Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çarpıp kaçan motorcu!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    bell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dünyadaki en pahalı benzinin satıldığı yer
    Aslında tam olarak bunun yeri burası değil.Fakat içimde söylemek istediğim bir iki şey var.Biz motorcuların ismini düzeltmeye çalışırken,ısrarla motorcular sersidir,v.s denirken bunları düzeltmeye çalışırken aramızda hala altında motor olan fakat motorcu ruhuna erişememiş insanların olduğunu görünce cidden üzülüyorum.
    Bugün park halinde ki arabama bir motorlu arkadaş çarpmış ve kaçmış.Ben olayı görmedim fakat görenler arkasına bile bakmadan uzaklaştığını söylediler.Çarptıktan sonra dursan adam gibi gelip kusura bakma böyle böyle oldu desen canın sağolsundan başka bişi demezdik.Kırmızı ışıkta durduğunu varsay arkadan birisi gelip çarpsa ve kaçsa ne düşünürsün?İşte bende aynılarını düşünüyorum,hee vicdanın rahatsa sorun yok zaten.

Bu yazıyı yazmamın amacı Türkiyenin en büyük motosiklet sitelerinden birisi burası o arkadaş olurda okursa ya da onun gibi başka çarpıp kaçanlar varsa en azından bundan sonra kaçmazlar diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    geçmiş olsun .. zannedersem korktugu için yada evrak eksikligi sebebi ile kaçmış olabilir..

tekrar geçmiş olsun
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    dostum geçmiş olsun doğru bişi yapmamış tabi kınıyorum senin moturcu olduğunu bilseydi belki dururdu çünkü en sevdiği şey motorudur onuda orda bırakmak istememiştir evrak sorunuda varsa iş uzardı tabi neyse inşallah arabanda büyük hasar yoktur tekrar geçmiş olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)