Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yaşlı ve Bakımsızlara Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tabanvay
    dostum... bence kolları sıvayıp başlamalıyız işe hayvan barınakları için açtığım duyuru gibi bi başlık açıp biriniz bu işin organizasyon sorumluluğunu yüklenin ....

gerisi bi şekilde olur elbet ben varım!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oFLuAlper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650R
    bu işi yapabilmemiz için her ilde bir gönüllü olması lazım. ve o gönüllü arkadaşın mt üyelerinden yardım alıp bu işleri organize etmesi lazım.

bi daha tekrarlamak istiyorum moderatörlerden yardım alırsak bu monuyu daha da çok ciddileştirebiliriz.
    GT650R

Motosikleti
    satıdı yeni alcam ....
    ozaman bu işe artık başlıyoruz....(gazamız mübarek olsun)

1. sayfada yazdığım gibi önce her kez kendi ilinde bu kampanya için uğraşmalı,örneğin metalgod sen istanbul bölgesinde tüm motorcularla konuşup değişik yöntemlerle kampanya düzenleyebilirsin...
    bizde bu bölgede bütün esnaf ve motosikletçilerle konuşup para toplayabiliriz,

ama sayımız bu kadar olması yetmiyor gönül isterki izmir ankara ve mt si bulunan tüm ilerda bunu ileletelim.....

pazartesi gününden sonra koları sıvamaya hazır olun.....

Alıntı bigboy48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şimdilik bu destek bizi bu iş için başlamamıza destek olacak kadar güel,fakat bu formu okumayan diğer arkadaşlarınızada verirseniz çok daha iyi olacağına inanıyorum...

benim önerim her ilde bu iş için gönülüler yardım toplasın,bizde tabiki muğla bölgesinde,
    örneğin bu bölgeyi oflu alper baksın ve biz muğladaki motorcularda ona destek vereceğiz.... bizim için sadece bu bölge değil,sesimizi duyurabildiğimiz tüm mtl ilerinde bunu yapalım...

sizden son isteğim olarak kendi il mtlerinizdeki arkadaşlara bu konuyu açarsanız çok sevincez,böylelikle herkez bu kkonuyu görür ve tam destek oluruz... en son olarakta bunu medyaya da gösterebilirsek motosiklet sürücülerinin trafikteki görünümü ve saygınlıpı artacağına inanıyorum...
    biz muğla mt olarak bu orgazinasyona başlıyoruz,
    sizde bu fikri destekliyeceğinize zaten inanıyorum bide bunun için biraz araştırma yapım bu işede
    gönülverirseniz çok güzel olacak...

bir ayrı yöntemde var aslında herkez enazından bir koli evinde hazırlayabilir
    içinde ise yoksul insanların kısa bir sürede olsa rahatlatmasına yetecek kadar gıda eşyaları koyabilirsiniz

yardım kolinin içinde olması gerekenler:
    1:makarna(her türlü çeşitinden olabilir)
    2:un
    3:şeker ve tuz (baharatlardan da olabilir)
    4:salça ve ona benzer konserveler
    5:pirinç,paket fasulye(kuru fasulye)
    6:sıvı yağ(zeytinde olur mısırda)
    7:ramazan ayının sofraların bereketi olan hurma(kapalı pakette zeytinde olabilir)

bu kadar bulabildim herkez bunu okuduktan sonra bir koliye koyabildiği kadar bu möalzemeden koysa belli bir adres verelim o yere gönderelim,inanın bana çok zor birşey değil bir koliye mutfağınızdaki 1 tana fazlalığı koymanız yeterli olacaktır
    belli bir adresi en kısa zamanda da size bildirecem(toplanım ve ana dağıtım alanı olacak bir yer)

not:kolinin içinde eriyecek yada kolay bozulacak eşye koymamaya dikat edelim ona benzerleri dolap gibi

bir haznede saklanıp dağıtım anında verilmesi gerekir...
    ben daha konusupta canınızı çok sıkmıyacağım...

şimdi böyle bir projede kimler var ............
    şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederiz...

bunu okuyup okumadığınızı bilmiyorum ama bütün ilerde böyle bir sistem yapmamız gerekio,pazartesi gününden sonra herşeyi kesinleştirelim dağıtım alanı olarak... ve her ildende gönülüler çıkarsa daha iyi olacak...

bu neti gördüğünüz her konuya yazın ve insanların dikkatini bu konuya çekmemiz gerekio.....
    [COLOR="Red"]HIZ FELAKET DEĞİL,KABİLİYETTİR...:farao:[/COLOR]

oFLuAlper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650R
    bu işin sonunu ben size söyliim

biz en iyisi çevremizdeki insanlara yardımcı olalım. bidaha da böyle gereksiz şeylerle buraları oyalamıyalım. ben sonuçları burda yayınlarım.
    GT650R

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    bende tam destek veriyorum bu plana arkadaşlar.....

aferim len alper güzel fikir...ramazan öncesi olmasıda ayrı güzel elimizi cabuk tutalım ama..
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)