Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Beyoğlu, Beyoğlu Olalı Böyle Eziyet Görmedi!

Motovento
    REKLAM ALANI
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyoğlu’nda çalışma bitmiyor

İstiklal Caddesi’ndeki yol yapım çalışmaları devam ediyor. Bir türlü bitmek bilmeyen çalışmaya esnaf ve ziyaretçiler tepki gösterirken, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş çalışmaların bitişi için kesin bir tarih vermiyor.

İstanbul Beyoğlu’nda, İstiklal Caddesi’ne, geçen kış Çin’den ithal edilerek döşenen granit taşların, yerli malı granitlerle değişitirilmesi çalışması sürüyor.

Kış ayları boyunca döşenen ve 4 milyon dolara mal olan Çin malı granitlerin beğenilmemesi nedeniyle cadde zemini, bu kez Türk malı granit taşıyla yenileniyor. Esnaf ve ziyaretçiler, kış mevsiminden bu yana devam etmekte olan çalışmalara tepki gösteriyor.

Çoğu vatandaş çalışmalardan rahatsızlık duyduğunu dile getirirken, bazıları ise eski taşların değiştiriliyor olmasından memnun. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 4 ayda biteceği söylenen çalışmaların bitişi için kesin bir tarih vermiyor.

Arkadaşlar artık ben bu işte art niyet mi arayayım? Yoksa giden milyon dolarlar yani bizim ödediğimiz vergiler için beddua mı edeyim? Pes artık varlık içinde yokluk yaşıyoruz, lanet olsun.

Kaynak: http://www.ntvmsnbc.com/news/380523.asp
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    birilerinin ceplerinin dolması için gerekli böyle şeyler neden isyan ediyorsun ki anlamadım

Cep dolmasını geçtik be kardeşim burada adamlar çift kuş vurma derdindeler. Eminim caddenin yeni Türk taşlarını temin eden namazında, niyazında bir arkadaştır. Fakat her konuda başarıdan başarıya koşan Belediye neden İst. eğlence merkezini eziyete boğar.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BIYIKLI yazmışsın sebebini abi:"Eğlence merkezi" olduğu için!
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı
    Aynen katılıyorum.Çok güzel dedin

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı
    ... Eminim caddenin yeni Türk taşlarını temin eden namazında, niyazında bir arkadaştır....
    taşları temin eden kişinin nasıl birisi olması lazım? yahudi? hristiyan? ateist?
    ==============================
    ==============================

Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı
    Biliyorum bende sebebini lakin bu çağda bu denli örümcek kafalılığa, riyakarlığa inanmak istemiyorum.

Alıntı richy adlı üyeden alıntı
    taşları temin eden kişinin nasıl birisi olması lazım? yahudi? hristiyan? ateist?
    Anlamamazlığa vurma, pek tabi müslüman olması, kendi dinimden olması tercihimdir. Sadece kendi tanıdıklarını, görüşlerine uyan insanları beslediklerini mecazi anlamda vurgulamaya çalıştım ama nedense senin üstünde etkili olamamış.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler