Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hastalanıyorum neden?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GT650R
    Arkadaşlar hasta oldum çok fena donuyordum, çok küçük bişey bile yesem hemen kusuyordum, doktora gittim, ilaçları verdi neyse iyi olduk.
    Aynı hastalığa gene yakalandık, her tarafım sızlıyor, bacaklarım, belim ağrıdan yerimde duramıyorum, merak ettiğim şey daha önce böyle bi şey başına gelen var mı, hava sıcak full koruma motora biniyorum, altıma bi eşofman giyiyor, üzerine motor pantolunu üzerine bir tşört onun üzerine moto mont, eldiven kask vs, ama biraz fazla gezince iç çamaşırlarımın hepsi terden suyu sıkılacak duruma geliyor ve ve aynen yorgan yatak 1 hafta kendime gelemiyorum..
    Akıllı adam aklını kullanan adamdır, Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanan adamdır.
    Emrolunduğun gibi dosdoğru davran. Ve azıtma (Hud 112)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    bence özele git ve durumu anlat hastane ilgili değil

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    sevgili urcolak,
    Tıbbi bir kimliğim yok ama, dediğin gibi bence sen terleyip üşütüyorsun. Terlememeye çalış. Full koruma gezdiğini yazmışın ancak korumaların yazlık mı ? Onu belirtmemişsin. Hava sirkülasyonu yoksa tabiki işin zor.
    Yazlıklarda bir şort bir bot, olur ha belki de gerekir diye yazlık, parmak araları hava geçirgen bir eldiven giyerim. Hiç te hastalandığımı bilmem. Düşme kalkma konusunda ise geliştirdiğim felsefeyi arkadaşlarım bilir. Çok basit
    "Düşmeyeceksin " Gözünü dört aç, reflekslerin zayıfken binme, kontolsüz hızlara çıkma, altındakinin mevcudiyetinin cıvata, yağ, su, ve havadan oluştuğunu bunların yer değiştirebilir şeyler olduğunu unutma.
    Sıhhatli günlere.... ;)
    A blessing with the hands

Motosikleti
    GT650R
    Alıntı okram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili urcolak,
    Tıbbi bir kimliğim yok ama, dediğin gibi bence sen terleyip üşütüyorsun. Terlememeye çalış. Full koruma gezdiğini yazmışın ancak korumaların yazlık mı ? Onu belirtmemişsin. Hava sirkülasyonu yoksa tabiki işin zor.
    Yazlıklarda bir şort bir bot, olur ha belki de gerekir diye yazlık, parmak araları hava geçirgen bir eldiven giyerim. Hiç te hastalandığımı bilmem. Düşme kalkma konusunda ise geliştirdiğim felsefeyi arkadaşlarım bilir. Çok basit
    "Düşmeyeceksin " Gözünü dört aç, reflekslerin zayıfken binme, kontolsüz hızlara çıkma, altındakinin mevcudiyetinin cıvata, yağ, su, ve havadan oluştuğunu bunların yer değiştirebilir şeyler olduğunu unutma.
    Sıhhatli günlere.... ;)
    Benim kıyafetler sanırım kışlık, içlerinde yünlü astarlarını çıkardım öyle giyiyorum, ama çok fena terletiyorlar.
    Akıllı adam aklını kullanan adamdır, Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanan adamdır.

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    geçmiş olsun, bence doktora görün tekrar
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    GT650R
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun, bence doktora görün tekrar
    Saol kardeşim ...............

Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Alıntı urcolak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hasta oldum çok fena donuyordum, çok küçük bişey bile yesem hemen kusuyordum, doktora gittim, ilaçları verdi neyse iyi olduk.
    Aynı hastalığa gene yakalandık, her tarafım sızlıyor, bacaklarım, belim ağrıdan yerimde duramıyorum, merak ettiğim şey daha önce böyle bi şey başına gelen var mı, hava sıcak full koruma motora biniyorum, altıma bi eşofman giyiyor, üzerine motor pantolunu üzerine bir tşört onun üzerine moto mont, eldiven kask vs, ama biraz fazla gezince iç çamaşırlarımın hepsi terden suyu sıkılacak duruma geliyor ve ve aynen yorgan yatak 1 hafta kendime gelemiyorum..

Geçmiş olsun dostum. Acil şifalar dilerim.
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Geçmiş olsunokram a katılıyorum bende aşırı terleyip üşüyorsundur

Motosikleti
    Yamaha RX135
    Bencede Üşütüyorsun terleyıp bırden cıkarıyosun montu falan ruzgar esıncede kapıyorsun şifayı

Tekrar doktora gıt bencede
    [B][I][U]Dünyada bir çok insan var.
    Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...[/U][/I][/B]

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı ercaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Zaten özele gidelim diye hastaneler ilgili değil lanet olsun

Geçmiş olsun urcolak
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Sen çok giydiğin için hasta oluyosun en iisi sadece eldiven mont ve kaskla kullan motorunu
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Abi bence de rüzgara çarptırıyorsun kendini.İyileşene kadar biraz motosiklete binme bence.Çünkü terleyip rüzgarı yiyorsun.İyileşince de şu terleme işine bir çözüm bulursun inşallah.Geçmiş olsun.Saygılarımla.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    allah allah?? ilginç.. kan tahlili falan yaptır bence. doktora gorun. oyle sıradan birseye benzemiyor. gecmis olsun.. (tanındık hastalıkların semptomları gibi durmuyor)
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    geçmiş olsun acil şifalar dilerim bence terliyosun be ufak bi rüzgar esintisi senin bünyenin zayıf olmasıyla beraber üşütüyorsun doktora görün bünyen zayıf vitamin filen alman lazım..

kazasız belasız bol km ler dilerim..

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı ercaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemen servise baktır gibi bişey olmuş bu

geçmiş olsu urcolak. valla dediklerinde miğde üşütmesi olabilir. kusma'nın nedeni miğdedekisorun olabilir. sıcağın altında buz gibi bişey içtiysen kola ya da 1 bardak soğuk su o bile hemen hasta edebilir.

bel ağrısı da beline soğuk girmiş olabilir. motora binerken olmuştur büyük ihtimal.

çok büyük geçmiş olsun kardeşim. senin yerinde olsam mecbur değilsem 4-5 gün ya da 1 hafta motora binmezdim. zor olcak senin için biliyorum ama sağlığın daha önemli be kardeşim . rüzgar bitmiyo ya hyo'dan ayrı kalmak zor olcak

Motosikleti
    GT650R
    Çok teşekkür ediyorum arkadaşlar, yine doktora çıktım, doktarda şaşırdı kan tahlilleri arasındaki farkı o da anlamış değil, hiç bişey yazmadı yarın gene gel gene kan tahlillerine bakacağım dedi.

Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Çok teşekkür ediyorum arkadaşlar, yine doktora çıktım, doktarda şaşırdı kan tahlilleri arasındaki farkı o da anlamış değil, hiç bişey yazmadı yarın gene gel gene kan tahlillerine bakacağım dedi.
    Dostum tekrar tekrar geçmiş olsun. Umarım önemli bir hastallık değildir.
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)