Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Msn'den Virüs Yayılıyor Aman Dikkat!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Son günlerde ms'den virüs yayılmaya başladı.Belkide birçoğunuzun bundan haberi vardır.

Bu virüsün digerlerinden farkı sizinle sohpet ederek virüsü yollaması.

örnegin; "bak yeni resimimi yolluyorum ama kimseye gösterme" veya buna benzer bir mesaj yazıp size bir dosya içinde virüsü gösteriyor.Tabiki sizde gelenin resim olduğunu düşünüp kabul ediyorsunuz. Dosyayı açıtıgınzda ise virüs pc'ye bulaşmış oluyor ve sizin msn listenizde herkese yine aynı şekilde "bak yeni resimimi yolluyorum ama kimseye gösterme" gibi bir mesaj yazıp dosyadaki virüsü size gönderiyor. Yani virüsün çok iyi bir yayılma sistemi var.
    Mümkün olduğunca msn'den dosya kabul etmeyin kabul edecekseniz bile size msn'den "dosya almayı kabul ediyormusunuz " sorusu geldiginde karşıdaki arkadaşınıza size dosya gönderip göndermediginin teyidini alın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son günlerde ms'den virüs yayılmaya başladı.Belkide birçoğunuzun bundan haberi vardır.

Bu virüsün digerlerinden farkı sizinle sohpet ederek virüsü yollaması.

örnegin; "bak yeni resimimi yolluyorum ama kimseye gösterme" veya buna benzer bir mesaj yazıp size bir dosya içinde virüsü gösteriyor.Tabiki sizde gelenin resim olduğunu düşünüp kabul ediyorsunuz. Dosyayı açıtıgınzda ise virüs pc'ye bulaşmış oluyor ve sizin msn listenizde herkese yine aynı şekilde "bak yeni resimimi yolluyorum ama kimseye gösterme" gibi bir mesaj yazıp dosyadaki resim oldugun söyledigi virüsü size gönderiyor. Yani virüsün çok iyi bir yayılma sistemi var.
    Mümkün olduğunca msn'den dosya kabul etmeyin kabul edecekseniz bile size msn'den "dosya almayı kabul ediyormusunuz " sorusunu geldiginde karşıdaki arkadaşınıza size dosya ğönderip göndermediginin teyidini alın.
    bu 1 seneden beri var.hala buna kanan varsa aklını seveyim onun
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    geçen bi arkadaşımın başına gelmiş
    nod 32 olmasına rağmen kurtaramamış makinayı
    sonuç :format.. 1 yılın birikimi çöp..
    GKN MOTORS

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Ben de kanmazdım da 3 gündür sabahlıyorum msn den winrar içinde bişiler gelmiş ne zaman nasıl anlamadım bakmak için açtım bilin ne oldu?
    Halada kurtulamadım... Delsim dealer diye solucan bir program dikkat edin...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    alp_tunay bana "bak çıplak resimlerim" diye mesaj atınca bilgisayarı camdan fırlattım, bana bulaşmadı mete_han atsaydı kendimi de fırlatırdım

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    foto virüsü...1 aydır var yaw bi sürü kişi yolluyo zaten bana...başlıca yazıları

baksana benim fotolara hihi
    bu resmi PhotoShopla yaptım kimseye gösterme ama vs...

bide rar la bişi atıyolar komut isteminden tıkladığınız an çöküyo makina...denemesi bedava isteyene yollarım...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu 1 seneden beri var.hala buna kanan varsa aklını seveyim onun

smirnouf ben yeni duyuyorum

verdiğiniz bilgilerden dolayı herkese tşk ederim bana öle bişey olmadı olsaydı eminim balıklama dalar ve kabul ederdim
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alp_tunay bana "bak çıplak resimlerim" diye mesaj atınca bilgisayarı camdan fırlattım, bana bulaşmadı mete_han atsaydı kendimi de fırlatırdım

mustafayazici33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGRİNA 100
    Hocamm Bİlgİlerİnİz Gİder Dİye Korkmayin Format Atilimnda Gİtmez ÖnyÜkleme Cd Sİ İle Dİzİn İsİmleİrnİ DeĞİŞtİrdİĞİnİz Takdİrde Sorun Olmaz Yalniz SÜrÜcÜyÜ BİÇİmlendİrmİceksİnİz OlduĞu Gİbİ Birak SeÇeneĞİ SeÇeceksİnİz

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

emesenin kendisi virüs zaten, ona bakmaktan iş güç yapamıyoruz.

@mustafayazici33

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elint im Gökhan ım,bayadır var bu Ama bilmeyenler varmış,iyi yapmışsın başlık açmakla.

Alp o virüsü bahane edip yazıyodu o mesajları Ciddiydi aslında Çıplak fotoları var
    (Tamam kızma Alp_Tunay Makinasını bile ben formatladım arkadaşlar,virüszedelerden kendiside ).

oFLuAlper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650R
    yuıh ya vallahi koptum gülmekten ya
    GT650R

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    1 ay mı 1 sene mi karar verin artıkkkkkkkkkk
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

oFLuAlper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650R
    ortası olsun seni mi kırcaz hadi 6 yapalım ne diyosun?
    GT650R

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    6 ne 6 sene mi
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Benim vucudum banu alkan ınkinden güzeldir bikerem....Yolladım ama kabul etmemişin naber....Kaçırdın...

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elint im Gökhan ım,bayadır var bu Ama bilmeyenler varmış,iyi yapmışsın başlık açmakla.

Alp o virüsü bahane edip yazıyodu o mesajları Ciddiydi aslında Çıplak fotoları var
    (Tamam kızma Alp_Tunay Makinasını bile ben formatladım arkadaşlar,virüszedelerden kendiside ).
    Şşşşt rencide etme beni.... Para sızdıramassın benden.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    :(( 1 yıl daha beklemem gerek öğretmen olduktan sonra yoksa biricik babam izin vermiyor:((

evet yaaa

aynı şey benmde başıma geldi arkadaşım dosya gönderdi hadi ayıp olmaasın dedim kabul ettim ve virüsssss yayıldı bilgisayara neyse ertesi gün tekrar 0 format attırdım öyle kurtuldum amannn dikkat edin

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    arkadaşlar birz daha sabredin olayı çözmek üzereyiz,baya uğraştırıyor ama formatsız kurtulacaksınız,bu dosyayı karşı taraf yollarsa kabul etsenizde bişey olmaz yeterki açmayın,açarsanız virusu çalıştırıyorsunuz demektir
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EAlp o virüsü bahane edip yazıyodu o mesajları Ciddiydi aslında Çıplak fotoları var
    zuahuzhauhzuha,daha format atmayı bilmiyo,teknoloji cahili .hem sen virsusu nasıl aldın sayın alp_fodul bey.tabiii çıplak fotolarım diye görünce atladın dimi .iyi ekranı çalatamamışın .
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim vucudum banu alkan ınkinden güzeldir bikerem....Yolladım ama kabul etmemişin naber....Kaçırdın...
    senmi banu alkan gibisin.o zaman sana artık banu deycemzuhauzuhauz,kendi agzınla yakalandın

Alıntı barrokas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar birz daha sabredin olayı çözmek üzereyiz,baya uğraştırıyor ama formatsız kurtulacaksınız,bu dosyayı karşı taraf yollarsa kabul etsenizde bişey olmaz yeterki açmayın,açarsanız virusu çalıştırıyorsunuz demektir
    aynen.çünkü virüsler .rar uzantıya çok rahat ve gizli şekilde konuluyo.direk foto gönderse fotonun uzantsından anlaşılır.eğer .rar uzantıyı açmazsanız bişey olmaz.nerden biliyorum derseniz Knight onine oynadığım için download ile keylogger veya trojen göndermek isteyenm çok var şifremi çalmak için.eğer .rar gönderiyosa kabul ediyom ve taratıyom.temizse açarım değilse silerim pc'ye bulaşmadan.
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)