Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Gondol fobisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    benim gibi adrenalinin her türlüsünü yaşayan ama gondola her defasında bu defa korkmaycam diye binip ileri geri uçmaya başlayınca salavat getirmeye başlayan , herkes daha hızlı die bağırırken ne zaman durcak bu diye saniye sayan ama sırf o şansı yüzüznden normalden uzun seansa gelen ve durduktan sonra yeniden hayata merhaba demiş gibi olan varmı

gelelim hikayeye , bu akşam arkadaşlarla yeni kurulan panayıra gittik , sağda solda kızları kestikten sonra can sıkısından arkadaşlar gondola binelim dediler , tabii başıma gelceği biliyom o yuzden istemedim . bi baktım gondol'da çok tatlı bi kız , hemen onun arkasına çöktük . gondol 2 defa geri gidip geldikten sonra yaptığım hatanın farkına vardım . hızlandıkca kendimden geçmeye başladım yine , elimde sigara ama sigaradan 1 nefes cekebilecek durumum bile yok , 1. dakikadan başladım saniyeleri saymaya . bizimkilerde korktugumu görünce operator adamı gazlamaya başladılar . adamda gaza gelip daha fazla havalandırmaya başladı . 4. dakikadan sonra kıza rezil olmayı geçtim ve gözlerimi kapadım . kafamda başka yerlere gitmeye çalışıyom ama olurmu benim gibi yeri geldiğinde 10 metrelere kadar çıkabilen bi kroscu gondol'a yenilmişti .gondol durdugunda ayamı yere bastım ve bi daha farkında vardım hayat güzelmiş .
    Benden başka kim var gondol'a binmeye korkan bakalım
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    ben korkardım ama roller coaster a aynı gun defalarca bindim. artık gondol korkum yok. roller coaster korkum var:D
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben korkardım ama roller coaster a aynı gun defalarca bindim. artık gondol korkum yok. roller coaster korkum var:D
    ben kendimi roller coaster'da düşünemiyom zaten , beynime sıksınlar daha iyi
    bide 10-11 yaşında cocuklar korkmuyoya, asıl ona tav oluyom , utanmasalar dalga geçecekler (belkide içlerinden geçiyolar )
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    ahahah...ben 100 metre boyunca 90 derece düştüm roller coasterla:D:D bundan once de sana 100m'den sehri gosterir numarası yapıolar.

zaten ondan sonra eylence parkında ne olursa biniyosun. bi tane bindigim roller coaster, dunyada yapılmıs 3. roller coaster falan. bu elemanı ayakta tutmuşlar, sağlam ama, tren raylardan gecerken raylar gıcırdıyor:D:D:D o da ayrıca keyifli:D garc gurc garc gurc sesleriyle gidiyosun bi de:D:D

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    ahahah...ben 100 metre boyunca 90 derece düştüm roller coasterla:D:D bundan once de sana 100m'den sehri gosterir numarası yapıolar.
    yuhhh 100 metre boyunca 90 derece , anneeeeeee , kalp krizime sebebiyet verir
    zaten ondan sonra eylence parkında ne olursa biniyosun. bi tane bindigim roller coaster, dunyada yapılmıs 3. roller coaster falan. bu elemanı ayakta tutmuşlar, sağlam ama, tren raylardan gecerken raylar gıcırdıyor:D:D:D o da ayrıca keyifli:D garc gurc garc gurc sesleriyle gidiyosun bi de:D:D
    birde onami bindin , harbi iyi cesaret , korku filmi gibi , garc gurc garc

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    bi tanesinde de iki raylı treni sac örgüsü ve benzeri formlarda birbiri arasından gecirmişler, ikisini aynı anda çalıştırıyolar:D:D hem senin yaşadığın ızdırap var... hem de karşı trenle çarpışma korkun:D:D
    o da iyi.. keyifli yau.

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    bi tanesinde de iki raylı treni sac örgüsü ve benzeri formlarda birbiri arasından gecirmişler, ikisini aynı anda çalıştırıyolar:D:D hem senin yaşadığın ızdırap var... hem de karşı trenle çarpışma korkun:D:D
    o da iyi.. keyifli yau.
    ölümüm o kadar kötü olmamalı , nelerden sıyırmışım , gidip öyle bi yerde ölmek istemem

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    gondol ve benzeri adrenalin araçlarında kusan oluyomuş. aaaaaaaa diye bagırırken suratına kusmuk falan yapışıyomuş. ben biraz ondan korkuyorum. onun dışında keyifli de..

a bi de ben cocukken bi arkadaşımla balerin dedikleri bişeye binmiştim, bizim oturdugumuz kısımdaki yan duvar saglam degildi. tur boyunca agırlıgımı arkadasımın ustune vermemek icin - cok iyi hatırlıyorum - sıkı sıkı çekiyodum kendimi bir demire tutunup. tur bittikten sonra kolum morarmıştı.

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    gondol ve benzeri adrenalin araçlarında kusan oluyomuş. aaaaaaaa diye bagırırken suratına kusmuk falan yapışıyomuş. ben biraz ondan korkuyorum. onun dışında keyifli de..
    bu akşam gondol'dakiler iyi sıyırdı , amca 2 dakika daha devam etseydi afet bölgesi ilan edilcekti eğlence alanı , boğulanlar , sakat kalanlar . allahtan karnım açtı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    :D bende gondoldan korkardım. taaa ki bi akşam gidip en uçtaki koltuğa oturana kadar gondon korkumuzu attıktan sonra roller coaster'a geldi sıra. uzun bir süre bu alete nası binilir. bindikten sonra sapa sağlam nası inilir diye düşüne düşüne insanların çığlık atışlarını izledik:D en sonunda dayanamadık onuda tecrübe ettik. güzeldi ama daha heyecanlı bişey olmalıydı :D

vee tanrı o acayip oyuncağı yarattı . :D:D:D gerçek adı nedir bilmiyoruz ama bizi en çok korkutan oyuncak buuu .biz ona '' MAKAS '' diyoruz .:D
    insanların uzun süre binip binmemek konuusnda tereddüt ettiği en sonunda dayanamayıp bindiği sonra pişman olduğu şeytani oyuncak :D biz hala binmedik ama varsa binen arkadaslar tecrübelerini anlatsınlar .

bir tane de resmini koyayım makas'ın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    dağ komando okulu mezunu bir adam korkar mı böyle uçunduruk şeylerden?.
    Korkmaz di mi?
    ya gözünüzün önünde panayır salıncağı yıkılsaydı?
    hani 10 m .lik zincirli olanlardan ve insanlar pırasa gibi yayılsa çayıra?
    işte o yüzden korkarım.

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bu yaşımda biniyorum sizin o seytan işi dediğiniz kamikaze 'ye...,

ilkten bende az tırsmıyodum....ben binmem diyodum...tmm o zaman sen atlı karıncaya bin diyolardı...sonra tü bismillah diyip binmiştim aşşağı doğru inerken adamın içi o kadar hoş oluyo ki 1 dk sonra sevinç çığlıkları başlıyo .. gercekten cok gsel bi alettt

eftelya daha binemiyooo

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben daha çok aşağıda durup dökülen cüzdanları topluyorum

aman dikkat et cüzdanları toplarken üstüne başına yukardan dökülen mide sıvıları gelmesin

eger bi gün binmeye cesaret edersen eftelya apla yanına siyah renk poşet al

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman dikkat et cüzdanları toplarken üstüne başına yukardan dökülen mide sıvıları gelmesin

eger bi gün binmeye cesaret edersen eftelya apla yanına siyah renk poşet al
    bir de o vardı dimi . kusuyo millet . ıyyyyyyyy

evet..malesef...motosiklet yağmurluğun varsa giy onu topla cüzdanları

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    lenn gondoldan tek korkan benmiyim şimdi

Motosikleti
    Yamaha RX135
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D bende gondoldan korkardım. taaa ki bi akşam gidip en uçtaki koltuğa oturana kadar gondon korkumuzu attıktan sonra roller coaster'a geldi sıra. uzun bir süre bu alete nası binilir. bindikten sonra sapa sağlam nası inilir diye düşüne düşüne insanların çığlık atışlarını izledik:D en sonunda dayanamadık onuda tecrübe ettik. güzeldi ama daha heyecanlı bişey olmalıydı :D

vee tanrı o acayip oyuncağı yarattı . :D:D:D gerçek adı nedir bilmiyoruz ama bizi en çok korkutan oyuncak buuu .biz ona '' MAKAS '' diyoruz .:D
    insanların uzun süre binip binmemek konuusnda tereddüt ettiği en sonunda dayanamayıp bindiği sonra pişman olduğu şeytani oyuncak :D biz hala binmedik ama varsa binen arkadaslar tecrübelerini anlatsınlar .

bir tane de resmini koyayım makas'ın

En korkuncu bu olsa gerek .
    [B][I][U]Dünyada bir çok insan var.
    Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...[/U][/I][/B]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben binmeye korkmuyodum ama en son bindiğimde kızlar wardı.. eleman korkutayım diye mi yaptıysa az daha ters döndürdü bizi o günden sonra binmedm daha
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben binmeye korkmuyodum ama en son bindiğimde kızlar wardı.. eleman korkutayım diye mi yaptıysa az daha ters döndürdü bizi o günden sonra binmedm daha
    hihi , bi tane korkan çıktı benim gibi biz senle atlı karıncalara bineriz

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)