Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İkiziniz Olsa

Motovento
    REKLAM ALANI
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Sevgili motosiklet tutkunları . Hiç düşündünüzmü şu hayatta Tek yumurta ikiziniz olsa hayatınız nasıl olurdu, ne gibi değişiklikler olurdu. İkizi olanlar da yazsınlarki iyi yönlerini kötü yönlerini bizimle paylaşsınlar .
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hep aklımda çocukluğmdan beri isterim
    hatta clonlamayı geliştirsinler kendimden bir tabur yapacağım
    100 tane de olabilir
    tabi Allah'ın izniyle olur bu işler
    sonra da hepsini motosiklet.net e üye yapacağım

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili motosiklet tutkunları . Hiç düşündünüzmü şu hayatta Tek yumurta ikiziniz olsa hayatınız nasıl olurdu, ne gibi değişiklikler olurdu. İkizi olanlar da yazsınlarki iyi yönlerini kötü yönlerini bizimle paylaşsınlar .
    bence size yazık olurdu...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Motosikleti
    mondial 151 rs
    İKİZİM OLMASINI İSTEMEM cünki ben tek basıma aileme cevreye yetiyorum ama olsa kötü islerimi bitirince onun üstüne atardım tbi saka bi yana olmasını istemem sürekli karıştırırlardı bizi bea

Motosikleti
    Alıntı hell24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence size yazık olurdu...
    Bize değil Gürkan abiye yazık olur iki tane Cem Adam hanginizle uğraşsın gerçi o resimlerle çalışıyor birinizin fotosunu bulduğu zaman ikinizede kullanır
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

saltuque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650gs
    benim kardeşlerim tek yumurta ikizi...
    onlara "ne güzel ikiz olmak okula bi gün biriniz gider bi gün diğeriniz" denmesinden bıktılar ve "keşke dördüz olsaydık, okula bi gün ikimiz giderdik bi gün diğerlerimiz" diyolar artık :D

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Bize değil Gürkan abiye yazık olur iki tane Cem Adam hanginizle uğraşsın gerçi o resimlerle çalışıyor birinizin fotosunu bulduğu zaman ikinizede kullanır
    ben hiç istemem ikizim olmasını

yerim dar diyim
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Tek yumurta üçüzü daha hoş olurdu...

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    İkizim degilde seksenbinizim olsun isterdim.Bu seksenbinizim ötv artışına ve şu giyotin bariyerlere tepki gösterirken meydanlarda baya işe yarardı.Düşünün 80.000 kişi istanbul bogazini trafige kapatmış ve hep bir agızdan "motosiklette ötv istemiyoruz" diyor.Tabi bu olay sonucu seksenbinizimin yirmibinizimi polisler perte çıkarır ama ne yapalım ötv indirimine giden her yol mübahtır ve kayıplar gözardı edilebilir

willy_chorlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr sattım kısmetse z 750 veya fazer s2 abs
    ben istemem ya ben çorluya yetiyom zaten bi tanedaha fazla olur
    [B][I]Dört teker bedenimi İKİ TEKER RUHUMU TAŞIR..!:[/I][/B] rahmetlinin sözü

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    ikizim olsa iyi olurdu üniversitede sınavlarıma gırerdı =)
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    benim ikizim olsaydı ve motoruma binmeye kalksaydı döverdim
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Heheheh, bu konuda yaşanmış bir hatıram var.
    Üniversitede arkadaşım, ikizini matematik ve ingilizce sınavlarına sokardı kendi yerine. Fakat okul yatılı olduğu için hocalar ile samimiyetimiz bir başka idi, hocalar ikizine Erdoğan'ın bilebileceği özel sorular sorar o da mırın kırın cevaplar verirdi
    Akşam Erdoğan yatakhanede yatmak için hazırlanırken ikizi aşağıda kantinin önünde idi. içki içmesi ile meşhur bir arkadaş dışarıdan sarhoş gelip ''naber Erdoğan'2 vs diye muhabbete girdi ve ardından yukarı çıktı, yukarıda yatakhanede Erdoğanı gördü ama pijamalarını giymiş bir halde ''Sen ne ara çıktın olm vs'' gibi şaşkın şeyler söyledi. ardından sarhoş arkadaş dışarı çıkıp dolabından birşeyler alırken yeniden ikizi hem de giyinik olarak görünce, kendisine şaka yapıldığını düşünüp salakça sırıtmaya başladı, ama kafasında da bin türlü soru olduğu belli olan bir ifade ile. Bu arada ikizler yataklara oturmuş yarınki sınavı konuşurlarken bizim sarhoş tekrar yanlarına geldi O anda öyle bir şok yaşadıkı kilitlendi ve 2-3 dakika sonra suratına şaplaklar atarak kendi kendine 'bir daha bu kadar içmeyeceğim'2 diye bağırmaya başladı. Okulun ambulansı ile devlet hastanesi aciline kaldırdıydık
    Poturdak

Motosikleti
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkizim degilde seksenbinizim olsun isterdim.Bu seksenbinizim ötv artışına ve şu giyotin bariyerlere tepki gösterirken meydanlarda baya işe yarardı.Düşünün 80.000 kişi istanbul bogazini trafige kapatmış ve hep bir agızdan "motosiklette ötv istemiyoruz" diyor.Tabi bu olay sonucu seksenbinizimin yirmibinizimi polisler perte çıkarır ama ne yapalım ötv indirimine giden her yol mübahtır ve kayıplar gözardı edilebilir

Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heheheh, bu konuda yaşanmış bir hatıram var.
    Üniversitede arkadaşım, ikizini matematik ve ingilizce sınavlarına sokardı kendi yerine. Fakat okul yatılı olduğu için hocalar ile samimiyetimiz bir başka idi, hocalar ikizine Erdoğan'ın bilebileceği özel sorular sorar o da mırın kırın cevaplar verirdi
    Akşam Erdoğan yatakhanede yatmak için hazırlanırken ikizi aşağıda kantinin önünde idi. içki içmesi ile meşhur bir arkadaş dışarıdan sarhoş gelip ''naber Erdoğan'2 vs diye muhabbete girdi ve ardından yukarı çıktı, yukarıda yatakhanede Erdoğanı gördü ama pijamalarını giymiş bir halde ''Sen ne ara çıktın olm vs'' gibi şaşkın şeyler söyledi. ardından sarhoş arkadaş dışarı çıkıp dolabından birşeyler alırken yeniden ikizi hem de giyinik olarak görünce, kendisine şaka yapıldığını düşünüp salakça sırıtmaya başladı, ama kafasında da bin türlü soru olduğu belli olan bir ifade ile. Bu arada ikizler yataklara oturmuş yarınki sınavı konuşurlarken bizim sarhoş tekrar yanlarına geldi O anda öyle bir şok yaşadıkı kilitlendi ve 2-3 dakika sonra suratına şaplaklar atarak kendi kendine 'bir daha bu kadar içmeyeceğim'2 diye bağırmaya başladı. Okulun ambulansı ile devlet hastanesi aciline kaldırdıydık

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    İkizimi işe yollar, bütün gün motor sürerdim

Motosikleti
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkizimi işe yollar, bütün gün motor sürerdim

Ya o senden daha uyanık olursa

Hayatta istemem,yeri geldiğinde kendime bile katlanamıyorum,aynısından bi tane daha mı,ıhhhh,ıhh...olsaydı bile çok farklı olmak için çabalardım kesinlikle,nefret ederim ikizlere bile aynı kıyafet giydirilmesinden,herkes tektir ve öyle kalmalıdırda...Ruh ikizim olsa ayrııı mevzuu tabiiii

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650

Ya o senden daha uyanık olursa
    Hehehhe motoru ben bileceğim ama

Motosikleti
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hehehhe motoru ben bileceğim ama
    Sen o zaman küçük yaşta iken kötülersin motosikleti ona

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler