Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sıra dışı spor yapmak Motorcu adama yakışırmı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    Merhaba

Sıradışı spor olan Bungee jumping, köprüden paraşütle atlamak, uçakla paraşütle atlamak vs .vs . bir motorcu için özgürlük sayılabilir mi? yoksa saçmalıktan öte bir şey diyeler var mı? Siz olsanız bu tarz sporlara ilgi gösterirmiydiniz? yada yapmak istediğiniz bu tarz çılgın sporlar varmıdır. Fikirleriniz yazınız lütfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Tabi ki sayılabilir.. Bungee Jumping yapmıstım motordan daha adrenalin li bişey
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    tabiki imkanlara bağlı imkanım olsa uzaydan dönyaya atlarım ölmiceyimi bilsem tabiki spor deyil adrenalin bu heyecan ve zoru seçmek yaşamak ve ölmenin ortasında olmak heyacan verir bende hayatın her yününde buna adapte olmuşum not ayrıyeten çok güzel bir konuya deyinmiş sin.teşekürler

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Valla parasütü felan bilmem ama Bungee Jumping Dünyanın en adrenalinli sporu bence şu an Walla düşerken insan öldüğünü sanıyor
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    HayaBusa1340 RGsxr1100 turbo gsxr1100
    Parasüt dıorumm tek gecıorum(jamping manping hikaye) eğer lisansınızda varsa askerlığınızı kütahya hava indermdede yaparsınız:Do boslukta süreklı ılerlemek..kapıdan burnunu uzattın an bi anda kendını boslukta yüzlerce metre asağıya düserken bulmak sonrada tadını cıkara cıkara asağıya inmek
    Suzilerimsiz Asla gsxr1100Turbo &Gsxr1100&HayaBusa1340R:cat:

yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki imkanlara bağlı imkanım olsa uzaydan dönyaya atlarım ölmiceyimi bilsem tabiki spor deyil adrenalin bu heyecan ve zoru seçmek yaşamak ve ölmenin ortasında olmak heyacan verir bende hayatın her yününde buna adapte olmuşum not ayrıyeten çok güzel bir konuya deyinmiş sin.teşekürler
    ben ölecek olsamda imkanım olsa yapardım

birde extrem sporlar zaten motorcuya yakışır motora adrenelini sürekli hissetmek için binmiyormuyuz.
    eşim mesala yamaç paraşütü ve tüple dalıyor.
    bense sadece tüple dalmayı tercih ettim
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Paraşütte yavas yavas iniyorsun ; ama bungee öYLe değil ; düştüğün hız yüreğini ağzına getiriyor
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Discovery channel'da bungee jumping yapan prof bir abla, atlayışını yaptıktan sonra yukarı çekilirken ağrılar içinde kıvranarak bağırıyordu. Görünürde hiç bir sorunu yoktu ne kan ne kırık vs..
    Hastaneye gittiğinde bağırsaklarının miğdeyi delerek üst kısma doğru çıktığı söylendi(tam detaylı hatrlamıyorum ama böyle bir şeydi sanırım iç organalarda büyük hasar vardı). Böyk olmuştum
    Bungee jumpingten soğudum şahsen

Ama ölmeden önce bir kaç kez uçaktan serbest atlayış yapmak isterim...
    Ayrıca tüplü dalışta 1 yıldız sertifikam var ama adrenalinden öte rahatlatıcı bir spor tüplü dalış bence ( daha derinler daha atraksiyonludur mutlaka ama benim yıldızım yetmiyor henüz derinlere inmeme) . Ama oksijen bitmek üzereyken adrenalin başlıyor olabilir.
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    tüple dalmak çok heycanlı gercekten ama tupsüz yani freediving denilen olay cok daha heycanlı 20 metre derıne ınıp bıraz gezınıp cıkmak cıkarken dısarsını hıc goremıyecek gıbı olmak sureklı senden uzaklaşması cok adrenelinli bence nefesi ve kuvveti olan denesin

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaşlar Bungee Jumping de ; insanın organlarının hasar görmesi aşağıya düşerken kendini kasmasından meydana geliyor ... Öyle bir sıkıyorlar ki insanlar kendiLerini organları parçalanıyor.. Baska türlü zararı yok yani ... Kendine güvenen denesin; güvenmeyen de denesin ; güveni gelir
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla parasütü felan bilmem ama Bungee Jumping Dünyanın en adrenalinli sporu bence şu an Walla düşerken insan öldüğünü sanıyor
    Ben gerçekten giderim öyle
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)