Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Üyelik İptali ve sitenin duyarsızlığı...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı Sertouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun scooter
    arkadaşlar açmış olduğum kaza topiki ve protesto amaçlı topikime sitenin yöneticileri ve site üyelerinin duyarsızlığından dolayı 06-06-2005 tarihinden beri aktif bulunan üyeliğimi kendim bloke ediyorum umarım site bu topiki yayınlama başarısını gösterir... hadi eyvallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Üyelik Iptali: Siteden zaman içerisinde, site ile uyum sağlayamayıp anlaşamadığını düşünen yada bir sorunu olup ayrılmak isteyen arkadaşlarımız ;
    Site üyeliginizi dilediginiz an iptal edebilirsiniz. Üyeliginizi iptal ettiginizde tarafimizda bulunan size ait kisisel bilgiler silinecektir. Ancak üyelik iptali o güne kadar yazdiginiz mesajlarin ve forumdaki icraatlerinizin sona erdigi anlamina gelmez ve bunlardan dogacak hertürlü kanuni sorumlulugunuz devam eder.
    En fazla, sitede Konu Dışı bölümüne, "Ayrıldığını belirten bir kısa metin yazabilir" ve bu metinden sonra sitede, ne başka başlık açabilir nede nickiyle hala dolaşmaya, çarpıcı mesajlar yazmaya devam edebilir.
    "Siteden tamamen ayrılıyorum" üzücü kararını veren üyeler, siteden tamamen banlanırlar ve birdaha o nickle giriş yapamazlar.
    Ayrıldıktan sonra fake nickle girildiği herhangi bir yolla teşhis edilmesi durumunda fake nick de banlanacaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)