Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

BULUŞMA NEDENİMİZ MOTOR FUTBOL DEĞİL!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    fausten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bizim bu forumlarda buluşma nedenimiz motor.Din,dil,ırk,TAKIM vs ayrıd etmeden hepimiz ortak bir adı var o da MOTORCU.Eğer fanatizme girilirsebu forumlarda futboldan başka birşey konuşulmaz hale gelir.Zevkler ve RENKLER tartışılmaz.Bu nedenle futbol fanatizmi yüzünden hiçbir arkadaşımın birbirlerine düşmelerini istemem.Bence MOTOR muhabbeti ayrımcılığı engeller.Bunlar BENİM nacizane fikirlerim.

NOT:Asla ve asla amacım polemik yaratmak değildir ve doğabilecek polemiklere girmeyeceğimi beyan ederim

+ Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    + Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    + Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım bu forumda konu dışı die bir bölüm var biz motorcular motor konusu haricindede tartışalım konuşalım die konmuş bir arada milliyetçilikle ilgili bazı yazılar oldu geçti şimdi futbol yarın başka konu niye ya illa motor konuşacaz die bir zorunluluk yok seni ilgilendirmezse okumazsın olur biter ben ilgilenmediğim konuları es geçiyom amakonuşmak isteyeni niye susturalım belli bir etik ve saygı içinde ise zaten bunun dışına çıkanlarla modlar ilgileniyo ceza veriyo veya ihraç ediyo biz senelerce fikirlerimizi söyliyemedik niye bu yasaklar tartışa tartışa adabıyla tartışmayı öğrenicez paniğe gerek yok
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

devilcerkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Ben Takım tutmuyorum, ama fenerbahçeyide hiç sevmiyorum
    Volkanyaldiz.com
    Mantık insanı ve motor sadece araç.

ha bu arada bence bu başlığı konu dışına açsan sanki daha ii oludu motorla alakası yok
    bak çerkez fikrini söylemiş kime zararı var napalım şimdi sen sus bu konunun motorla alakası yok motor hakkında konuş yoksa konuşmamı dielim
    ha bu rada fenerde çok üzülüyodur sen sevmiyon die
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    ARKADAŞIM BBRR DOGRU SÖYLÜYOR YORUMLARI OKUMAZSIN OLUR BİTER TAMAM HEPİMİZ MOTOR TUTKUNUYUZ AMA BİR YERE KADAR ELBETTE BELLİ BİR SAYGI ÇERÇEVESİNDE FUTBOLDA KONUŞACAGIZ BU ARADA TV8'DE İNGİLTERE PREMİER LİGİ MAÇI VAR SEYREDİN EMRE NEWCASTLE FORMASIYLA SAHAYA ÇIKACAK

bak kahraman34 gs li biraz önce karşı taraftaydı ama aklın yolu bir şimdi benle aynı tarafta bu sence güzel deilmi

Arkadaşlar ben 5 sene profesyonel basketbol oynadım.Sporunne kadar güzel bir şey olduğunu insanları ne kadar kaynaştırdığını ancak yapanlar biilir.Ama bir forumda (ki tuttuğum takım hiç önemli değil) bir arkadaşımızın tuttuğu takım aleyhine aşağalayıcı ve onur kırıcı sözler sarfedilen bir site linki verilmiş.Eğer bunu cevap olarak kabul edicek kişilerin onuru kırılmayacaksa ve tartışmaya dönüşmeyecekse tabiki buyrun ama şuna inanıyorum ki ortam mutlaka gerilecektir.Keza sadece bir motor satış ilanında bile birbirlerini öldürme tehdidinde bulunan arkadaşlarımız var sitemizde.

bak ne güzel demişsin eğer tartışmayı bilmiyosak futbol basketbol farketmez bir satış ilanı bile yeter çözüm yasakla susmayla deil hoşgörüyle mümkün

BBRR Seni öpüyorum dostum kısaca bitirmişsin olayı.. Bence de burası herşeyin belli başlı konular altında dile getirilebildiği bir ortam.. Bak bana 10 tane sitem var.. Ama gidip oralara değil gelip buraya yazıyorum...
    Adminciğim çok doğru bi slogan bulmuş... Gerçekten TUTKU YARATIYOR... Hem bilgileniyorum, hemde düşüncelerimi yazıyorum.. Ama kimseye de kırgınlık duymuyor düşüncesine saygı gösteriyorum... Bütün www.motosiklet.net dostlarıma

BBRR, benim tek amacım bu çıkabilecek gerginliklerin uyarılarını yapmaktır.Tabiki insanlar konuşacaklar ve tartışacaklar ama farklı konular için birsürü forum var.Oradaki gerginliklere şahit olunca çok sevdğim dostlarında birbirlerinden kopmasına gönlüm razı gelmez.Umarım kavga gürültü olmadan bu futbol trendi bu forumda sona erer.Sonsuz sevgi ve saygılarımla...

CANGO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    YAW ARKADAŞLAR SAKİN OLALIM YAW

fausten,
    ya aslında hepimizin dileği aynı seninde bu yazıyı yazman tamamen ii niyetinden
    okulyolu
    gelicem bir gün yanına tost yemeye ama karışık yanındada duble çay içecem haberin ola

Dostum istediğin zaman gelebilirsin... Hatta diğer arkadaşlarda... Ama kasımdan sonra gelin de sizi Abant kadar güzel bi göle götüreyim, bide kuzu keselim... Ama şimdi gelirseniz bende motor yok... En güzeli bunu seneye bahara yapalım.. Taa uzaklardan gelipte tost ikram etmek bize yakışmaz... Burası İst.a 220 Km. Ank.220 Km. Fenerlisi, cimbomlusu, bjklısı kısaca hepsi... Ne olursan ol gel... Biz kardeşiz..

okulyolu, Fanatik olmayan bende gelicem o zaman.Hem o zamana kadar benimde motorum olcucak inşallah BBRR, kardeş de gelir.İçecekler benden takılırız oralarda

tostlarda benden okulyoluda kuzu çevirecek

o zaman problem yoq.Seneye bahar ayında buluşuyoruz.Sakarya dayım ben

alptoker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125
    Gönül ne kahve ister ne kahvehane gönül muhabbet ister kahve bahane.
    Hep beraber oluruz arkadaşlar baharda ben de motorumu alacağım. güzel gezi olacaktır.
    In the long-run we are all dead
    CBR 125R Kırmızı/Siyah

MUTLAKA çünkü bende sizinle olucağım nasip olursa

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başlıkla alakasız oluyor ama bensiz olmaz yani Ayıp be BBRR ve OKULYOLU Bensiz nereye bi tostu mu esirgiyon yoksa okulyolu keseceğin kuzu yetmez diye mi çağırmıyonuz beni korkmayın yarısını bile yesem yeter Vallaha ne yalan söyliyim marmarisi daha çok merak ediyorum kısmet olursa izin alıp uçucam bi ara o taraflara 2 günlük bile olsa

walla yaw bu kuzu bize yetmez hee.. Çaresi var arkadaşlar biz kuzuyu yine buluruz, baktık ki geriden gelenler var onlara da tavuklar hazır.. Zaten göl kıyısındayız balık ta var... Artık sona kalanlara da tost yaparız..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler