Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Soyulduk,yardım...

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu gece bir arkadaşımızın marketi soyuldu ve yaklaşık 6000 YTL'lik sigara çalındı..Yakınındaki bir marketin güvenlik kamerasından çekilen görüntüdeki Hyundai Accent marka otomobilin rengi ve plakası net olarak gözükmediği için bir işlem yapamadık.Ama % 90 hırsızlar bu araçta.Bu görüntülerden,aracın rengini ve plakasını çıkaracak kadar ayrıntıyı elde edebilecek teknik bilgisi olanların yardımını bekliyoruz..

Güvenlik kamerasının DVR formatında kaydettiği görüntüleri rapide upload ettim..Özellikle 16 ile 20. dakika arasındaki görüntülerden bir şeyler çıkabilir..

http://rapidshare.com/files/98363352...1-00-29-04.dvr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    videoyu indirip izledim fakat bi hareket yok,bu görüntülerden ne çıkar nasıl çıkar bilemem.
    arkadaşınıza geçmiş olsun
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    Geçmiş olsun araç büyük ihtimalle çalıntıdır.
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

Alıntı tronic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun araç büyük ihtimalle çalıntıdır.
    Çalıntı değil ama kiralık araba imiş.Dört kişi yakalandı..Hepsi de sabıka makinesi çıktı..

Aracın plakası tespit edildikten sonra kiralandığı yere bilgi almak amacıyla bir üstçavuş ve bir uzman çavuş gitmişler,tam bilgi alırken hırsızlarda aracı teslim etmek üzere oraya gelince üçünü orada,birisini GSM şebekesinden yer tespitiyle başka bir yerde yakalamışlar..

Başlarında ki ise emekli komiser çıkmış karakolda diğer hırsızların ifadesine göre..Aranıyor,yakalanması an meselesi..

Çaldıkları sigaraları sattıkları market de tespit edildi bu gün ekşın var..

Akşam karakolda bir sesi çıkıyor elemanların duymalısınız..(Seslerini duyuyoruz ama görmüyoruz tabi)Karakoldaki tüm komutanlar en az 3 aylık streslerini attılar resmen..

Motosikleti
    en dandik motor motorsuzlukdan daha eyidir :))
    Alıntı garacava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çalıntı değil ama kiralık araba imiş.Dört kişi yakalandı..Hepsi de sabıka makinesi çıktı..

Aracın plakası tespit edildikten sonra kiralandığı yere bilgi almak amacıyla bir üstçavuş ve bir uzman çavuş gitmişler,tam bilgi alırken hırsızlarda aracı teslim etmek üzere oraya gelince üçünü orada,birisini GSM şebekesinden yer tespitiyle başka bir yerde yakalamışlar..

Başlarında ki ise emekli komiser çıkmış karakolda diğer hırsızların ifadesine göre..Aranıyor,yakalanması an meselesi..

Akşam karakolda bir sesi çıkıyor elemanların duymalısınız..(Seslerini duyuyoruz ama görmüyoruz tabi)Karakoldaki tüm komutanlar en az 3 aylık streslerini attılar resmen..
    çok büyük geçmiş olsun kardeş arada bir böyle stres atmak iyi olur bence
    [B]Bu sene benim olsun :wiinkk::wiinkk: [/B]

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bakbuna çok üzüldüm v kızdım...Mesleğimizin yüzkaraları...

.
    Allah'ından bulur inşallah...Yazacak çok şey varda..
    Ben susma hakkımı kullanayım eniyiysi...
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    balık kokmasın diye tuzlanır.
    peki ya tuz kokarsa ne yapılır.
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    geçmiş olsun..

Kelleci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R1
    geçmiş olsun.umarım bir daha yaşamazsınız......
    Drift Religion

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

O adamlar o seslerden sonra iflah olmaz.

Ellerine saglık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)