Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Aşk neden hep acı verir..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı halimmm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne diyeyim ozaman adamım, biraz o duygusallığı değiştirmeye bak.

İşin kötü tarafı ne biliyormusun, en değerlisine vermeyiz en verilesi gereken değeri, en garibi en değmezi kim gider ona ağlarız ya ben bunu anlamam işte.
    abi ben öyle düşünmüyorum ama belkide dediğin gibidir şuan belkide mantıklı düşünemiyorumdur, bakalım artık Allah hayırlısını versin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cem_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250 R
    Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar illaki sizinde başınıza gelmiştir, bu yaşıma kadar aşk bana hep acı verdi, hiç aşık olupta mutlu olduğumu hatırlamıyorum, bende mi terslik var yoksa aşk denilen garip duygunun doğasımı bu? aşık olduğumda hep acısıyla yandığım yanıma kaldı, bu acıdan kurtulmak için bana tavsiyeleriniz varsa çok sevinirim.
    ah be abi zordur bu işler bilirim...

herkez gibi bende çektim bu acıyı.ne mi yaptım?
    tüm şehir uykudayken ben balona çıkıp manazaraya baktım,şehrin yanan ışıklarını izlerken bir gözümle,bir gözümlede adaları izledim.konuştum kendi kendime sabahlara kadar,2 kulaç ötemde süzülen martılara anlattım derdimi,bir sigara daha bastım külüğe...

yalnız kaldım,sevdiğim şarkıları dinledim...

ha unutmadan toprak sergenin "ay ışığında saklıdır"diye bir filmi var çok eski bi film,bul o filmi izle ben 20 kere izlemiştim bu film.eminim hoşuna gidecektir.

o filmde toprak sergenin yaptığı gibi 21 gün beklemiştim ben,belki saçma gelicek ama sende dene eğer gelmezse.. bırak gitsin !!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    doğru adamı şey pardon doğru 3 metrelik kızı bulana kadar aşık olma emin ol.

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    21564653546465132132
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emin sen hiç oturduğu evin etrafını motosikletinle tavaf ederek dolaştın mı?

Dolaştıysan zaten gün gelecek unutacaksın...(ben gibi )

Dolaşmadıysan da zaten deli aşık olmamışsındır...
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    aşk hep mutluluk verir!!!!!!!!!!!!
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
    Çoğu kez bir taraf illaki üzülür..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
    Çoğu kez bir taraf illaki üzülür..
    Üzülen taraf olmamak için ==>
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Aşk mutluluk verir.
    Acı değil.
    Eğer ortada acı varsa tek taraflı bir talep söz konusudur.
    Bunun adı aşk değildir.
    Bu istek, arzu diye tarif edilir.
    Çünkü aşk karşılıksız sevmektir.
    Bir şey beklemeden.
    Ölçüp biçmeden.
    Aşık olan aşkı için en güzelini ister.
    Onun mutluluğu için çalışır.
    Bundan bir karşılık beklemez.
    Ben aşkım için ölümü bile göze alırım ama yanımda olsun diyorsanız, siz aşık değilsiniz demektir.
    Çünkü o zaman bir karşılık vardır.
    Şu şartlarda severim,
    şu şartlarda mutlu olurum,
    şu şartlarda mutlu ederim demek, aşk değil, iş anlaşmasıdır.

Ha!
    Karşılıklı olursa fena mı olur?
    Tabii ki hayır.
    Tadından yenmez işte o zaman....

Aslında karşılıksız sevgi yoktur.
    Hiçbir insan evladı kendisini yürekten seven bir insanı hayatından dışlayamaz.
    Ona karşı her zaman bir sempatisi olur.
    Ama bu sevginin yanında talep varsa, kimseyi sevdiğinize inandıramazsınız.

Yani karşınızdaki kişiden sürekli istekleriniz varsa, onu sevdiğinize nasıl inanacak ki?
    Benim yanımda ol.
    Sürekli beni düşün.
    Hayatında benden daha önemli hiçbir şey olmasın.
    Bana seni seviyorum de.
    Elimi tut.
    Gözlerime bak.
    Öp beni.

Bunun sonu yok ki!

Bu bir talep listesimidir?
    Yoksa aşkmıdır?
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Emin herkes bişeyler yazmış,doğrularıyla yanlışlarıyla hayat tecrübelerini aktarmışlar ,aynı duygu birilerine mutluluk verirken,birilerini ölümün

eşiğine getirebiliyo,aynı kişi seni mutluluktan havalara uçuyorken,bir gün sonra kalp krizinden öldürebiliyo,ben ( her ne kadar bunu buraya

yazmam doğru olmasada,hayatım açısından :D ) bu olaya çıkar çatışması diyorum,iyi iken çok iyisin ama iş beklentilere ,isteklere yada

değişkenliklere kaldığında ,dünyanın en kötü insanı olabiliyosun ,doğru olan ( yapabiliyorsanız ) bişey beklememek ,yüreğinin götürdüğü yere

gitmek ,onuda yüreğinin götürdüğü yere göndermek,aşk acı verir doğru ( mu ? ) yalnış olduğunu çok sonraları öğrendim inan,aşk acı vermez

emin ,aşkı ızdıraba dönüştüren şey ,tutkudur,bunuda yapanlar ne yazıkki bayanlar,önce bakarlar gülerler ,laf dokundururlar,kalbine o ateşi

atarlar,sonrada ben hiç böyle düşünmemiştim sen benim arkadaşımsın deyip,yanışını izlerler ve bundan mutlu olurlar,devamlı etrafında birisinin

onun için ızdırap çektiğini bilmek onlara dayanılmaz bi haz verir,şu durumda yapacağın çok fazla bişey yok emin,artık bu acı ile

başbaşasın,platonik aşklar karşılıklı aşkların verdiği ızdıraptan daha çok canını yakar,sevmek karşılık beklemeden sevmektir,çıkar çatışması

yaşamadan sevmektir,sevmek 1 sene görüşmediğinde bile,onu hep yanında gibi hissetmektir,dikkat etmelisin,sana tavsiyem yalnız kalma ,slov

arabeks ve türevi müzik tarzlarını dinleme ,bulabiliyorsan en yakın zamanda birisini bul,sevmesende gez toz,( her ne kadar bu 3. kişiye

saygısızlık olsada ) işine yrayacaktır,hı yaramadığını anlarsan o zaman halin harap,bu acı içinde uzun süre kalır,coq hocamın dediklerine kısmen

katılıyorum,yaşadığınız aşkta kafanızda oluşturduğunuz bi talep listesi varsa ve bunu karşı taraf sağlamıyosa size,ilişkide ciddi problem var

demektir,ya kendi yaşayışınıza uygun birini bulacaksınız,yada karşı tarafı anlayacak kültür seviyesinde olacaksınız,bunun için karşı tarafında sizi

anlayacak kültür seviyesinde olması gerekecek,eşim ne derse o olurcu bi bayan ,sadece eşinizdir,ama fikirlerini sizinle paylaşan ,duruma göre

kendinden ödün vermesini bilen duruma görede mantıklı düşünceleriyle yol gösteren,hayatınıza müdahele ederken kendi kafasındaki listeye

uygun değil,aranızda her hangi bi kişilik çatışması yaratmayacak ortak görüş birliğini sağlamasını bilmeli ,ya emin nerden çıktı şimdi bu eşk

mevzuuu ,abi hiç işin yokmuydu başka
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı frdndl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    piişştt OKS çocuğu sen ne zaman büyüdün abilerine akıl verecek kadar suss bakiim sen deettt

emin sende takılma böölee fani şeyleree yaa 3 yılda sürer 5 yılda ama geçer kardeşş ama inş. çabuk geçeeerr

akıl yaşta değil baştadır...(len tam bi büyümüşte küçülmüşüm hee )

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı cem_ali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah be abi zordur bu işler bilirim...

herkez gibi bende çektim bu acıyı.ne mi yaptım?
    tüm şehir uykudayken ben balona çıkıp manazaraya baktım,şehrin yanan ışıklarını izlerken bir gözümle,bir gözümlede adaları izledim.konuştum kendi kendime sabahlara kadar,2 kulaç ötemde süzülen martılara anlattım derdimi,bir sigara daha bastım külüğe...

yalnız kaldım,sevdiğim şarkıları dinledim...

ha unutmadan toprak sergenin "ay ışığında saklıdır"diye bir filmi var çok eski bi film,bul o filmi izle ben 20 kere izlemiştim bu film.eminim hoşuna gidecektir.

o filmde toprak sergenin yaptığı gibi 21 gün beklemiştim ben,belki saçma gelicek ama sende dene eğer gelmezse.. bırak gitsin !!!
    Boracım bulabilirsem seyredicem o filmi sağolasın.

Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru adamı şey pardon doğru 3 metrelik kızı bulana kadar aşık olma emin ol.
    msnde makara yaptığıma bakma birader aslında benim içim kan ağlıyor.

Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emin bak arkadaşım biliyorum şimdi sana çok zor geliyor hep içinde biryerlerde o kişi ama elbet birgün geçicek
    Bende hep senin gibi düşünürdüm ama bak şuan düşünüp gülüyorum ne salakmışım diyorum
    Birgün çıkar kafa dengi biri mutlu olursun
    Şimdi unutmaya çalışma nasıl olsa unutamayacaksın dikkatini başka şeylere ver birazda olsa hafifler
    İnşAllah bir an evvel dediğin gibi olur kardeşim çünkü gerçekten hayatı zindan ediyor bu acı.

Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emin sen hiç oturduğu evin etrafını motosikletinle tavaf ederek dolaştın mı?

Dolaştıysan zaten gün gelecek unutacaksın...(ben gibi )

Dolaşmadıysan da zaten deli aşık olmamışsındır...
    Murat abi inan ben önüne gelen aşık olan bi adam değilim o yüzdende bi kere kapıldımmı bırakması çok çok zor oluyor.

Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana vermedi vermiyo malesef.

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşk mutluluk verir.
    Acı değil.
    Eğer ortada acı varsa tek taraflı bir talep söz konusudur.
    Bunun adı aşk değildir.
    Bu istek, arzu diye tarif edilir.
    Çünkü aşk karşılıksız sevmektir.
    Bir şey beklemeden.
    Ölçüp biçmeden.
    Aşık olan aşkı için en güzelini ister.
    Onun mutluluğu için çalışır.
    Bundan bir karşılık beklemez.
    Ben aşkım için ölümü bile göze alırım ama yanımda olsun diyorsanız, siz aşık değilsiniz demektir.
    Çünkü o zaman bir karşılık vardır.
    Şu şartlarda severim,
    şu şartlarda mutlu olurum,
    şu şartlarda mutlu ederim demek, aşk değil, iş anlaşmasıdır.

Ha!
    Karşılıklı olursa fena mı olur?
    Tabii ki hayır.
    Tadından yenmez işte o zaman....

Aslında karşılıksız sevgi yoktur.
    Hiçbir insan evladı kendisini yürekten seven bir insanı hayatından dışlayamaz.
    Ona karşı her zaman bir sempatisi olur.
    Ama bu sevginin yanında talep varsa, kimseyi sevdiğinize inandıramazsınız.

Yani karşınızdaki kişiden sürekli istekleriniz varsa, onu sevdiğinize nasıl inanacak ki?
    Benim yanımda ol.
    Sürekli beni düşün.
    Hayatında benden daha önemli hiçbir şey olmasın.
    Bana seni seviyorum de.
    Elimi tut.
    Gözlerime bak.
    Öp beni.

Bunun sonu yok ki!

Bu bir talep listesimidir?
    Yoksa aşkmıdır?
    abi dediğin çok doğru aslında belkide ben bencillik yapıyorumdur, hani bir söz vardırya, seviyorsan özgür bırak dönerse senindir, dönmezse zaten hiç senin olmamıştır diye.

Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emin herkes bişeyler yazmış,doğrularıyla yanlışlarıyla hayat tecrübelerini aktarmışlar ,aynı duygu birilerine mutluluk verirken,birilerini ölümün

eşiğine getirebiliyo,aynı kişi seni mutluluktan havalara uçuyorken,bir gün sonra kalp krizinden öldürebiliyo,ben ( her ne kadar bunu buraya

yazmam doğru olmasada,hayatım açısından :D ) bu olaya çıkar çatışması diyorum,iyi iken çok iyisin ama iş beklentilere ,isteklere yada

değişkenliklere kaldığında ,dünyanın en kötü insanı olabiliyosun ,doğru olan ( yapabiliyorsanız ) bişey beklememek ,yüreğinin götürdüğü yere

gitmek ,onuda yüreğinin götürdüğü yere göndermek,aşk acı verir doğru ( mu ? ) yalnış olduğunu çok sonraları öğrendim inan,aşk acı vermez

emin ,aşkı ızdıraba dönüştüren şey ,tutkudur,bunuda yapanlar ne yazıkki bayanlar,önce bakarlar gülerler ,laf dokundururlar,kalbine o ateşi

atarlar,sonrada ben hiç böyle düşünmemiştim sen benim arkadaşımsın deyip,yanışını izlerler ve bundan mutlu olurlar,devamlı etrafında birisinin

onun için ızdırap çektiğini bilmek onlara dayanılmaz bi haz verir,şu durumda yapacağın çok fazla bişey yok emin,artık bu acı ile

başbaşasın,platonik aşklar karşılıklı aşkların verdiği ızdıraptan daha çok canını yakar,sevmek karşılık beklemeden sevmektir,çıkar çatışması

yaşamadan sevmektir,sevmek 1 sene görüşmediğinde bile,onu hep yanında gibi hissetmektir,dikkat etmelisin,sana tavsiyem yalnız kalma ,slov

arabeks ve türevi müzik tarzlarını dinleme ,bulabiliyorsan en yakın zamanda birisini bul,sevmesende gez toz,( her ne kadar bu 3. kişiye

saygısızlık olsada ) işine yrayacaktır,hı yaramadığını anlarsan o zaman halin harap,bu acı içinde uzun süre kalır,coq hocamın dediklerine kısmen

katılıyorum,yaşadığınız aşkta kafanızda oluşturduğunuz bi talep listesi varsa ve bunu karşı taraf sağlamıyosa size,ilişkide ciddi problem var

demektir,ya kendi yaşayışınıza uygun birini bulacaksınız,yada karşı tarafı anlayacak kültür seviyesinde olacaksınız,bunun için karşı tarafında sizi

anlayacak kültür seviyesinde olması gerekecek,eşim ne derse o olurcu bi bayan ,sadece eşinizdir,ama fikirlerini sizinle paylaşan ,duruma göre

kendinden ödün vermesini bilen duruma görede mantıklı düşünceleriyle yol gösteren,hayatınıza müdahele ederken kendi kafasındaki listeye

uygun değil,aranızda her hangi bi kişilik çatışması yaratmayacak ortak görüş birliğini sağlamasını bilmeli ,ya emin nerden çıktı şimdi bu eşk

mevzuuu ,abi hiç işin yokmuydu başka
    İsmail im kardeşim dediklerin çok doğru fakat unutmak için başka birini bulmak bana göre aykırı, yapamayacağım birşey, önce ateşe atıp sonrada bundan haz alan kişilerden de Allah cümlemizi korusun, ben öyle biri olmadığını biliyorum, dediğin gibi şuan elden bişey gelmeyeceği için Allah'a sığınıyorum, O' ndan hayırlısını istiyorum hepimiz için.

daha takma kafana emin abi beni dinlemiceksin biliyorum ama...

kendini üzmekten başka bişe geçmez eline...

hatta buraya cvp yazarken bile O'nu düşüneceksin..tekrar üzüleceksin...

onu unutmak yerine hala onun ustune gidiyorsun ..

frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaa aşk acı vermez emin acı çekmek istiyosan acı çekersin

biz ismaille ayrıldığımızda sürekli bişeler yaptım boş durmadım ..
    nden ??
    ismaili düşünmeyim acı cekmeyim die eve geç gittim ablam ismaili sormasın aklıma getirmesin die
    ama ismail sürekli benden konuşmuş beni sormuş ve acı çekti
    sorma ilgilenme başka şeyler yap işine ver kendini yada okuluna arkadaşların la gez toz ama içmee sakın daha kötü olursun

dediğim gibi acı çekmek istemezsen çekmezsin
    her zmanki hayatına devam et o hayatına gelmeden önce ne yapıyosan onu yap

biz senin iyiliğin için sölüyorz her şeyi daha az acıyla kurtul bu histen die inş. da öle olur kardeşim
    SAYGILARR
    sen kal aşk ben giderim buralardan

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha takma kafana emin abi beni dinlemiceksin biliyorum ama...

kendini üzmekten başka bişe geçmez eline...

hatta buraya cvp yazarken bile O'nu düşüneceksin..tekrar üzüleceksin...

onu unutmak yerine hala onun ustune gidiyorsun ..
    ah bi atabilsem de hiç düşünmesem, keşke bi düğme olsada bassamda bitse herşey.

nden ??
    ismaili düşünmeyim acı cekmeyim die eve geç gittim ablam ismaili sormasın aklıma getirmesin die
    sorma ilgilenme başka şeyler yap işine ver kendini yada okuluna arkadaşların la gez toz ama içmee sakın daha kötü olursun

biz senin iyiliğin için sölüyorz her şeyi daha az acıyla kurtul bu histen die inş. da öle olur kardeşim
    SAYGILARR
    kardeşim haklısın ama kendimi toparlayamıyorumki işime adapta olayım, alkol kullanmıyorum ama fena halde sigara içmeye başladım, bide işin kötü tarafı arkadaşlarınla gez toz diyosunda zaten o da o gruptan olduğu için daha zor olacak benim için, keşke bilimadamları buna bi ilça yapsalarda kurtulsak, "zaten var adı da antidepresan!" demeyin onu kullanınca insanın beyni mahfoluyor kendimden biliyorum.

nden ??

SAYGILARR

kafam karıştııı.... şimdi ayrı mısınız ??

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    ya ayrı felan deyiliz fii tarihinde bi kere ayrılmıştıkk,ondan bahsediyo
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

heh iyi...Allah bozmasın... e_devils1903@hotmail.com ekler misin ismail abii...??

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmayan birşeye kendini inandırmaya çalıştıgın için acı çekiyosundur belki
    ewt katılıyorum

emin sende takılma böölee fani şeyleree yaa 3 yılda sürer 5 yılda ama geçer kardeşş ama inş. çabuk geçeeerr
    yoq geçmio hiç ugrasmayın sadece kendini için için yiyosun
    emin abi tam benım kafadansın , arada bende msnde arkadaslarla makara felan yaparım derler aha bak unuttu kızı ama unutmadım unutamadım sadece üzüntümü baskalarına yansıtmak ıstemıyorum...
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kafam karıştııı.... şimdi ayrı mısınız ??
    canım benim -di li geçmiş zaman kullanmısım dikkat ettt
    sen kal aşk ben giderim buralardan

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)