Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

en korktuğunuz şeyler neler...

Motovento
    REKLAM ALANI
    hayabusanin_cigligi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba sevgili motorcular,yeni bir başlık adı altında yeniden karşınızdayım.Hoşgelmişseniz... :evilbat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    ileride bir iş güç sahibi olamadan ortalarda kalmak... Allah kimseyi düşürmesinn.
    birde ailemi kaybetmek... arkadaşlarımın arkamdan konuşması.. ikiyüzlülük
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    bindiğim uçağın düşme anı,
    o yusden hayatta ucağa bindiremez kimse beni

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Birgün hayabusanın çığlığı ile karşılaşmakatan
    DBTYSG

JustHappy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VivaCity 100
    ben kötü bir ölümden korkuyorum en çok... bir foto vardı adam motorla düşmüş kafatası açılmış beyin dışarda falan
    ölümün bile güzelini nasip etsin allah tek parça halinde girebilelim yani toprağa.
    Artık kısa cümleler kuruyorum...

Motosikleti
    Kymco Agility City
    motorsuz kalmaktan bide motor kazası geçirmekten(41 kere maşşallah o kadar kazayla burun buruna geldik ama daha hiç yapmadım )
    :bestmt:

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    eğer mtorsikletim olursa sırf hava olsun diye acemi iken yaptıgım saçma ve bilinçsiz hareketler sonucu ölmek yakar benii.. gerçi öldükten sonra pek anlam ifade etmez ama geride kalanlarıda çok üzer.. nede olsa onlara göre motorsıkelt boş bir eğlence..(eski kafalar
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

at_hayabusayakafatutarsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaws varya aslında ben bunu hiç düşünmemiştim ama sanıyorum korktuğum şeyşer arasında en önemli olan(arz üzerinde)anne veya babamın karşısında ölmek olsa gerek.çünkü en acı olay bir çocuğun babasının veya annesinin gözü önünde ölmesi olsa gerek.örneğin FİLİSTİN de bir babanın kucağındaki çocuğa lanet olası israil askerlerinin ateş açması sonucu küççük yaştaki çocuk babasının kucağında can vermiş ve baba bu olaydan sonra aklını kaybetmişti...Rabbimiz olan ALLAH hepimizi affetsin,israiller hariç!!!

Motosikleti
    Kymco Agility City
    ewt çok çirkin bi olaydı o adam nası ağlıyodu bi an için kendimi onun yerine koydum var ya

ForeVer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    - Konu dışı , tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karsi, müstehcen, kaba, nefret dolu yada çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrimina yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanicilarini küçümser davranislar sergilemek , dini ve politik yazilar yasaktir.
    - Attığınız her mesajda IP adresinizin kayıt edildiğini lütfen göz önünde bulundurun. Bu anlaşmanın iptali halinde IP adresiniz vasıtasıyla forum alanından uzaklaştırılacağınız gibi, herhangi bir hukuksal durumda da ISP'nize ulaşılacaktır. Bu durum ancak bu anlaşmanın ciddi bir şekilde ihlal edilmesi durumunda geçerlidir.
    - Forum ortamina kisisel problemler, anlasmazliklar tasinamazlar.
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net

Motosikleti
    Kymco Agility City
    euheue 10 bin tane peygamber mi yollanmış onlara alla alla

at_hayabusayakafatutarsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    - Konu dışı , tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karsi, müstehcen, kaba, nefret dolu yada çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrimina yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanicilarini küçümser davranislar sergilemek , dini ve politik yazilar yasaktir.
    - Attığınız her mesajda IP adresinizin kayıt edildiğini lütfen göz önünde bulundurun. Bu anlaşmanın iptali halinde IP adresiniz vasıtasıyla forum alanından uzaklaştırılacağınız gibi, herhangi bir hukuksal durumda da ISP'nize ulaşılacaktır. Bu durum ancak bu anlaşmanın ciddi bir şekilde ihlal edilmesi durumunda geçerlidir.
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.

ForeVer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende korktugumu anladıgım zaman korkarım

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    en çok korktuğum şey ailemden birini kaybetmek, şimdiye kadar yaşamadım, yaşamam da inşallah
    imza, safrane

Motosikleti
    Kymco Agility City
    ya beyer bu topic bayaı daraltı içimi yaw şöle güsel şeyler yazsak nası olur

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    abi neyden korkuyom bilionmu motorla giderken arkadan araba solluyo ya bide bi tane bmw x5 le yanyana giderrken adamın tamponu bi çizsek motor un parası karşılamaz be
    racing racing ve racing.............

Motosikleti
    makinaLar
    aiLemi kaybetmekten çok korkuorum..kIz arkadaşımı kaybetmekTen ......Ve motorLa giderken önümdeki araba sinyaL vermeden hemen dönerse die korkarım..sırf bu yüsden 3 kere kaza yaşaDıM ÇüNkü
    GSX-R 1100 aFFetmEz....

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Boğularak ölmek. yangında yanarak ölmek..
    araba çarpması sonucu sakat kalmak..
    Allah kimsenin başına vermesin..

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    tornada yüzüme parça fırlaması ve ilerde hiç bir baltaya sap olamamak....
    racing racing ve racing.............

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler