Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bugün Lazerin keşfi ve bikaç lazer resimleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Lazerin keşfi ile birlikte lazer epilasyonda ön plana çıkmıştır.Lazer en çok tıp alanında etkili olmuştur.Bunun yanı sıra yine bilişim dünyasında lazer teknolojisi kullanılmıştır.Lazerin keşfinin ardından insanlara özellikle bu alanlarda çok yarar sağlamıştır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    heeee
    diyorum ben de google neden böyle rengarenk

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı HeadbaNgeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heeee
    diyorum ben de google neden böyle rengarenk
    google yazısının ustune geldigin zaman yazıo ne oldugu bidaha anlamazsan oyle yap
    true love..

Drift Religion

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Laser'in (Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation) ilk kez 1916 yılında Albert Einstein tarafından, fotoelektrik çalışmaları sırasında temelleri atılmıştır. Laser'in oluşturulabilmesi için gereken elektronik ve optik komponentlerin geliştirilebilmesi ancak 1959'da tamamlanmış ve Gould tarafından ilk laser makinası fikri ortaya atılmıştır. Maalesef işguzar ABD devleti, Gould'un patent başvurusunu geri çevirmiş, paralel çalışmalar yapan Bell laboratuarlarına öncelik ve kıyak sağlamıştır. Devam eden hukuki savaşı nihayet 1987'de Gould Amerikan hükümetine karşı kazanmıştır. Çalışan ilk Laser'i ise 1960'da Hughes araştırma laboratuvarlarında Theodore Maiman yapmıştır. Laser gibi güzel ve karmaşık bir sistemin belli bir bulucusu veya ilk yapanı olmaz aslında. Bu tür buluşlar takım çalışması ve belli bir birikimin sonucudur.

Bugün laserin bulunuşu diyen arkadaşımız konuyu açabilir mi acaba?
    Üç boyoz bir kola

Forumdan Uzaklaştırıldı
    küçük çocukların elinde bile var artık lazerler .milletin gözüne , orasına burasına tutup eğleniyorlar aksam kaldırımda yürürken önünüzde size eşlik eden kırmızı bir nokta görürseniz şaşırmayın yani. sürekli başıma geliyor ve genellikle kafamı kaldırıp yukarı baktığımda bütün dişlerini görünecek şekilde sırıtan bir ufaklıkla göz göze geliyorum .

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Ok guzel bir bilgi fakat motosiklet formu ile baglantisi nedir sevgili uyeler?
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ok guzel bir bilgi fakat motosiklet formu ile baglantisi nedir sevgili uyeler?
    Lazer'i görünce başlıkta benimde aklıma Lazer firması geldi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Laser'in (Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation) ilk kez 1916 yılında Albert Einstein tarafından, fotoelektrik çalışmaları sırasında temelleri atılmıştır. Laser'in oluşturulabilmesi için gereken elektronik ve optik komponentlerin geliştirilebilmesi ancak 1959'da tamamlanmış ve Gould tarafından ilk laser makinası fikri ortaya atılmıştır. Maalesef işguzar ABD devleti, Gould'un patent başvurusunu geri çevirmiş, paralel çalışmalar yapan Bell laboratuarlarına öncelik ve kıyak sağlamıştır. Devam eden hukuki savaşı nihayet 1987'de Gould Amerikan hükümetine karşı kazanmıştır. Çalışan ilk Laser'i ise 1960'da Hughes araştırma laboratuvarlarında Theodore Maiman yapmıştır. Laser gibi güzel ve karmaşık bir sistemin belli bir bulucusu veya ilk yapanı olmaz aslında. Bu tür buluşlar takım çalışması ve belli bir birikimin sonucudur.

Bugün laserin bulunuşu diyen arkadaşımız konuyu açabilir mi acaba?
    hırkıs benden önce koymuş yazıyı..
    kalbimiz temizmiş aynı şeyleri düşünmüşüz..

Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    küçük çocukların elinde bile var artık lazerler .milletin gözüne , orasına burasına tutup eğleniyorlar aksam kaldırımda yürürken önünüzde size eşlik eden kırmızı bir nokta görürseniz şaşırmayın yani. sürekli başıma geliyor ve genellikle kafamı kaldırıp yukarı baktığımda bütün dişlerini görünecek şekilde sırıtan bir ufaklıkla göz göze geliyorum .
    hahaha sonuda saklanacak bişey kalmadı
    işte o bendim..

blackberry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı Şeytan...
    lazer deyince bende kask markası olan lazer sandım daldım içeri saol bilgi içinn..
    Durdurun Dünyayı İnecek VARRRRR!!!.....

bende kask zannettım valla dedım herhalde ucuzladı yada yenı bı modelı cıktı motosohbetle alakasını anlayamadım

Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    Alıntı ByPaTr10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende kask zannettım valla dedım herhalde ucuzladı yada yenı bı modelı cıktı motosohbetle alakasını anlayamadım
    aynen aynen bnimde aklıma o geldi aha dedim
    kasklara kampanya war :D

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Lazer 'ler kör ediyor aman dikkat
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)