Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

pitbull köpekleri hakkında..

Motovento
    REKLAM ALANI
    pulvo47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung 250R Speedgear
    Arkadaşlar apartmanın 1.katında pitbull cinsi köpek beslemeye başladılar. Nereye şikayet edebilirim bilgisi olan varmı? Bina site içinde ve küçük çocuklar sık sık dışarıya çıkıyorlar. Çok canım sıkkın. Yardımcı olursanız sevinirim. Evim izmir-Şirinyer de.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Pitbullar aslında psikopat köpek değildir ama gücünün farkında olurlarsa ölümcül olabilirler
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

pulvo47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung 250R Speedgear
    psikopat köpek değildir

Siz biraz tv izleyin isterseniz....

Kumsal41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 2008
    çok soğuk kanlı bi ırk oldukları kadar çok zararlı bi ırktır dikkat etmek lazım ve korktuğunu belli etmemek lazım mesela bugün ben pincher cinsi bi köpek tarafından saldırıya mağruz kaldım o kadar ufak bişeyki kendini parçalayacak beni ısırmak için sahibi yanında olmasaydı bi tekme sallıcaktım... adrese gitmemin nedeni kurye olduğum ve oraya kredi kartı teslimi yapıcaktımki pincher cinsi ırkla karşı karşıya geldim :D ama ne yalan söyliyim güzeldi :D

çok tatlı görünüyo dime :D
    Yatakta ve Batakta eşi iyi olmayan eline mahkumdur...

Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Alıntı pulvo47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    psikopat köpek değildir

Siz biraz tv izleyin isterseniz....
    2 tane yetiştirdim ordan biliyorum.Tv de seyir ettiklerinizde doğru ama büyük etken yetiştirme.Arkdaşımın vardı Tavana top asmışlar ona tutunup 24 saat bekliyordu böyle şeyler hayvanın gücünü kendine hissetirmesi
    Drift Religion

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı pulvo47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar apartmanın 1.katında pitbull cinsi köpek beslemeye başladılar. Nereye şikayet edebilirim bilgisi olan varmı? Bina site içinde ve küçük çocuklar sık sık dışarıya çıkıyorlar. Çok canım sıkkın. Yardımcı olursanız sevinirim. Evim izmir-Şirinyer de.
    aman hocam çok dikkatli ol geçen gün anayolda beni kovaladı birtanesi benzin almaya gidiyodum motorun üstündeyken ısırcaktı ayağımı . scooter olduğundan çekebildim suratı bile ürkütüyo insanı.

Motosikleti
    Yamaha YBR 2008
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman hocam çok dikkatli ol geçen gün anayolda beni kovaladı birtanesi benzin almaya gidiyodum motorun üstündeyken ısırcaktı ayağımı . scooter olduğundan çekebildim suratı bile ürkütüyo insanı.
    sen bide boxer ırkı bi köpekle karşılaş pitbulun kopyası hiç bişe yokmuş gibi yanına yaklaşıp direk ısırıyor :D

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı Kumsal41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bide boxer ırkı bi köpekle karşılaş pitbulun kopyası hiç bişe yokmuş gibi yanına yaklaşıp direk ısırıyor :D
    yok abi sağol almayayım

Motosikleti
    Yamaha YBR 2008
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok abi sağol almayayım
    bi çok köpeğin saldırısına uğradım ama hiç ısırılmadım taki pinchers ırkı dıışnda :D çok büyük bi zevk doğrusu :D

Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Bende küçükken haskiye küfretmiştim havlıyor diye bacağımı ısırıdı Allahtan kot pantolon vardı
    Drift Religion

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    ah ah husky çok fena bi köpektir be abicim dünyadaki en tatlı ama EN APTAL köpek..

neden mi ?

husky denilen köpek bizim bildiğimiz sibirya kurtları gibidir..Dışı beyazdır tüyleri falan..Abi ama bi köpek bu kadar salak olamaz ya..Kesinlikle eğitmek için almayın..
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne cins köpek beslerseniz besleyin yetiştirme tarzı çok önemli , köpeği yalaka yapmak veya hareket eden herşeye saldıran bir hale getirmek tamamen sahibi tarafından verilen eğitim ile alakalı.

Şimdi bu pitbull apartman içinde serbest dolaşabilecek şekilde bakılması düşünüyorsa ve apartman sakinleri bunu istemiyorsa ilk apartman toplantısı bu talep , köpek besleyene sözlü tebliğ edilir. durum düzelmezse apartman bu konunun mahkemeye taşınmasıyla ilgili karar alıp ve apartman karar defterine yazılmak süretiyle apartman adına yanlış bilmiyorsam asliye Hukuk mahkemelerine dava açabilirsiniz.

adameus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    pitbull degil de sahibinin piskopat olup olmamasi onemli kopek sahibini tanir ve onu ornek alir.yoksa bebekle yanyana oynayan pitbullda var cins onemli degil ama tehdit olusturur..

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    Konu dışına taşmışsınız.
    Kardeşim bu tip köpeklerin beslenmesi ve satışı falanı filanı hep yasaktır.
    Belediyeye şikayet edilmesi gerekir. sorun çıkarırsa polis.
    4

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    deli çerkes abi güzel yazın için çok teşekkürler keşke herkez konuya senin gibi biliçli yaklaşsa...başlığı açan arkadaş direk nerye şikayet ederiz yazmış bravo,bir diğeri yasak demiş sanada bravo.siz herşeyi yasal yapıyorsunuz ya adamın evinde besledği köpek illegal diye şikayet ediyorsunuz.çok düşünme bence git sahibiyle konuş derdin neyse yüzüne söyle emin ol düşündüğün gibi biri değildir hayvan besleyen insan insanıda sever ve belli bi anlayışa sahiptir.ben sanmıyorum o köpeğin apartmanda gezdiğini sadece sizin gereksiz korkunuz yada rahatsızlıgınız.ben uuzn yıllar American Pitbull Terrier yetiştirdim,ürettim ve sattım.daha bir kere olsun hiçbir köpeğim insanı ısırmak bi kenara yeltenemdi bile.youtube a girin nikimi yazın SERK41 bakın videolarımı aynı anda 100 den fazla pitbullun oldugu yerde hiç insan ısırılmış mı.bence başka şeylerle uğraşın bırakın hayvan severlerin peşini insanlar evlatları gibi kendi parçaları gibi seviyorlar sizde şikayet.söylediklerim tatmin etmediysede açın American Pitbull Terrier ile ilgili sayfaları gezin.yıllar önce servet harcanarak dövüşlere hazırlanan köpeklerin sırf dövüş esnasındaki göz kararmasıyla bir insanı ısırdı diye nasıl öldürüldüğünü görün kanı yürümesin diye.pitbull insana saldırmaz kolay kolay,o açın gastelere bakın dedğiniz haberleri çok iyi biliyorum,6aylık kurt kangal kırması sokak köpeği 8 yaşındaki çocugun bacağını dişler gastelerde ''şok şok şok kontrolden çıkmış pitbull cinsi köpek 8 yaşında çocugu parçaladı!!'' diye haber çıkar.bence oturun düşünün yasa dışı dogru ama etrafınıza bir bakın daha neler var yasadışı olan,aldıgımız nefes yasa dışı olacak yakında youtube girmenizde yasa dışı hatırlatırım videolara bakmak isteyecekler için ;)

PiTBuLL denince herkezin aklına ilk gelen vahşi bir ırk veya köpek peki kaçınız bu ırkı beslediniz yada kaçınız u ırka yakın oldunuz cvplara bakınca anladığım hiç biriniz bende 2 tane PiTBuLL vardı biri 2 yaşında diğeri 4 yaşında ve bunlaı aldığımda yaşlarıda buydu ve kimseye hiç bir şilde zararı yoktu hatta 4 yaşında olan köpeğim küçük çocuklarla oynamayı çok severdi ve ben köpeklerime güvendiğim için hiç bir şekilde korkmazdım halada korkmam çünkü PiTBuLL hiç bir zaman vahşi bir ırk değildir bu tarz bir konu açmadan önce kimse yargısız infaz yapmasın önce bir araştırsın ama araştırma yaparken kendi kafasında tasarladığı konularda değil gel anlamda araştırsın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Leike gitti kaldık kawaya
    2 tane pitbull sevdim şu ana kadar sahibinin gözünün içine bakıyodu 2 side. tamamen yetiştirme tarzı bencede.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    tüm motor camiasıda pittbull severmiş
    stafforshire besledim evet pittbull güçlü bir hayvandır
    fakat açınız interneti bakınız özelliklerine 100 üzerinden 90 alan bir ırk eğitim sadakat ve güvenlik kriterlerinden her hayvanda oldugu gibi onlarda sahibine benzer güçlerini kullanmak ise her daim kendi tekellerindedir.korkulması yetiştirenlerin ayıbıdır
    şikayete gelirsek sahibiyle papaz olmak istemezsen şikayet etme etsende kanımca bir sonuca varamayacaksın
    çünki tarım ve köy işleri bakanlığının ofislerinde veterinerlik departmanları bu cinslere kimlik verdiği gibi takibini yaparak aşılarını da ufak bedelere yapıyor kimlik alındıysa zaten iş işten geçti ( en azından benim böyle oldu)
    tavsiyem köpekten uzak durma çok insan canlısıdırlar sadece top görmesin o topu yer ...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    DL 650
    köpekler bir çok dosttan daha sadık ve zeki hayvanlardır takendy arkadaşa katılıyorum bende ısırıldım ama hiçbir zaman nefret etmedim bu hayvanlardan, evet pittbull güçlü bir köpek ama iyi yetiştirilirse tam bir oyun canavarı ama benim favori köpegim amerikan buldogtur.
    şikayet edicem diyosan belediyeye ediceksin.
    Ey Mehmed ! Ahmed-i Muhtar'ın Mucizeleriyle
    Umarım Galip Olur Din Düşmanlarına Devletim "
    F.S.M.HAN

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    Bu da bizim eski paşamız
    biberondan su içerdi yoksa ağlardı

Üzüldüm konuşma gibi bir şansınız yokmu sahipleriyle

Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)