Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hayatınızda tekrar yaşamak istediğiniz dönem ne zaman?ve neden?

Motovento
    REKLAM ALANI
    nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    arkadaşlar hayatınızda tekrar yaşamak istediğiniz bir dönem var mı ve niçin tekrar o günleri yaşamak istiyorsunuz. ben kendi adıma ortaokul dönemini tekrar yaşamk isterim okullu olarak değil tabi o yaşlarda herkey daha mı güzeldi sanki hiç sokaklardan çıkmazdım.hayatta en güzel şey oyun oynamaktı.ne iş ne okul ne para kazanma derdi.bayramlar bir ayrı güzeldi o zamanlar.büyüdügünü kanıtlamaya çalışmak vesaire

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Ben 1999 senesini tekrar yaşamak isterdim..
    Çünkü o zaman sahip olmak istediğim herşeye(maddi, manevi) fazlasıyla sahiptim! Benim için hayatımın en güzel günleriydi onlar.. Bir daha da asla o zaman ki gibi olmadı zaten hayat..
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    ben ortaokul yıllarıma dönmek isterdim her şeyiyle çok güzeldi
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Ne olacağı süprizlerle dolu olan bir gelecek varken önümüzde, iyi veya kötü geçmişi özlemek yada sık sık hatırlayıp bugünün tadını çıkarmamak saçma değil mi sizce?
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    insanın geriye dönmesi ve güzel anlarını tekrar hatırlaması bile güzel olur. okul yılları benim için.o arkadaşlıklar,yaşananlar,paylaşılanlar,yatılıydı okul belki de onlar çok güzeldi, daha gerçekti,sahte bişey yoktu o zamanlar kopyadan başka çıkar yoktu insanlarda, daha gençtik yaaa oyle güzel günlerdi ki ahhh ahhhh. bu zamanda ise çok daha farklı; hemen hemen herşey sahte olmuş, çıkar derdi,geçim derdi, yalanlar daha fazla stress daha fazla acı.insan mutlu bile olamıyo ya da bunu başaramıyo devamlı olarak.okul yılları yaaa çok güzeldi daha neyin ne oldugunun farkında olmadıgım yıllar gençlik zamanlarım.
    neden sordun bu soruyu sen şimdi duygulandım bi anda.

eyong sen de haklısın...
    düne takılmak,yarını garanti altına almaya çalışmak bugunu yaşattırmaz insana.
    ama güzel şeyler de hatırlanmalı.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    geçmişin anılarını peşinizi bırakmıyorsa bugün mutlu değilsiniz demektir. ve ben hep geçmişi düşünüyorum, kahretsin. ilkokul dönemi tabii ki... ne para kazanma derdi var, iki simit parası harçlık oluyordu, ne aşk var, kaçan kovalanır oyunları yok, bir tek arkadaş var, bir tek oyun var, bir de ev ödevleri.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    1000RR06
    walla ben lise yıllarını özlüyorum ehliyetimi yeni almışım cuma günleri ve hafta sonu kursa araba ile gelirdim karışan yoktu sevgilim yoktu arkadaşım çoktu hiç bitmicek gibi gelirdi sanki hayatım boyunca hep böle geçek zannediyodum ne yazıkki olmadı offf offf eski günler
    Acımadıki, acımadıki

HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni
    Ne olacağı süprizlerle dolu olan bir gelecek varken önümüzde, iyi veya kötü geçmişi özlemek yada sık sık hatırlayıp bugünün tadını çıkarmamak saçma değil mi sizce?

Aynen hocam... Ben hayatımın her döneminde çok mutluydum. İmkanım olsa başa sarar yniden yaşardım şu anıma kadar...
    Hayat hoştur, gerisi boştur
    Al motorunu her yerde koştur

Dogin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    beni mutlu edecek zaman kendime motorumu aldıgım zaman olacak o yılların üstüne para verseler birkez bile dönmek istemem

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Zaman hep aynı bence roller değişik. B,z çocukken geçim derdi düşünmeyen oyun oynayan çocuklarken de babalarımız o duyguyu yaşıyordu mutlaka keşke çocuk olsaydım diye. Anlaşılan zaman değil zamanda üslenilen soreumluluklar ve rol geçmişi aratan.
    Sadobey

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    Bencede "ANI" yasamaktir esas olan...

Gunun sozu benden

Gemisimiz birer ANI
    Sen yasa "ANI"

1999'a tekrar donseydim, ayni secimleri yapar su an burada olurmuydum? Bu beni daha mi mutlu etti yoksa diger hayatim daha mi iyi olacakti... Bilemiyorum, dusunmek de istemiyorum artik..

Birinin bana dedigi gibi, biraz da degistirerek, gecmis guzeldi, simdi harika, gelecegim cok daha harika olacak...
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

üçünçü aşkımla geçirdigim zamanlardı kıymetini bilemedim şimdide dikiş tutmuyo şablon yer etmiş hiç biri uymuyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler