Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trajikomik Bir Trafik Cezası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 250 İE S VE SKİPPER 150
    14.03.2009 Cumartesi günü evimin önünde arabamın aküsünden motorumun aküsüne şarj yaparken yanıma yaklasık 20 metre ileride duran ekip otosundan gelen Durmuş isimli polis memuru benden çalıntı motor olup olmadığını sorgulayacağını söyleyerek ehliyet ve ruhsatımı almış ve kaldırımda askıda duran motoruma seyir halinde kasksız motor kullanmaktan trafik cezası kesmiştir.Kendisiyle ekip arabasının başında yapılan münakaşada sürekli üniversite mezunu olduğunu söyleyen ve askıda duran motora seyir halinde kasksız motor kullanmaktan ceza kesen bu kafası zerre kadar çalışmayan emniyet mensubunu buradan kınıyor ve hiçbir işinin iyi gitmemesini yürekten diliyorum.
    NOT:İki polis memuru hakkında tarafımdan savcılığa suç duyurusunda bulunulmuş olup bu davanın bana maddi ve manevi olarak ne kadara malolacağını hiç düşünmeden hakkımı arayacağımı buradan tüm siteye duyururum.Topluma örnek olmaktan ziyade dediğim dedik diyerek hareket eden örümcek kafalılara kayıtsız kalmayalım.HAKKINIZI SAVUNUN::::......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    evet bazı polis memurları aşırı agresif ve ben yaptım oldu tavrında yanlışlıklar yapıyorlar hukuk çerçevesinde ara bakalım hakkını ne olacak geçmiş olsun bu arada

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    geçmiş olsun bu ne ya böyle kımıne ceza keserler kımının motorunu düşürürler benımde park halındekı motorumu düşürmüşler koltuğu yerınden fırlamış onasıl düşmeyse öyle ama ben bir şey yapamadım sen hakkını ara kardeşim

Motosikleti
    sevgili askon hiç yılmadan hakkını ara...çekinme....onlar ağa değiller...davranışlarıyla topluma örnek olmaları gerekirken köstek oluyorlar.....

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    vay ...................... kötü adam vay...

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    burası türkiye her şey olabilir,ya arkadan bana çarptı ayağımı kırdı deseyde ne yapacaktın

ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    geçmiş olsun
    Allah sabır versin

dark_face - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 1000
    yuh! diyorum başkada dicek bişey bulamıyorum...
    Honda Hayat Onda...

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Alıntı SERHAN YORUK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili askon hiç yılmadan hakkını ara...çekinme....onlar ağa değiller...davranışlarıyla topluma örnek olmaları gerekirken köstek oluyorlar.....
    Doğru söze ne denir..
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mevsim dönüyor ya ara sıra çıkan güneş polisin başına geçmiş olsa gerek geçen gün benimde başıma şöyle bir olay geldi.

şişli osmanbey telefon başmüdürlüğü sokağından çıkarken cep telefonum çaldı , çektim kenara bakıyorum. birisi omuzuma dokundu ehliyetiniz dedi. baktım trafik polisi . buyrun dedim.ruhsat sigortayıda görmek istermisiniz. evet dedi, onuda buyrun, siz dedi şişli tarafına karşı şeride geçecektiniz. hissettim. ( akan trafikte ters yönde iki şeridi diklemesine geçeceğimi iddia ediyor. hissetmiş. ) bende gizli kamera şakasımı diye sağa sola baktım.ceza keseceğim dedi. oldu memur bey dedim sicil numaranıda yazacaksın değilmi. neden sordun dedi. olmamış bir olaya nasıl ceza kesiyorsun onu bir anlayalım, bakarız neler yapabileceğimize. yok geçecektin geçmezdin ,

Sonradan baktı ki olmuyor fikir değiştirdi. burada duramazsına döndü.neden dedim . yasakmış. çıktığım sokakta sağa , sola dönülmez tabelesi yok. trafaik ışığı yok. durduğum alanda park yapılmaz tabelası yok.trafiği engellemiyorum. neye göre yasakmış.ben cezamı keserim dedi , bende kayış koptu o sıra , ne o dedim açmı kaldınız ? yoksa amirlerinizden özel talimatmı aldınız. dedim.ne demek istiyorsunuz dedi. gayet iyi anladın dedim. o sıra bir ekip otosu geldi. adam araca binecek , bu seferlik affediyorum dedi. yok ya dedim . sanki bir suç işledikte birde affediyormuş. biraz daha bağıracaktım ama ekip aracı gazladı gitti.

Bu aralar canı sıkılan motorcuya sarıyor.Dikkatli olun dostlar.

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Umarım dava lehine sonuçlanırda polisler böylece daha dürüst olurlar.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı SERHAN YORUK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    14.03.2009 Cumartesi günü evimin önünde arabamın aküsünden motorumun aküsüne şarj yaparken yanıma yaklasık 20 metre ileride duran ekip otosundan gelen Durmuş isimli polis memuru benden çalıntı motor olup olmadığını sorgulayacağını söyleyerek ehliyet ve ruhsatımı almış ve kaldırımda askıda duran motoruma seyir halinde kasksız motor kullanmaktan trafik cezası kesmiştir.Kendisiyle ekip arabasının başında yapılan münakaşada sürekli üniversite mezunu olduğunu söyleyen ve askıda duran motora seyir halinde kasksız motor kullanmaktan ceza kesen bu kafası zerre kadar çalışmayan emniyet mensubunu buradan kınıyor ve hiçbir işinin iyi gitmemesini yürekten diliyorum.
    NOT:İki polis memuru hakkında tarafımdan savcılığa suç duyurusunda bulunulmuş olup bu davanın bana maddi ve manevi olarak ne kadara malolacağını hiç düşünmeden hakkımı arayacağımı buradan tüm siteye duyururum.Topluma örnek olmaktan ziyade dediğim dedik diyerek hareket eden örümcek kafalılara kayıtsız kalmayalım.HAKKINIZI SAVUNUN::::......
    acaba sol yada sağ gözünde bir çiçek açtırma imkanın olabilir miydi?

Motosikleti
    Alıntı Deli Çerkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mevsim dönüyor ya ara sıra çıkan güneş polisin başına geçmiş olsa gerek geçen gün benimde başıma şöyle bir olay geldi.

şişli osmanbey telefon başmüdürlüğü sokağından çıkarken cep telefonum çaldı , çektim kenara bakıyorum. birisi omuzuma dokundu ehliyetiniz dedi. baktım trafik polisi . buyrun dedim.ruhsat sigortayıda görmek istermisiniz. evet dedi, onuda buyrun, siz dedi şişli tarafına karşı şeride geçecektiniz. hissettim. ( akan trafikte ters yönde iki şeridi diklemesine geçeceğimi iddia ediyor. hissetmiş. ) bende gizli kamera şakasımı diye sağa sola baktım.ceza keseceğim dedi. oldu memur bey dedim sicil numaranıda yazacaksın değilmi. neden sordun dedi. olmamış bir olaya nasıl ceza kesiyorsun onu bir anlayalım, bakarız neler yapabileceğimize. yok geçecektin geçmezdin ,

Sonradan baktı ki olmuyor fikir değiştirdi. burada duramazsına döndü.neden dedim . yasakmış. çıktığım sokakta sağa , sola dönülmez tabelesi yok. trafaik ışığı yok. durduğum alanda park yapılmaz tabelası yok.trafiği engellemiyorum. neye göre yasakmış.ben cezamı keserim dedi , bende kayış koptu o sıra , ne o dedim açmı kaldınız ? yoksa amirlerinizden özel talimatmı aldınız. dedim.ne demek istiyorsunuz dedi. gayet iyi anladın dedim. o sıra bir ekip otosu geldi. adam araca binecek , bu seferlik affediyorum dedi. yok ya dedim . sanki bir suç işledikte birde affediyormuş. biraz daha bağıracaktım ama ekip aracı gazladı gitti.

Bu aralar canı sıkılan motorcuya sarıyor.Dikkatli olun dostlar.
    sana saranların kafası benimkilerdende az çalışıyormuş....şaşırdım....

Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acaba sol yada sağ gözünde bir çiçek açtırma imkanın olabilir miydi?
    imkanım olsa da yapamazdım..arkadaşlar mesaideler ve görevlerini icra ediyorlar....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)