Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kasım Aralık gibi motor fiyatları nasıl olur_?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bu yazı geçtim Kasım Aralık gibi Piaggio Fly 100 almayı planlıyorum... Ortalama 2600 2000 arası bu motorların 2. eli. Kasım Aralık gibi fiyatlar nasıl etkilenir_? bilenlerden yardım istiyorum...
    Saygılar...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:35 ----------

_??????????????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alpay95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Motor AS125T
    bence düşer çünkü insanlar kışın motosikletlerini koyacak yer sıkıntısından dolayı motosikletlerini ellerinden çıkarmak istiyor.bu nedenle fiyatlar az da olsa düşebilir.yani ben böyle düşünüyorum.
    Bir Gün 4 Teker İstersem Gider Bir Motosiklet Daha Alırım!

Motosikleti
    vespa et4 150cc
    evet fiyatlar biraz daha düşük olur, insanlar yazın daha çok kullanmaya hevesli olduğu için fiyatlar yükseliyor,ucuza almak için aralık uygun bir vakit lakin kışın yazın olduğu kadar sık kullanamayabilir ve hasretle güneşli günleri bekleyebilirsin

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    eğer 2.el alıcaksan illaki düşer fiyatlar, yazın olduğu gibi kalmaz

arkadaşlar peki sıfır motorların fiyatlarında herhangi bir değişiklik olur mu acaba?
    zar zor para biriktirdim bu ilk motorum olacak. mesela kasım aralık aylarında cbr 125 sıfırların fiyatı ne kadar düşer, 2011 model cbr 125 gelir mi?

cdcleaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250/Yamaha Tenere XT660Z
    Sorun standart ; Motosiklet piyasası borsa gibidir yaz yaklaşınca talep artar fiyat yükselir, Kış gelince talep düşer fiyat ta düşer.
    Adalet iki tarafı keskin kılıçtır. Eğer dokunmasını bilmezsen her iki tarafıda keser.

çok teşekkürler... Kısmetse 2000liraya MUTLAKA BEYAZ PİAGGİO FLY 100 ALMAYI İSTİYORUM inşallah o zmana bulurum... şimdi 2.el beyaz hiç yok

Alıntı cdcleaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorun standart ; Motosiklet piyasası borsa gibidir yaz yaklaşınca talep artar fiyat yükselir, Kış gelince talep düşer fiyat ta düşer.

Tüm cevap yazanların görüşü aynı.. Gelişmeler; arz/talep dengesi ve fiyata bağlıdır.

Yaz aylarında; '' kışlık mont '' fiyatları düşerken , yazlık mont fiyatlarının artış gösterdiği gibi ..

Yaz mevsiminde motor ve ekipmanlarını satanların iştahları biraz açık olur..

Bu sezonda; biraz sabır gösterirsen, sonbaharda motorunu daha ucuza alırsın.
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)