Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul'da denize girilecek güzel yerler

Motovento
    REKLAM ALANI
    kopan çocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Ramzey 125 Q- 2012 YBR 125 ESD
    S.a biz arkadaşlarla bu hafta sonu denize gitmeyi düşünüyoruz 8-10 kişi.ancak neresi temizdir neresi daha iyidir,bir bilgimiz yok,olsada hep kulaktan dolma biliyoruz ,mesela tekirdağ ,kumbağ,kastro,silivri,istanbulun 150-200 km çevresinde plaj olabilir kamp piknik yapılabilcek yerler olabilir.buralarla ilgili bilgisi olan varsa paylaşırsa çok makbule geçer,biz kastroya gitme planlıyoruz ancak orayıda yosun basmış duyduğumuza göre bunun gibi bilmiyoruz yine bu yerlerden iyi olduğunu düşündüğünüz başka yerler varsa öneri ve tavsiyelernizi bekliyorum.
    teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125CC
    kardeş kulaktan dolma duydukların temiz yerler bile leş gibi. istanbulda denize girmeyi uzmanlar tavsiye etmiyor

Motosikleti
    orası öylede yapacak bişeyimiz yok,bizim milleti bilirsin işte büyükçekmece leş gibi ama hergün millet akın ediyor bizde dahil.
    tekirdağ fln çok iyi diyorlar aslen bizim yakınımızda karaburun diye bir yer var su tertemzi ama yüzmeyi bilmeyenler rastgele girince daha yazın başında 10-15 kişi boğuldu,ve sahil fln kapatıldı.birazda değişiklik olsun bizede bakalım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    240 km yol gitmeyi göze alırsan Erikli görebileceğin en temiz yerlerden biri. Marmara denizi değil Ege denizine sahildir.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    biraz uzak ama kerpe yi tavsiye ederim....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

carsvegas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    yolları bozuk biraz ama ağvaya giderken kurfallı fiye bir yer hem sakin hem kamp yapılabilecek bir yer denizi de temiz ayrıca...para almaya çalışan magandalar var ama biz vermedik biraz tersleryince geri basıyorlar sanki babalarının sahili hafta sonu gittmemize rağman o kadar sakindi ki sanırım hafta içi gitseniz sadece siz olursunuz
    Yaratan rabbinin ismi ile oku!

Motosikleti
    R25
    ben kocaelide oturuyorum kerpeyi tavsiye ederim..aman aman güzel bir yer değil fakat canlı. denizide fena değil.karadeniz ama sonuçta..
    kamp yapabilceğiniz yerlerde var ufak bir çarşısı da var .. fakat pansiyonda falan kalıcam diyorsanız uzak durun burdan..
    kefken var birde ama ben oldum olası ısınamadım oraya..kamp yapabileceğiniz mekanlar daha zengin kefkende fakat suyu falan berbat diyebilirim..kocaelinin kandıra ilçesinde kefken ve kerpe..istanbul izmit arası uzaklık 100 km dersek, izmit kerpe/kefken arası da 45km..150 kmyi geçmez yolunuz..eğer gitmeyi düşünürseniz izmite geldikten sonra yardımcı olabilirim size..özelden yazarsınız..
    birde size daha yakın şile var oralarda..geceleri falan daha iyi kefken kerpeye göre daha hareketli ama suyu nasıldır kamp yapılabilcek biryermidir hiç bilmiyorum..

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şile tam istanbullulara göre bir tatil yeri akşam dönüşte bol bol trafik var ben bir izmirli olarak tatilden dönüşte trafiğe alışık olmadığımdan epey bi yadırgamıştım ancak denizi güzel kamp ve mangal yapılacak yer var mı bilemiyorum

Motosikleti
    geçen hafta bizim arkadaşlar gitmişler şileye doğru tam olarak neresine gittiler bilmiyorum,denizi fln iymiş ama giriş için 100 tl istemişler onlarda arabayı dışarı bırakmışlarda girmişler.birde trafik var tabi istanbulunki bela bişi zaten aman yolda birinin aracı arıza yapmasın hararet fln yoksa allaaaah yol kapanmasa bile millet ne oluyor diye bakmak için yavaşlıyor.. birde kamp diyorum çünkü çadır bulamssak ya araçın içinde yada dışında kumsalda fln yatacaz ama mutlaka bir gece kalmayı düşünüyoz.

oz.07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S gitti
    Kilyosu tavsiye ederim. 1 ay kadar önce ordaydım gayet güzel. Birde sahilde 5liraya ata bindiriyolar çok keyifli

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    adalarda girebilirsin ama kamp olayı yalan olur.

haftasonları denize girilebilirecek her yer çekirge sürüsü gibi istila ediliyor, kalabalığı görünce şaşırma
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Koruyanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 - 2011
    A.s kopan çocuk şileyi geç 1ci köy çayırbaşı 2ci köy kabakozköyü 3cü köy Akçakeseköyü sanırım bu Akçakeseköyü istanbulun en temiz yeri tavsiye ederim harika biryer ben heryıl orada giriyorum ağvaya gelmeden şileden 16 km uzakta selamlar

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Al Sana Grup
    yer yeterınce yakın KIYIKÖY,
    Bakalım benım gecelık balık avı planım var o olmaz ise ben nıyetlıyım,

http://www.facebook.com/?ref=home#!/...t=event_invite
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)