Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benzin İstasyonlarının Kampanyaları

Motovento
    REKLAM ALANI
    cavitinoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Activa
    Arkadaşlar bir çok benzin istasyonu litre hesabıyla hediyeler veriyor. Bakıyorumda biz motorcuların işi değil benzin alıp ta hediye kazanmak. Bir hesap ettim. 1 yılda ancan bir barbi bebek alabiliyorum. Vay anasını be.
    Bir de devamlı aynı firmayı aramak gerekecek. Bıraktım hediyeyi mediyeyi. Önüme gelen yerlerden alıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    bi barbi bebekte bana alalım..

şimdi aldığımız litre hacimi küçük olduğu için bu gibi hedayelerden yararlanamıyoruz
    yararlansak bile bu hediyeleri almamız sene sonunu zor bulur..

benim tek isteğim benzin fiyatları biraz düşsün vede depomuza hava basmasınlar..

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı cavitinoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir çok benzin istasyonu litre hesabıyla hediyeler veriyor. Bakıyorumda biz motorcuların işi değil benzin alıp ta hediye kazanmak. Bir hesap ettim. 1 yılda ancan bir barbi bebek alabiliyorum. Vay anasını be.
    Bir de devamlı aynı firmayı aramak gerekecek. Bıraktım hediyeyi mediyeyi. Önüme gelen yerlerden alıyorum.
    bende hiçde öyle değil, arabadan fazla yakıyor benimkisi ama dediğiniz doğru eşya hediye edeceklerine benzin hediye etsinler daha iyi olur
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Honda Activa
    evet ya aslında benzin hediye etseler daha makbule geçer. Bir de biz motorculara özel bir kampanya olmamı. Arabalar gibi bir seferde 30-40lt almıyoruz ki.
    Bu arada bende depoma hava basmasınlar diye her zaman fulleyin demiyorum da 10 ytl 15 ytl falan alıyorum. pompaya yazıyor 10 ytl. Bıraktırıyorum pompayı arkadaşa, bitene kadar tabanca kendisi basıyor depoya. Nasıl fikir ama
    Güç Bizimle Olsun

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı cavitinoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ya aslında benzin hediye etseler daha makbule geçer. Bir de biz motorculara özel bir kampanya olmamı. Arabalar gibi bir seferde 30-40lt almıyoruz ki.
    Bu arada bende depoma hava basmasınlar diye her zaman fulleyin demiyorum da 10 ytl 15 ytl falan alıyorum. pompaya yazıyor 10 ytl. Bıraktırıyorum pompayı arkadaşa, bitene kadar tabanca kendisi basıyor depoya. Nasıl fikir ama
    biraz daha açar mısın ? yani fiyatı önceden girmiyormu ?
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Motosikleti
    Honda Activa
    Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz daha açar mısın ? yani fiyatı önceden girmiyormu ?
    yani ben giriyorum benzinciye çekiyorum pompaların önüne 10ytl diyorum.
    oradabir alet var ona plakamı yazıyor. 10 ytl yazıyor. 95 oktan benzini seçiyor ENTER'a basıyor.
    Bundan sonra 95 oktan olan tabancada bir kere bastığında 10 ytl bitene kadar bolaştıyor. böyle olunca adamım pompayı elinde tutmasına gerek kalmıyor. ikidabi eline de bakmak durumunda kalmıyorsun.
    ------------
    Ya da giriyorsun benzinciye fulle abicim diyorsun.
    Adam plakayı yazıyor alıyor eline pompayı basıyor kesiyor basıyor kesiyor NEDEN.
    çünkü arada doldumu diye içine bakıyor, taşırttırmamaya çalışıyor vs. nedenlerden aradabir kesip kesip tekrar basıyorum. Muhtemelen bu arada biraz hava kaçıyordur içeri.

İyi anlatabildim mi?
    Güç Bizimle Olsun

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Muhtemelen bu arada biraz hava kaçıyordur içeri.
    Pompa hortumlarının bir yerinde filtreye benzeyen şeffaf bir zımbırtı vardır (genelde makineye yakın bir tarafta olur) buna bakarak hortumdan geçenin sadece yakıt olduğunu hava geçmediğini anlarsınız.

Su basarlar belki ama hava basmazlar merak etmeyin.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Honda Activa
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pompa hortumlarının bir yerinde filtreye benzeyen şeffaf bir zımbırtı vardır (genelde makineye yakın bir tarafta olur) buna bakarak hortumdan geçenin sadece yakıt olduğunu hava geçmediğini anlarsınız.

Su basarlar belki ama hava basmazlar merak etmeyin.
    evet kardeş o şeffaf yerden bakıyorum bazen görüyorum akan benzini.
    Bu arada yani demek istiyorsun ki isteselerde hava basamazlar.
    Hımm Ben şöyle biliyordum. Arada pompanın tetiğine basıp çekip hava basıyorlar. Yani almadığımız benzinin parasını ödüyoruz.
    Yani bu teoriyi ben kafamdan uydurmadım tabi. yıllar önceden biryerlerden aklımda kalmış.

Demek yanlış biliyormuşuz dimi.
    Güç Bizimle Olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler