttuklarını yalnızca benimle iş konuşmak istediklerini söylediler. İşi anlattılar. Aklıma yattı. Ertesi gün benim dükkanı mutfak bölümünde 500 sterlin’imi yarım saat içerisinde 1000 sterlin yaptılar. Paralar gerçekti. İki gün sonra telefon ettim, geldiler.Tekrar 500’ümü 1000 yapıp gittiler. Bu iş çok hoşuma gitmişti. Bir hafta sonra tekrar aradım, geldiler. Bu kez yapamayacaklarını söylediler. Aslında küçük miktarları yapmadıklarını ama benim için yaptıklarını söylediler. Ben de, kendilerinden bir kez daha yapmalarını, bunu da becerirlerse yanımdaki arkadaşımla birlikte yüksek miktarda parayı yapabileceğimizi söyledim. Onlar da, bana inanarak malzemeleri bir saat sonra getirerek yapabileceklerini söyleyerek, kaç para yapmak istediğimi sordular. Ben de, “Arkadaşımla birlikte 1000 sterlin” dedim. Bir saat sonra çantalarıyla geri geldiler. Tekrar mutfağa geçtik; benim ve arkadaşımın gözü önünde, 1000 sterlin’imizi 3 bin sterlin yaptılar ve bir kez daha yapmak istersek en az 10 bin sterlin olabileceğini söyleyip gittiler. Sonunda, arkadaşımla birlikte 12 bin sterlin kaptırdık bu zencilere. Şimdi şu çantadaki siyah kağıt parçalarına bakarak, ne kadar cahil olduğumuza yanıyoruz.

BU İŞ NASIL YAPILIYOR?

Sahtekarlar, daha önceden banknotları özel bir madde ile siyaha boyuyorlar. Bu gerçek boyanmış paralarla müşterilerini yemliyorlar. Yıkanan para, gerçek; çünkü sahtekarlar tarafından boyanıyor. Örnegin İ.F. isimli vatandaşımızı kandırabilmek için 2 bin sterlin veriyorlar. Finalde, dolandırıcılara verilen gerçek paralar da boyanıyor. Çantalarının başka bölümünde bulunan aynı renkte, aynı boyda başka kağıtlarla paket haline getiriyorlar. Daha sonra da sahtekarlar, maharetli elleri ile boyalı gerçek paraları kendi paylarına, boyalı kağıt parçalarını da kurbanlarının ellerine tutuşturuyorlar.
    http://www.olaygazete.co.uk/article_...ecca55c646ae70
    ---------------------------------------------------------------------------------
    Daha fazla bilgi için:
    http://www.google.com.tr/search?hl=t...al%C4%B1&meta=
    ----------------------------------------------------
    Saygılar...Aman ha siz denemeyin..Sonları gerçekten iç açıcı değil...
    -----------------------------------------------------------------------------------
    Olayı hemen internete bağlayayım. Kendilerinin açtığı bir siteyle sipariş alıp o ülkeye ve kişiye giderek hemen paraları alıp insanları kandırıp kaçıyolarmış....

ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    ahhhh hepsi saçmalık bunların. akıllı adamın yapacağı iş değil bunlar. Gecen yaz beni bi arkadaş zorla "aloe vera" denen bitkinin şifalı ürünlerini pazarlayan bi toplantıya götürdü. Olayın aslını orda şıp diye kavrıyosun: üye olurken bi 100$ veriyosun sonra her saatığınden bilmem ne kadar pay senin üye yaptığından bilmem ne kadar alıyomuşsun. Yani kısacası bildiğimiz titan saadet zinciri. Aman uzak durun bunlardan tamamı dolandırıcı...
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

votka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WaLLa ÇiNLileR BiLiR
    yaw niye bu kadar açıklıyosunuz, şimdeden bile kaç tane sazan bu arkadaşa mesaj atıp hayallere başlamıştır, yazık adamcağıza müşteriler kaçıyor...
    aslında tam Uğur Dündar'lık onadamı mail atsam
    Digital dolandırılıcılık nasıl yapılır, örnek...
    ÇaMuR AtMa İzi KaLMaz SanADa BuLAşıR...
    ÇiN Malı YuRDuN MaLI OnU HeRkeS KuLLanMAlı...

yau herkes bana saldırmış bunun savunucusu değilim sadece deneysel olarak ya tutarsa tribiyle 1-2 gün önce katılmış biriyim olan 10 euro'ma olur okadar...

Motosikleti
    Honda NC 750X
    heytbecom sağol ya hatırladım

Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    votka, açıklamamın nedenleri insanların bunlara rağbet etmemeleri gerektiği. Sadece bunu anlatmaya çalıştım. Ama bizim insanımız ne yapmaya çalışıyor Tu kaka dediğimiz her şeye atlıyor.Yararlı bir şey için zekasını kullanmıyor. Hep şeytanlık hep şeytanlık....
    :

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Biz Türklerden daha saf bir ırk varmı acaba ???
    adamlar özellikle biz Türkleri arıyor yaa....

daha saf ,daha kerizi bulsalar - hemen onlara dönerler merak etmeyin.......

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler