Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

The İMAM (Dikkat Ettiniz mi?)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    The İmam filminin konusunu okumuştum bir yede orda harley davidson merakı diye bahsediyordu ama filmi izlediğimde ve motorun deposunun üzerindeki logonun harley e benzemediğini ama biryerlerden hatırladığımı farkettim. normalde sabah 5:30 gebzeden kalkıp beyoğlu sütlüceye işe gelen biri olarak saat nerdeyse 1 e kadar araştırdım. önce plakasaını almaya çalıştım ama bayağı zor oldu sonra trafiğin web sitesinde plaka sorgulama diye bir bölüm var onu açmaya çalıştım ama galiba mesai saati dışında çalışmyor daha sonra motosiklet sitelerini dolaşmaya başladım tek tek bildiğim tüm motosiklet sitelerinde bu kategorideki motorları karşılaştırdım ve buldum. İmamın kullandığı motor Yamaha Dragstar Classic 650 cc idi ve bende bu logoyu nerde gördüğümü hatırladım, evet bunu lütfi kırdardaki fuara gittiğimde kapıda görmüştüm.bu motorun üzerinde ek olarak çanta cc bar ve cam vardı.

'04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Onu bulmak için araştırma mı yaptın . Abi yıldız logosu işte görünce Yamaha olduğunu anlayacaksın. Anladın mı? Anladın! Peki Yamaha nın kaç tane cruiserı var? 2 tane değil mi? Biri Dragstar 650 bir diğeri ise Dragstar 1100 eee . Hea unutmadan birde Virago 125-250 ve 535 var ama onların tipi zaten tamamen değişik . Kardeş sorsaydın seni bu külfetten kurtarırdık ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı
    Onu bulmak için araştırma mı yaptın . Abi yıldız logosu işte görünce Yamaha olduğunu anlayacaksın. Anladın mı? Anladın! Peki Yamaha nın kaç tane cruiserı var? 2 tane değil mi? Biri Dragstar 650 bir diğeri ise Dragstar 1100 eee . Hea unutmadan birde Viraga 125-250 ve 535 var ama onların tipi zaten tamamen değişik . Kardeş sorsaydın seni bu külfetten kurtarırdık ...
    abi zaten logoyu hatırlıyorum amanerden olduğunu hatırlayamadım. ayrıca abuk subuk fantezilerle sizi meşgul etmeyeyim dedim. ama cevaplarsan bi dahaki sefere sorarım.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Heheh bu sitede ayrıntı manyağı olan tek kişi ben değilmişim demek ki

Bolu Beyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    Heheh bu sitede ayrıntı manyağı olan tek kişi ben değilmişim demek ki
    "iyi ile mükemmel arasındaki fark ayrıntıda gizlidir"

bende varım bende varım
    As technician As Possible

Ya Varya Allah Senden Razi Mi Olsun Dİyİm Ne Dİyİm KardeŞİm.ya Fİlmİ İzledİm Motor Merakimda Yoktu Ama Çok BeĞendİm Motoru Alicam Dedİm.bakiyorum İnternetten Keevay Marka Si Çikti KarŞima Çok Benzİodu Lan Dİyorum Ayni DeĞİl Bunlar.falan Fİlan Gİreyİm Dedİm Foruma Konu AÇicaktimkİ Senİ Buldum Eyw Çok SaĞol

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adam bi sene öncesinin mesajı ile sevaba girdi

benim gibi geyikçiler cehennemlik

Motosikleti
    vaay bee sakla samanı gelir zamanı. olmuş. dün de filmin cd leri geçti elime aklıma geldi. neyse. işine yaradığına sevindim.

sağlıcakla.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler