Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

harbiyede travesti dehşeti!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Arkadaşlar anlatıp sizleride üzmek istemezdim ama geçen cuma gecesi bir arkadaşımın başından çok kötü bir olay geçmiş bende yeni öğrendim, bilginiz olsun ki sizlerinde Allah korusun başınıza böyler kötü şeyler gelmesin, arkadaşım ve yanında 2 arkadaşı daha harbiye de adını çok duyduğum ama hiç gitmediğim bir gösteri merkezinden evlerine gitmek üzere çıkmışlar, taksim tarafına doğru yürürlerken karşılarına 30-35 kişil bir travesti grubu çıkmış, sebepsiz yere gelen geçene satır, döner bıçağı, neşter gibi aletlerle saldırmaya başlamış bu grup, bizim arkadaşlar da tabi kaçarak uzaklaşmaya çalışmışlar, biraz kaçtıktan sonra bir ara sokakta sıkışmışlar derken bizimkiler kendilerini korumak için kemerlerini çıkarmışlar bir köşede yaklaşan olursa vuracaklar, ve bu sırada travesti grubundan biri araba ile arkadaşıma çarpıp yerde sürükleyip kaldırıma sıkıştırıp kaçmış, ve bu çarpma olayı olurken ekip arabasında polisler olayı izliyorlarmış, nitekim çarpan yakalanmış fakat arkadaşım şuan yoğun bakımda heryeri darp içinde çenesi kırık kolu kırık bacağı kırık bir şekilde yatmakta, inşAllah bir an önce sağlığına kavuşur sizlerinde dualarıyla, aklınızda bulunsun bu adi şerefizler sizinde karşınıza çıkabilir birgün, şuan şeytan diyorki git bunların mekanına katliam yap ama olmuyor işte kahretsin elimiz kolumuz bağlı oturuyoruz, Allah bizleri bunlar ve bunlar gibi lanetlenmiş ve insanlıktan çıkmış yaratıklardan korusun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    vay be...şaka gibi valla...İstanbulda her an herşey olabilir...şaşırmamak lazım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    ist ' u hiç sewmiyorum walaa beni de bi gün adam sesLi bi kadın arabasına zorla almaya çalışmışştı zor yırtmıştım wallaa

Ne gece geziLir ne gündüz ne biçim yer su ist !

Kardeşim arkadaşına aciL şifalar diliyorum ! inşş eski sağLığına kavusur
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Ne diyecegimi şaşırdım. Tek diyebilecegim ist. artık yaşanacak yer degil.

Polis önlüyor , dinleyen yok ; etkisiz hale getiriyor , karakolda serbest bırakılıyor ; vuruyor , suçlu duruma düşüyor...

İdam yok , gasp , travesti , terör ortalığı sarmış DUR diyen yok...

Cezalar hafif ; şimdi yoldan geçen arabadan birini indirip eşşek sudan gelesiye kadar sebepsiz yere dövsem bana en fazla 500 lira para cezası verirler...

Bu konuda İRAN'a çok özeniyorum çok...

pg13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    ben de harbiyeden çok geçerim, travestileri de görüyorum doğal olarak. fakat hiçbir zaman saldırgan tavır içinde olduklarını görmedim, sadece müşteri avlıyorlar yol kenarında..

sakın o arkadaşın kötü bişey söyleyip travestileri kızdırmış olmasın?

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polis önlüyor , dinleyen yok ; etkisiz hale getiriyor , karakolda serbest bırakılıyor ; vuruyor , suçlu duruma düşüyor...

İdam yok , gasp , travesti , terör ortalığı sarmış DUR diyen yok...

Cezalar hafif ; şimdi yoldan geçen arabadan birini indirip eşşek sudan gelesiye kadar sebepsiz yere dövsem bana en fazla 500 lira para cezası verirler...

yemin ederim bende bugün iran ı düşündüm, bu travestiler iran da acaba ne yaparlardı, %100 idamlıklardı, gerçi burda normal bi hayat sürseler kimsenin karıştığı yok ama kapkaç terörü pkk terörü bitti şimdi bide bu i...ler le uğraşıyoruz.

Alıntı pg13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de harbiyeden çok geçerim, travestileri de görüyorum doğal olarak. fakat hiçbir zaman saldırgan tavır içinde olduklarını görmedim, sadece müşteri avlıyorlar yol kenarında..

yok be abicim ne gezer ben tanımasam neyse, kesin kafaları güzeldi o yüzden saldırdılar, bazen taksicilere de saldırıyolar başkasına yada başka bi taksiciye sinirlenip.

Motosikleti
    speed 150 naked
    alacaksın pompalıyı pompalaya pompalaya tek tek head shot 35 tane leş bakalım o zamanda izleyecek mi polis otosundaki cesur polis.....
    ::evil:: [COLOR="DarkSlateGray"]Sürat felaket değil galibiyettir[/COLOR]

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı eradnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alacaksın pompalıyı pompalaya pompalaya tek tek head shot 35 tane leş bakalım o zamanda izleyecek mi polis otosundaki cesur polis.....
    abi nasıl bir mantık ben anlamıyorum zaten, devlet sana o maaşı oturup izleyesin diyemi veriyor, demekki o esnada ben orda olsam onun silahını alıp ben sıkcakamışım bu kadar da sorumsuzluk olmazki, bari havaya ateş et dağılsınlar diye onudamı yapamıyosun.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insanlar birgün en doğru hukukun ne olduğunu elbette anlayacaklar bu vesilelerle.
    göze göz, dişe diş, kana kan, diye bir laf var; çok severim.
    merhametten maraz doğar. merhameti sadece istemeden yapana göstereceksin.
    bilerek yapana acımak olmaz, zalime merhamet mazluma zulümdür.

Motosikleti
    sym mio
    bir keresinde gece harbşyede stüdyoda çalışması olduğu için arabayla abimi bıralktık bi tane aadam belliki onların satıcısı bişiler söledi abime sonra iki tane travesti gösterdi GEldiler göründüler abime. abimde istemem deyince hemen bıçak çıkarttılar öteki herifde ordan tüydü.. sonra bizde arabayı çalıştırdık abimide alarak gaza bastık. çok fena artık istanbul çoook
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir keresinde gece harbşyede stüdyoda çalışması olduğu için arabayla abimi bıralktık bi tane aadam belliki onların satıcısı bişiler söledi abime sonra iki tane travesti gösterdi GEldiler göründüler abime. abimde istemem deyince hemen bıçak çıkarttılar öteki herifde ordan tüydü.. sonra bizde arabayı çalıştırdık abimide alarak gaza bastık. çok fena artık istanbul çoook
    devletin bu işe artık el atması lazım bu iş çığırından çıkacağa benziyor, halk galyana gelip bütün hepsini linç etmeden devlet önlemini almalı.

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Hortum süleymanmıydı komiser abimiz vardı işte o adamdan 3 5 tane daha lazım avrupa yakası tarafına

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı Toqi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hortum süleymanmıydı komiser abimiz vardı işte o adamdan 3 5 tane daha lazım avrupa yakası tarafına
    çok haklısın aynen öyle valla.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    devlet ne yapsın kardeş,otoban kenarlarında bunlara yanaşan salaklar yüzünden çok tehlike atlattım,sonuçta arz talep meselesi peşine giden varki bu mahlukatlarda ortada dolaşıyor.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

yorum yapmıyorum yapamıyorum bıkere ınsan olsalar ı.....e olmazlar tamam secımıdır olmak ıstemıstır ama yapma be barı etrafındakılere zarar verme ne sanıyolarsa kandılerını baltalar satırlar allahtan ızmırde o kadar kotu derecede deıl trolar...kardes arkadaslarına acıl sıfalar dılıyorum allah yardımcıları olsun..sımdı bıseyler daha yazıcaktım ama bayanlar var terbıyem musade etmıyo cok sınır oldum bunları varya ............tobe tobe...kusura bakmayın arkadaslar..saygılar

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devlet ne yapsın kardeş,otoban kenarlarında bunlara yanaşan salaklar yüzünden çok tehlike atlattım,sonuçta arz talep meselesi peşine giden varki bu mahlukatlarda ortada dolaşıyor.
    devlet asayişi sağlasa yeter ama dediğin doğru arz talep meselesi malesef.

Alıntı bikerboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorum yapmıyorum yapamıyorum bıkere ınsan olsalar ı.....e olmazlar tamam secımıdır olmak ıstemıstır ama yapma be barı etrafındakılere zarar verme ne sanıyolarsa kandılerını baltalar satırlar allahtan ızmırde o kadar kotu derecede deıl trolar...kardes arkadaslarına acıl sıfalar dılıyorum allah yardımcıları olsun..sımdı bıseyler daha yazıcaktım ama bayanlar var terbıyem musade etmıyo cok sınır oldum bunları varya ............tobe tobe...kusura bakmayın arkadaslar..saygılar
    Allah razı olsun, ben de çok sinirlendim hatta tarlabaşına gidip onlardan önüme geleni vurmayı düşünüdüm ama olmuyor işte elimiz kolumuz bağlı ne yazıkki, devletin vatandaşı korumakla mesul polisi bile oturup seyrettikten sonra.

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    istanbul artık yaşanmaz bir hal aldı...kimse yok istanbul şöle böle boğaz vs. edebiyat yapmasın artık iş çığrından çıktı ya ne kadar lanet insanlar...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı Bicak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbul artık yaşanmaz bir hal aldı...kimse yok istanbul şöle böle boğaz vs. edebiyat yapmasın artık iş çığrından çıktı ya ne kadar lanet insanlar...
    bundan sonra istanbul' un güzelliklerini yanımızda konusunda uzman 15-20 tane silahlı yakın koruma olursa ancak yaşayabileceğiz heralde.

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ist ' u hiç sewmiyorum walaa beni de bi gün adam sesLi bi kadın arabasına zorla almaya çalışmışştı zor yırtmıştım wallaa

Ne gece geziLir ne gündüz ne biçim yer su ist !

Kardeşim arkadaşına aciL şifalar diliyorum ! inşş eski sağLığına kavusur
    Sen yine iyisin.. Seni travestiler almaya çalışıyo.. Travestilerin çalıştığı bi yerde taksi bekleyen bayanlara neler yapıyolar..
    Bi ara Elmadağ'da çalıştım, akşam 8-9 u geçerse iş çıkışım dua ediyodum hemen taksi gelir inşallah diye..
    Alıntı pg13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Normal bi günden bahsedilmiyo ki zaten.. 35 tane travestiyi bir arada göremezsin normal bir günde.. Birbirlerinin piyasasını kapatırlar

Eee Emin, arkadaşın ne oldu, durumu nedir.. Yüzünde gözünde iz kalmadı inşallah..
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)