Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: KATILANLAR ?

Katılımcı sayısı
23. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • KATILIYORUM

20 86.96%
  • KATILMIYORUM

3 13.04%
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

TÜRKİYE'Mİ VE ATAMI SEVİYORUM !

Motovento
    REKLAM ALANI
    holy_diver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TURKIYE'Mİ VE ATAMI SEVİYORUM

AB Uyum yasaları gereğince devlet dairelerinden Atatürk resimlerinin kaldırılmasını protesto ediyoruz! Milli bilincimizi yavaş yavaş yok etmelerine izin vermek istemiyorsanız iletebileceğiniz kadar iletiniz!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    AB uğruna verilen tavizlere yeter artık demenin sonu geldi ama konuşunca suçlu olunan bir ortamdayız
    yeter artık ya manevi bilincimizide kaybedemeyiz yapılanlar resmen oyun ve sona doğru gidiyoruz sağ duyu fillan kalmadı bende kıvılcıma bakıyorum artık
    ERASER WİLL COME BACK

ramina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as125t
    arkadaslar erdoğan gibi bir insanın bu olayı kesinlikle adım gibi biliyorum ki büyük bir zevk ve şiddetle yapacagını biliyorumm..ULU ÖNDER ATATÜRK ümüzü sadece hafızalarımızdan alamıcaklar o sembolik şeyi kaldırsalarda ...o nun sayesinde özgürce nefes alabiliyoruz ben kendi adıma konuşuyorum ..onun gibi bir lider hiç bir ülkede görülmemiştir onlarda zaten bunun cok farkındalar ondan hep korkmuşlardır.. size teşekkür ederim arkadaslar duyarlılığınız sebebiyle Bir ulusun yaşamı tehlikeye girmedikçe savaş bir cinayettir
    Türkiye Cumhuriyeti dünya barışının korunması için elinden geleni yapacaktır
    Mustafa Kemal ATATÜRK

ya istemiyorum ben avrupa brliği falan gerek yok kasmayalım bu kadar bu adi avrupalılarrr bizleri nasıl yok ederiz diye düşündüler ve saçma sapan kriterler oluşturdular gittikçe yozlaşıyoruızz gittikçe yok oluyoruz gittikçe bu ülke uğruna can vereceklerin sayısı azalıyorrr yeter artık yeterrr.

ATATÜRK ÜN RESMİNİ BUGÜN KALDIRAN YARIN VATANINI SATAR BAYRAĞINI SATAR . ne gerekiyorla yapalımmm

Motosikleti
    as125t
    bu okadar kolay değil olamazda yani kolay kolay kimse kaldıramaz mücadelesiz olmaz birşeyler yapmak gerek ...kıskanıyolar işte bir tane adam gibi adam cıkmış onuda kalbimizden hafızamızdan almaya calışıyolar ... ama basımızda ki basbakanla ilgili tabi kolayca kaldırtabilirler yani bu durumda

Motosikleti
    as125t
    ATATÜRK HAKKINDA GÖRÜŞLER

Franklin D. Roosevelt
    (32. ABD-Başkanı, 1933-1945) EN BÜYÜK DEVLET ADAMI
    D. L’loyd George
    (Ingiltere Başbakanı) YÜZYILIMIZIN DAHİSİ
    Winston Churchill
    (Ingiltere Başbakanı) „ATA’NIN ÖLÜMÜ BÜYÜK KAYIPTIR"
    V. Ilyiç Lenin
    (Rus Ihtilali Lideri) YÜKSEK ANLAYIŞLI ÖNDER
    Edouard Herriot
    (Fransa eski Başbakanı) „O’NA NASIL HAYRAN OLMAYAYIM?"
    Eleftherios Venizelos
    (Yunanistan Başbakanı) „TÜRKİYE ÖVÜNEBİLİR"
    Dwight D. Eisenhower
    (34. ABD Başkanı, 1953-1961) TÜRK BİRLİĞİNİN MİMARİ
    Habib Burgiba
    (Tunus Devlet Başkanı) ATATÜRK İLHAM KAYNAĞIYDI
    Charles de Gaulle
    (Fransa Devlet Başkanı) SADIK DOSTLUK DUYGULARI
    Muhammed Ali Cinnah
    (Pakistan’ın Kurucusu) „O, MÜSLÜMANLARIN DA SESİYDİ"
    Eyüp Han
    (Pakistan Devlet Başkanı) BÜTÜN ÇAĞLARIN LİDERİ
    Nikita S. Kruşçef
    (Sovyetler Birliği Başkanı) ATATÜRK’ÜN YÖNETİMİNDEKİ TÜRKİYE
    John F. Kennedy
    (35. ABD Başkanı, 1961-1963) YÜZYILIMIZIN BÜYÜK ÖNDERİ
    Jawaharlal Nehru
    (Hindistan Başbakanı MODERN ÇAĞIN YAPICISI
    Prof. Ludwig Erhard
    (Batı Almanya Başbakanı) ESERLERİ TAKDİRLE ANILMAKTADIR
    Sir A. Douglas Home
    (Ingiltere Başbakanı) KAHRAMAN VE CESUR ASKER
    Hayato Ikeda
    (Japonya Başbakanı) ATA’YA DUYULAN HAYRANLIK
    Kurt G. Kiesinger
    (Federal Almanya Başbakanı) „O, ESERİNİ TEHLİKEYE SOKMADI"
    Joseph Luns
    (Hollanda Dışişleri Bakanı ATATÜRK’ÜN BÜYÜKLÜĞÜ
    General Douglas Mac Artur
    (ABD Uzak Doğu Kuvvetleri Başkomutanı) „ATATÜRK’LE ÖVÜNÜYORUM"
    E. Hemmingway
    (Amerikalı Romancı, Yazar) MUSTAFA KEMAL YUNANLILARI SİLİP SÜPÜRMÜŞTÜ
    W.Sommerset Maugham
    (Ingiliz Romancı,Yazar) EN BÜYÜK DEVLET ADAMI
    Claude Farrere
    (Fransız Romancı ve Diplomat) YAŞAYAN TÜRKİYE
    Ikbal
    (Pakistan Milli Şairi) „O’NUN BAKIŞI İLE AYDINLANDIK"
    Lord Kinross
    (Ingiliz Devlet Adamı) „O, YARINI GÖRÜRDÜ"
    Şnork Kalutsyan
    (Türkiye Ermeni Patriği) ATATÜRK İLE YAŞAMAK
    Tahran Gazetesi BU GIBI DEHALAR ÖLMEZLER
    L’Illustration Gazetesi,
    Fransa EN BÜYÜK ATATÜRK
    Social Demokraten Gazetesi,
    Isveç TÜRKİYE’NİN KURULMASI
    Daily Telegraph Gazetesi,
    Ingiltere TARİHTE EŞİ OLMAYAN OLAY

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    katılmıyor olan benim nedenmi sevme kontrol edilebilir bir duygudur bu gün çok sevdiğinizi yarın sevmeyebilirsiniz bu iki olgu bunun çok üstünde yani vazgeçilmez ne ülkemden nede atamdan vezgeçemem bu bir zaruriyet
    birde şu ermenilere her geçen gün dahada kıl oluyorum 2 yıl önce bu adamlar hakkında en ufak kötü bir düşüncem yokken şu an nefret ediyorum
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

mercuryhepat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mecbuen-kafesci-73 merso ile...
    öncelikle atamızın resmini büstünü kaldırmayla, bu gibi solucanlıklar yaparak TÜRK milletini ne yozlasştırabilirler nede "milli bilincimizi" unutturabilirler!!
    görüyorum ki bu konuda herkes "bi şeyler yapalım" düşüncesinde.. zaten ab üyelerinin amacı/isteği de bu. bu tip alicengiz oyunlarıyla, göze küçük görünen şeyler icad ederek "biz" leri kışkırtmak....
    onlara verilecek en güzel cevap, günlük hayatta AB mallarını boykot etmek/tüketmemek olacaktır.
    soruyorum acaba kaçınız bir ürünü alırken (gıda,tekstil vb... ülkemizde imal edilebilen ürünler) yerli malı olmasına dikkat ediyor??
    eger bir mücadele verilecekse "sade vatandaşlar" olarak bu şekilde başlamak en ideal yol deil mi?
    öncelikle TÜRK olduğumuzu unutmayalım!!! ama maalesef bir takım forumlarda görüyorum ki; milletçe kendi kendimizi yermeye bayılıyoruz. yurdum insanı diyerek dosta düşmana kendi içimizdeki "geleneksel alaycılık"larımızı koz olarak sunuyoruz.... hatırlayın ki bizler asil bir milletiz, savaşçı ve bir o kadar barışçıyız, ve maalesef hala SAFız!!
    değinmeden geçmek istemediğim bir nokta ise BBRR nin ermeni vatandaşlarına karşı tutunduğu tavır... sevgili kardeşim/abim , yıllardan beri birçok gayrımüslim insanla, gerek iş gerek sosyal hayatta birlikte-yanyana oldum. bu insanları neden hor görüyorlar anlamak güç zira bize bizden çok saygı duyan bir topluluk. son zamanlarda "ermeni konferansı" "ermeni bilmemnesi" adı altında yapılan bu tip-konferans,sergi,sanat organizasyonlarının amacı milletimizi can damarından vurmaktır.İç içe yaşadığımız bu insanlarla aramızı açmak yada var olan ilişkileri zedelemektir.maalesef TürkoğluTürk olan SATILMIŞ ve kendisini aydın diye tanımlayan kişiler bunları yapmakta ve bu ikiliği bizlerin karşısına çıkarmaktadırlar. biraz tarih i araştırmakla geçmiş dönemlerde kimlerin ermeni-türk kavgasını başlattıgını bulabilirsiniz...sadece biraz okuyarak!!

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    ATATÜRK ÜN RESMİNİ BUGÜN KALDIRAN YARIN VATANINI SATAR BAYRAĞINI SATAR . ne gerekiyorla yapalımmm
    Yarın Vatanı bayrağı satan - ertesi gün xxxxxx de satar.... İstemiyorum ben böyle birliği mirliği kardeşim!!! bu nasıl iştir böyle , Ata ya böyle bir saygısızlık yaptırabilecek ??? O'nun resmini kaldırıp - Hitler in -
    Napolyon un - Aznar ın resimlerini mi koyacakmışız ??? böyle bir dayatma kabullenilemez!!!

arkadaslar boyle bişeyin olmasına imkan yok bunlar soylentıdır... avrupa bırlıgı karsıtları cogu asılsız ortaya bı cok sey atacak... boyle bişeyi kabul ettırmek mumkun değil ... İNANMAYIN !

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    freeozkan hay klavyeye vuran parmaklarına sağlık.
    Böyle birşey olabilir mi arkadaşlar yav, niye köpürüyonuz. Bu saçma bir uydurmadır...
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    bu "kaldırma" planını yapan ulu lider her kimse ; kendisine yatağının başucuna koymak üzere "kullanılmış tuvalet kağıtlarından" yapılmış bi çelenk armağan etmek istiyorum....

hondaxl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600
    [B][I]Dayak nedir ? Kime atılır [/B]??[/I]

Cuseppe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biz ülke olarak benliğimizi yitirirsek ve Türklüğümüzden, inanclarımızdan ödün verirsek biz zaten yok oluruz. Ulu önderimiz Atatürk ' ün resmi bizler icin bir tabu değil, saygı, sevgi ve ona inandığımızın göstergesidir. O resmi indirmeye yeltenicek küstah, haddini bilmez vatanıda satar cikarlari uğruna, ki bunu yapması o kadarda kolay değil. Yapamazlar arkadaşlar şart değil AB

holy_diver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu ileti bi arkadaşımdan bana mail olarak gelmişti bende sizinle paylaşıyorum deztekler için teşekkürler

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Sanada çok teşekkürler holy_diver

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Arkadaşlar farkediyor musunuz? "Neyi farkedeceğiz?" diyorsanız eğer şu halimizi! Bakın burada ne kadar çaresiz ve garip bir haykırış içerisinde Atamızın bizlere bıraktığı değerleri korumaya çalışıyoruz. Ama ne fayda hepsi bir bir elimizden alınıyor! Bu vatanın toprağının üstüne göktelenler, alışveriş merkezleri, otoparklar, discolar diken para babaları nerede? Şimdi onların hepsi hesap yapıyor "acaba Ab ye girersek ne kadar kazanırım?" gibisinden. Biz sadece forumlarda birlik beraberlik içerisinde olabiliriz ama sürekli bir eylem gerçekleştirileceği zaman nedense kimse yemiyor ve meydan hep boş kalıyor. İstanbul' un göbeğinde pkk aleyhine eylemler yapılırken neredeydi İstanbullu TÜRK delikanlılar? 50 yaşını aşkın bir emekli öğretmen çıktı o kadar adamın karşısına sadece!!!holy_diver, onun için geçin abi bu sevgi ayaklarını ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Sayfayı yenilemeden konuya dönülmüyor yenileyincede çift mesaj gidiyor. Ne iştir anlamadım ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    eli taşın altına sokma zamanı çoktan geldi geçiyor bile................
    şerefsizler sarmış vatanın 4 yanını, biz hala avrupalı şerefsizlerden bahsedioruz....
    önce yurdumuzdaki şerefsizler bir ayıklansın - sonra avrupalı şerefsizleri çıkarırız...... ama nihayetinde geç olmadan yapmalıyız her ikisinide

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Ey Türk gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegane temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni, bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahili ve harici, bedhahların olacaktır. Bir gün, istiklal ve cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkan ve şeraitini düşünmeyeceksin! Bu imkan ve şerait, çok namüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklal ve cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde iktidara sahip olanlar gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsi menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evladı!
    İşte; bu ahval ve şerait içinde dahi, vazifen, Türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.

Yıllar öncesinden Söylemişti bize.....
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler